2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

fıstık diye bana didi üstünüze alınmayın bade ve mona :63:
çalışıyoruz bebikim
sen nerelerdesin ya hu son gördüğümde sonbahardaydık:KK53:

Fıstıklı 3 ü bir arada benim selam(rengo , bade , mona ) , hadi sende üzerindeki kaymak ol :KK9:

Bizim bey :KK52: senelik iznini aldı da , tatil modundayız 2 haftadır .

O sebeble yoktum canım , hani eskisi gibi msn de olsak , bir anda kaybolan aus mod :KK9::KK9:

Fıstıklı 3 ü bir arada benim selam(rengo , bade , mona ) , hadi sende üzerindeki kaymak ol :KK9:

O sebeble yoktum canım , hani eskisi gibi msn de olsak , bir anda kaybolan aus mod :KK9::KK9:

Hıııhh gördün mü... :63::63::63:

yavrum sen unuttun bizi artık itiraf et bence :63:
tabi aöf bitti iş bitti :KK9:

alın :63:

tevekkeli kaç gündür skype girmiyorum bende çalışıyorum diye:KK9: sadece kaymak demek :63:

Hıııhh gördün mü... :63::63::63
tek tek gelin:KK53:

Son düzenleme:

aman efenim estağfirullah :KK6:
ben hep burdayım ya hu. burada göremezsin öldü bil ama :KK52:

Biber sürerim ağzına :KK6:

Alınmazsan sana da biber sürerim :KK52:

Auscum hoş geldinn...:KK16::KK16::KK16:

Yirimm...:KK56::KK56:

Hoş geldin demeseydin sana da .......... :KK1::KK1:

Kızlar öpüyorum hepinizi kocaman , fazla geç yatmayın , sabah erken kalkın , taze taze dimağlarınız (rengo hatırladın mı bu dimağ olayını) ile çalışıverin gayri :KK9:

Heyaksi neden yazmıyorsun ?

Sürekli burdasın yazmama sebebin nedir ? :KK8::44:

Selçuk Yöntem harika bi adam kızçem yaaa.:KK19::KK19:

Ne kadar tuttu ?

ayy ismimi görünce bi tuhaf olduumm :KK30:
eski topiğinizde de takip ediyordum sizi yazın sonuçları beklerken falan sonra burayı açtınız burdanda takip ediyoruum :26:
Nedeni sizi tanımıyorum ama öyle güzelsiniz kii :KK16:arkadaşlığınıza hayran kaldıım takip etme isteği uyandırıyosunuzz araya kaynamak istemediğim için yazmadım :26:Genellikle tanışıyosunuz bide öğretmenlik değilim ben :KK17:

Bide sizi gördükçe çalışasım geliyoo :KK3: Çalışma isteğinizle bende başladım tekrardan çalışmayaa :)
Rahatsız ettiyseem kusura bakmayıınn :KK5:

Kızlar öpüyorum hepinizi kocaman , fazla geç yatmayın , sabah erken kalkın , taze taze dimağlarınız (rengo hatırladın mı bu dimağ olayını) ile çalışıverin gayri :KK9:

Yahu hep böyle selam verip gidiyorsun ama...:KK19::KK19:

eski topiğinizde de takip ediyordum sizi yazın sonuçları beklerken falan sonra burayı açtınız burdanda takip ediyoruum :26:
Nedeni sizi tanımıyorum ama öyle güzelsiniz kii :KK16:arkadaşlığınıza hayran kaldıım takip etme isteği uyandırıyosunuzz araya kaynamak istemediğim için yazmadım :26:Genellikle tanışıyosunuz bide öğretmenlik değilim ben :KK17:

Bide sizi gördükçe çalışasım geliyoo :KK3: Çalışma isteğinizle bende başladım tekrardan çalışmayaa :)

Ha şöyle yaaa...:KK20::KK20:

Sert çıktım ama kusura bakma...:KK53: Ziyaretçilere ve yazmadan okuyanlara kızıyorum ben...:KK22:

Sen de katıl bize o zaman....:KK19::KK19:

Mesela kendini tanıt önce..

heyaksi 1 haftadır seni çağırıyoruz :KK55: gel demekten dilimizde tüy kalmadı sen okumakla yetindin :KK4:
bize katıl canım :KK55:

o dimağ hep dimağımda kaldı aus :KK9::KK9:
hemen git zaten :63:

yusufu da öp en kocamanından iyi geceler bebekim:KK16:

Yahu hep böyle selam verip gidiyorsun ama...:KK19::KK19:

Ha şöyle yaaa...:KK20::KK20:

Sert çıktım ama kusura bakma...:KK53: Ziyaretçilere ve yazmadan okuyanlara kızıyorum ben...:KK22:

Sen de katıl bize o zaman....:KK19::KK19:

Mesela kendini tanıt önce..

heyaksi 1 haftadır seni çağırıyoruz :KK55: gel demekten dilimizde tüy kalmadı sen okumakla yetindin :KK4:
bize katıl canım :KK55:

çook mutlu oldum şu andaa :KK16:

Zevkle katılırım aranızaa :KK16:Teşekkür ederiim Hiç anlamamışım been :KK30:yoksa damlardım hemeen :KK9:

İsmim Büşra Hemşirelik 4. sınıftayım bu arada :KK8:

Zevkle katılırım aranızaa :KK16:Teşekkür ederiim Hiç anlamamışım been :KK30:yoksa damlardım hemeen :KK9:

Sadece öğretmenler yok hem...:KK16::KK16:

Topikimizn ilk hemşiresii...Hoş geldin...:KK16::KK16: Hem de kardeşimin ismi...:KK53::KK53::KK53:

burada sadece öğretmenler yok canım. karışığız:KK6:
ziyaretçilerden biraz dilimiz yandı da :KK53: o yüzden katılmak dışarıdan okumaktan daha iyi geliyor bize:KK1:

ben hemşirelere gıcık oluyorum hoşgelmedin :63: :63:

şaka şaka :KK1: hep hemşire olmak istemiştimde :KK43:

Son düzenleme:
Sadece öğretmenler yok hem...:KK16::KK16:

Topikimizn ilk hemşiresii...Hoş geldin...:KK16::KK16: Hem de kardeşimin ismi...:KK53::KK53::KK53:

Hoşbuldum teşekküler :KK16:Topiğinize sağlıık katmaya geldm öyleysee :KK9:

burada sadece öğretmenler yok canım. karışığız:KK6:
ziyaretçilerden biraz dilimiz yandı da :KK53: o yüzden katılmak dışarıdan okumaktan daha iyi geliyor bize:KK1:

Evet takip ettiğimden biliyorum :KK17: nazar değmesin sizee :nazar::nazar:

ben hemşirelere gıcık oluyorum hoşgelmedin :63: :63:

şaka şaka :KK1: hep hemşire olmak istemiştimde :KK43:

Bade senin hemşireliği ne kadar istediğini biliyorum :KK16: bdv ye konu açmıştın ordan görmüştüm snra olmayınca çok üzülmüştüüm :KK5: Hayırlısı olsuun ama :KK16:

X