2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Biraz da program çözdüm,bugünlük yeter. İyi değilim,sarmadı ders yemekten sonra.:2:

hoşgeldiniz kızlar
hoşbuldummmm
geçmiş olsun dikkat et kendine :26: ağır şeyler yiyip dahada zorlama mideni aman bian önce iyileşirsin inşallah
Rengim doğru söylemiş,alanım yok diye rahat olma. Konular derya deniz mübarek...
evet çok fazla konu var nerden başlasam bilemiyorum öncelik olarak eğitime mi gk-gy mi ağırlık verilmeli sence? fazlaca acemiyim söylemesi ayıp

Ne salağım,eski habermiş.

Sözellerde eksiğin varmış,yavaştan onlara başla derim.

İyi akşamlar kızçeler yarın aranızdayım inş. Eylül benim için alan+matematik. Alan anlatacağım için mecbur çalışmam lazım.

Günaydın kızlar

Size bir şey da danişmak istiyorum. Matematik eski konular + ales olarak mı çalışacaksınız. Ben antremanlarla matematik 1 i bitireyim diyorum bu ay faydası olurmu Kpss için.

Siftah senden,bereketi Allah'tan hocam.

maaşallah canım darısı bize

teşekür ederim kızlar yediiklim kısayol serisi vermiş dersane eşime onlardan okudum konuyu sonra sorusunu çözdüm özellikle tarih çok güzel hazırlanmış ayrıntılı tavsiye ederim sorularıda fem gk soru bankasından çözdüm bu hafta tarih ve cografyayı bitireyim diyorum inşallah bu iki kitaptan

Nilim geçmiş olsun kendine dikkat et.
saol pirayecim
Günaydın kızlar

Size bir şey da danişmak istiyorum. Matematik eski konular + ales olarak mı çalışacaksınız. Ben antremanlarla matematik 1 i bitireyim diyorum bu ay faydası olurmu Kpss için.
canım kendine iki iş yapma ben yargı konu anlatımlı ales aldım sorularda çözümlü ondan çalışacagım eski yeni dersen vakit kaybedersin ösym resmen ales sordu çünkü

Sen sadece alesmi çalışacaksın canım
evet canım zaten ales kitabıyla diğerinin pek farkı yok sadece şekilli sorular mantık soruları vs için ayrı bi bölüm daha var bence ales çalış ben geçen yıl antremanlarla mat dan çalışmıştım hiç matematiğin yoksa temel oluşturabilir az da olsa varsa ales yeterli diye düşünüyorum

Cevabını bekliyordum canım. Matematiğim kötü benim. Napsam ki kafam karıştı? Bi ales kitabı vardı ona bakıp geliyorum:)

Utanarak söylüyorum Ales tede bütün konular varmış zaten.ben sadece mantık zannediyordum:// çok safım

Utanarak söylüyorum Ales tede bütün konular varmış zaten.ben sadece mantık zannediyordum:// çok safım
estagfurullah canım bende ilk kez bu sene ales kitabı gördüm kitapseçte 9.90 dı 2013 yargı ales düşünürsen
beraber çalışalım canım bende sana alanı sorcam hangi kaynaklardan bakacaksın cografyacısın bende sosyal kardeş branşız
özelden msj atmıştım canım geldimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…