2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

İyi geceler fıstıklı bitterlerim.:KK70::KK70:

Hepinizi çook seviyorum,Allah rahatlık versin size de...:103::103:

sağol tatlım biz de seni çok öptük:KK54:

maaşallah sedefim ya ben önceki gün yazdım ya 3 ders bitirdim diye valla yine 2 gün saldım kendimi:KK50:
a desem nazar ediyorlar yaa :KK53:
sen yazma kızçem, sana nazar değiyo kesin
7 den beri ayaktayım kızçem valla.:KK14::26:
ahh kıyamam ya 7 çok erken :KK30: ama geç kalkınca da o gün sersem gibi oluyosun. :nazar: ben senin gibi 7 de kalkamam; ama 10 da kalksam kar benim için.
Yok tatlım , hiç kpss deneyimim olmadı benim . 35 yaşında 2. üniversite peşinde mezun olma derdindeyim bu ara .

After before atandı bizden , mühendis kızımız var artık :KK9:

aa pardon tatlım, evet ben seni afterla karıştırdım :26: darısı hepimizin başına inşallah biz de bu yıl atanıcaz :13: maşallah diyorum, boşuna demiyolar okumanın yaşı yok diye. helal olsun valla. :KK19:

Canımm:KK19: Seninkinede geliriz bakarsın topikçene:KK1:

İyi dersler :KK19: Ben de yatcam zaten seni gördüm kaldım:KK1:

Herkesi öpüyorum kocaman:KK54::KK54::KK54: Yarın çoook çalışcam çokk
:KK42::KK55:
:KK55:

hepinizi nişanıma bekliyorum :KK55: monada adresim var zati, 30 ağustosta bendesiniz :KK23:
bak zafer bayramı her yer tatil, çalışanların bahanesi de yok :KK53:

sen yazma kızçem, sana nazar değiyo kesin

ahh kıyamam ya 7 çok erken :KK30: ama geç kalkınca da o gün sersem gibi oluyosun. :nazar: ben senin gibi 7 de kalkamam; ama 10 da kalksam kar benim için.

aa pardon tatlım, evet ben seni afterla karıştırdım :26: darısı hepimizin başına inşallah biz de bu yıl atanıcaz :13: maşallah diyorum, boşuna demiyolar okumanın yaşı yok diye. helal olsun valla. :KK19:

kuzum ders çalışmamı engelemeleri bir yana
ben nazarın sınavda da etkili olabileceğini düşünüyorum :KK50:
biz belki nazardan kazanamadık

Son düzenleme:
Sen yollardın kızçem,bizimkinin köyündeki yollar kardan kapanmış,bakkal bile 300 m uzakta.:26::KK53:

Bi de o erken yatıyo,anca avcumu yalarım ben.:KK1:

benimki de çok erken yatıyo kuzum. hatta benim de, onunla uyuduğumu sanıyo laf aramızda :KK1:
ahh ya üzüldüm bak. oralar öyle tabii. bizim de bugün burda kar yağdı ama çok az.
üzüldüm ama yollar kapansa da, oralarda öğretmen olmak isterdim :KK50:

X