2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

olsun canım şimdiden ayarlamak en iyisi o tür şeyleri :KK9: tatlı bir heyecan da olur hem sana :21:

saol canım :KK54: cidden çok sıkıntı ya bide 4 soru gelmiş bu yıl ondan :KK31:
evet en azından şimdiden geçicek biticek kuzum :KK1:
tarih başlı başına sıkıntı zaten. ama bizim elimizden kaçmıcak artık bunca emeğe rağmen inşallah :KK52:
pes yani pes :KK14:

başınız sağolsun kuzum..

Eki Görüntüle 887115
:KK16::KK16:

inşallah kısmet olur sedefim :21:
çok isterim gelmeyi :KK8:

sağol tuğbam :KK16: valla ben de çok isterim gelmenizi. onur sizi tanıyo sayılır zaten :KK53: siz de onuru tanıyo sayılırsınız. yabancılık çekmezsiniz :KK9:

tarih başlı başına sıkıntı zaten. ama bizim elimizden kaçmıcak artık bunca emeğe rağmen inşallah :KK52:

sağol tuğbam :KK16: valla ben de çok isterim gelmenizi. onur sizi tanıyo sayılır zaten :KK53: siz de onuru tanıyo sayılırsınız. yabancılık çekmezsiniz :KK9:

kaçar mız bizden ooo :KK9: :KK9:

kızlar ben yatmaya gidiyorum iyi geceler size öpüldünüz :KK54:

sedeffim yaa yazmayı unuttum kuzum bohça mı hazırlıyorsun :124: ay ben cok severim o işleri keşke yanında olsaydım birlikte yapardık :KK8:
kaçar mız bizden ooo :KK9: :KK9:

kızlar ben yatmaya gidiyorum iyi geceler size öpüldünüz :KK54:

iyi geceler fıstıgım:KK16:

sedeffim yaa yazmayı unuttum kuzum bohça mı hazırlıyorsun :124: ay ben cok severim o işleri keşke yanında olsaydım birlikte yapardık :KK8:

iyi geceler fıstıgım:KK16:

ayy birilerine öyle ihtiyacım var ki :KK25: çok yalnızım, bi cacıktan da anladığım yok :KK5:
atla otobüse gelllllll :KK55:

ayy birilerine öyle ihtiyacım var ki :KK25: çok yalnızım, bi cacıktan da anladığım yok :KK5:
atla otobüse gelllllll :KK55:

oy ben seni yerim :KK70:
ay ben de anlamıyorum ki:KK52: ama sırf ilgimden oturup bakarım nasıl diye falan :KK8:
keşke gelebilsem kuzum
:KK50:

Kuzular merhaba. :KK3:İki gündür giremedim.:KK50:Cuma günü Türkiye'nin yeryüzü şekillerini Data'dan özet çıkardım.1 soru bankasından maşallah 139 soru çözdüm.:nazar::KK6:Nihan hocanın videolarından 2 video izledim.:126:KK70:aha da 5 videom var.:KK50:1 soru bankasından da soru çözmem gerekiyor.:KK50:

Dün dedemin sene mevlidi vardı.Hiç çalışamadım.:KK50:Bugün de teyzemler bizde. Bugün de ders çalışamayacağım.:KK14:Artık yarın planımı yeniden düzenleyip ders çalışmaya başlyacağım.:KK8::KK6:

Hadi öptüm hepinizi.:KK54:Akşama gelirim yine.:KK34:

Kuzular merhaba. :KK3:İki gündür giremedim.:KK50:Cuma günü Türkiye'nin yeryüzü şekillerini Data'dan özet çıkardım.1 soru bankasından maşallah 139 soru çözdüm.:nazar::KK6:Nihan hocanın videolarından 2 video izledim.:126:KK70:aha da 5 videom var.:KK50:1 soru bankasından da soru çözmem gerekiyor.:KK50:

Dün dedemin sene mevlidi vardı.Hiç çalışamadım.:KK50:Bugün de teyzemler bizde. Bugün de ders çalışamayacağım.:KK14:Artık yarın planımı yeniden düzenleyip ders çalışmaya başlyacağım.:KK8::KK6:

maaşallah mantarım :nazar:
arada calısamadıgımız da olacak kuzum, yeter ki ipin ucu kaçmasın :KK55:

Selam canlarım:KK16:

Sedefim sen nişanlanıyor musun bebeğim?Allahım tamamına erdirsin:KK19:
Nazar konusuna dikkat edin kızlar bence de.Keşke gerçek hayatımızda da tanışıyor olsaydık.Yani canlı canlı..:KK31:Hepinize maşallah diyorum:nazar:Yarın dershanede Pegem denemesi var.Optik vermesem mi acaba,bilemedim:KK17:

Kolay gelsin ,öpüyorum hepinizii:KK54:

merhaba canlarım :KK16::KK16:
dün çözdüğüm testlerdeki bazı soruları paylaşayım sizlerle:KK42:

1)Osmanlı devletinde ticaret yolları üzerinde taşımacılığı meslek edinen gruba
verilen isim aşağıdakilerden hangisidir?
A)derbentçiler
B)ihtisap ağaları
C)menzil teşkilatı
D)lonca teşkilatı
E)mekkari taifesi

2)Aşağıdakilerden hangisi Osmanlı devletinde Şehülislamlık makamına verilen addır ?
A)babıali
B)darülkurra
C)darülaceze
D)babüssaade
E)babımeşihat

Düşünsenize düğünde adamlar anons ediyormuş...:nazar::nazar:

Gelin hanımın topikten arkadaşları buyrun piste.:KK53::KK53:

olsun kuzum. arada böyle ufak tefek şeyler çıkabiliyo. bende de oluyo öyle. çalıştıklarına maşallah :nazar::nazar:
kalan 5 videoyu da yarın halledersin sen :KK34:
benim de annemle teyzem bugün köye anneannemi ziyarete gittiler. ben sırf ders çalışmak için kaldım ama dur bakalım hayırlısı :KK1:
Selam canlarım:KK16:

Sedefim sen nişanlanıyor musun bebeğim?Allahım tamamına erdirsin:KK19:
Nazar konusuna dikkat edin kızlar bence de.Keşke gerçek hayatımızda da tanışıyor olsaydık.Yani canlı canlı..:KK31:Hepinize maşallah diyorum:nazar:Yarın dershanede Pegem denemesi var.Optik vermesem mi acaba,bilemedim:KK17:

Kolay gelsin ,öpüyorum hepinizii:KK54:

selam tatlışım. gir bence denemeye :KK34: insanı çok pis kendine getiriyo :KK1:
evet kuzum Allah kısmet ederse nişanlanıyorum :KK17: ama daha çok var, sınav geçsin de hele bi :KK6: sağolasın iyi dileklerin için :KK16:

X