2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Merhaba arkadaşlar bende bu sene lisans sınavına gireceğim öğretmen değilim alanım yok.Size sormak istediğim sınav sistemi değişmiş diyorlar bana hangi kitapları önerirsiniz.

kızlar gelinimizin sağlığı çok kötüymüş. bana çok dua edin diyo. şimdi uçağa binip evine dönücekmiş. ondan sonra tekrar konuşucaz.
dualarımızla iyileşicek inşallah

ahh gelinim sen bunları hiç hak etmiyosun. inşallah en kısa zamanda iyileşirsin. seni çok seviyorum :KK5:

merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3:bende size katılmak istiyorum sırf bu yüzden üye oldum :KK1: bölümüm biyoloji ve yeni mezun oldum kpss Ye hazırlanmış olarak ilk defa gireceğim
sınava nasıl çalışmalıyım bilmiyorum planımda yok
aranızda biyolojiden birileri var mi :KK31:
hoş geldin star:KK3:
meraba kızlar bugünlerde düzenli çalışmaya niyetliydim ama olmadı :KK25: bagırsak enfeksiyonu olmuşum dün 2 serum taktılar banamısın demedi baya halsizim dersaneme daha neredeyse 50 gün var ekim 19 da açılacakmış o zamana kadar çalışıp biraz halletsem dersleri bari :KK14: sedefçim beyazannenin bu program dimi kendisi gelsede daha ayrıntılı anlatsa keşke :KK19:
neyse kızlar görüşürüz yine
nilcim geçmiş olsun. nasıl oludu ki öyle? yaramayan bir şey mi yedin acaba:26:
kızlar gelinimizin sağlığı çok kötüymüş. bana çok dua edin diyo. şimdi uçağa binip evine dönücekmiş. ondan sonra tekrar konuşucaz.

ahh gelinim sen bunları hiç hak etmiyosun. inşallah en kısa zamanda iyileşirsin. seni çok seviyorum :KK5:

ah kuzum ya geçmiş olsun gelinimize de:26: nesi varmış peki?
atandığına bile sevinemedi kıyamam:KK50:

meraba kızlar bugünlerde düzenli çalışmaya niyetliydim ama olmadı :KK25: bagırsak enfeksiyonu olmuşum dün 2 serum taktılar banamısın demedi baya halsizim dersaneme daha neredeyse 50 gün var ekim 19 da açılacakmış o zamana kadar çalışıp biraz halletsem dersleri bari :KK14: sedefçim beyazannenin bu program dimi kendisi gelsede daha ayrıntılı anlatsa keşke :KK19:

canım çok geçmiş olsun :KK16:

Allah acil şifalar versin gelinimize :KK5:

ne olmuş acaba sedefim umarım en kısa sürede atlatır ya :26:

Son düzenleme:
kuzenimin bu sene puanı iyiydi atanacak gibi sene içinde çok çalışacaksın zaten acele etme dedi ama bilemiyorum deneyimim olmadığı için :26: alan sınavım yok birazda onun rahatlığındayım galiba gerçi belli olmaz her an yeni sınav bile getirebilirler türkiye burası :KK31:
herşey çok güzel olur inşallah şuraya atandık diye yazmayı nasip eder rabbim :KK16:

Rengim doğru söylemiş,alanım yok diye rahat olma.:KK50: Konular derya deniz mübarek...:KK14::KK14:

merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3:bende size katılmak istiyorum sırf bu yüzden üye oldum :KK1: bölümüm biyoloji ve yeni mezun oldum kpss Ye hazırlanmış olarak ilk defa gireceğim
sınava nasıl çalışmalıyım bilmiyorum planımda yok
aranızda biyolojiden birileri var mi :KK31:

Var canım ama pek aktif katılmıyor.:KK30: Hoş geldin.:KK3::KK3:

Çok geçmiş olsun hocam.:KK31::2:

Annemize de dua edelim,Allah acil şifalar versin.:KK50::KK50:

Ben yoktuum,çünkü çalışmaya başladım.:KK1::nazar:

56 Türkçe (sözcükte anlam)

45 Tarih (İslamiyet öncesi Türkler)

36 Coğrafya(Coğrafi Konum)

Tek tük eksiklerim var onları not aldım,yemekten sonra da eğitim çözeceğim.:KK31::KK31:

Vira Bismillah...:KK66::KK66::KK66:

Tek tük eksiklerim var onları not aldım,yemekten sonra da eğitim çözeceğim.:KK31::KK31:

ooooo maaşallah:nazar: benim fındığım başlamış bilee:nazar:
nasıl motive oldun bana da söyleee:KK5:

ooooo maaşallah:nazar: benim fındığım başlamış bilee:nazar:
nasıl motive oldun bana da söyleee:KK5:

Sevdicekle kavga ettik.:KK19::KK1::KK1: Daha doğrusu benim moralim çok bozuk.:KK43:Saçma sapan bir sebepten kavga çıkardım.:KK5: Mesaj falan olmayınca daha ne bekliyorsun ki dedim ve çıkardım kitapları.:KK31::KK31: Ağlayacaktım,elim ayağım titreye titreye çıkardım ve Bismiilah,Rabbim yardım et dedim ve başladım Rengim.:KK16::KK16::KK16:

Sevdicekle kavga ettik.:KK19::KK1::KK1: Daha doğrusu benim moralim çok bozuk.:KK43:Saçma sapan bir sebepten kavga çıkardım.:KK5: Mesaj falan olmayınca daha ne bekliyorsun ki dedim ve çıkardım kitapları.:KK31::KK31: Ağlayacaktım,elim ayağım titreye titreye çıkardım ve Bismiilah,Rabbim yardım et dedim ve başladım Rengim.:KK16::KK16::KK16:

ah benim kuzum ya:KK54: olsun kavga da tuzu biberi işte. nasıl olsa düzelir bozma moralini:KK48:
ben de masamı çıkarıp temizleyecektim güya. az önce sedefimin topiğini okudum bayağı bir sayfa. eskileri yad ettim:KK14:

neyse bakalım aksama doğru başlarım diye düşünüyorum :97:

ah benim kuzum ya:KK54: olsun kavga da tuzu biberi işte. nasıl olsa düzelir bozma moralini:KK48:
ben de masamı çıkarıp temizleyecektim güya. az önce sedefimin topiğini okudum bayağı bir sayfa. eskileri yad ettim:KK14:

neyse bakalım aksama doğru başlarım diye düşünüyorum :97:

Öyle kuzum,haklısın.:KK31: Ben de okudum geçenlerde,içim burkuldu.:KK5::KK6: Ama geçti artık...:KK14::KK14: Kitabı açınca biraz daha iyi hissettim kendimi yaptığımı görünce,inşallah sen de öyle olursun Rengim.:KK16::KK16:

Rengim doğru söylemiş,alanım yok diye rahat olma.:KK50: Konular derya deniz mübarek...:KK14::KK14:

Var canım ama pek aktif katılmıyor.:KK30: Hoş geldin.:KK3::KK3:

maşallah monam :nazar:

darısı bizim başımıza :101:

Son düzenleme:

nilcim geçmiş olsun. nasıl oludu ki öyle? yaramayan bir şey mi yedin acaba:26:

:KK50:
geçen saglık ocagında tahlil yaptılar bagışıklıgın çok zayıf 0 da demişti doktorda sudan kaynaklıdır muhtemelen demiş ama geçmedi ilacın etkisi biter bitmez başlıyo canım ya geçen yılda olmuştum 1 ayda zor atlattım

kıyamam ben sana niloşum yaa çokkk geçmişler olsun kuzummm
evet beyazanne benim topikteyken paylaşmış. ordan buldum. sayfaları ararken de anılarım depreşti :KK5:

canım çok geçmiş olsun :KK16:
:26:
çok saol tubam

soal monalisa Allah razı olsun çözdüklerini yazınca canım çekti dur bende bi başlayayım dedim çözersem yazarım :KK76:

kızlar ya ben yine ders çalışmaya diye çıktım kalburabastı yaptım:26:
ne zaman tamam çalışacağım desem kendimi mutfakta tatlı yaparken buluyorum:26:
ölecek miyim acaba:KK53:

geçen saglık ocagında tahlil yaptılar bagışıklıgın çok zayıf 0 da demişti doktorda sudan kaynaklıdır muhtemelen demiş ama geçmedi ilacın etkisi biter bitmez başlıyo canım ya geçen yılda olmuştum 1 ayda zor atlattım

çok saol tubam

soal monalisa Allah razı olsun çözdüklerini yazınca canım çekti dur bende bi başlayayım dedim çözersem yazarım :KK76:

Hadi bakalım,bekliyoruz.:KK16::21:

çok saol tubam

canım yediğinden kaynaklı ise hazır su iç. çeşme suyu çok zararlı
benim de midem öyle olmuştu. sulardan dolayıymış burada çoğu kişi o yüzden serum yedi
o gün bu gündür hazır içiyorum o ağrıyı çektikten sonra

kalbura bastıdan ölmezsin sayın sivaslı :KK53: helva yaparken bulursan bi doktora görün :KK76:
hasta olmasam yapardım tatlıda yogurt ekmekle besleniyorum bu ara :KK34:

kalbura bastıdan ölmezsin sayın sivaslı :KK53: helva yaparken bulursan bi doktora görün :KK76:
hasta olmasam yapardım tatlıda yogurt ekmekle besleniyorum bu ara :KK34:
ayol yok kalburabastıdan değil de bu psikolojiden öleceğim:KK9:

onlar ne biçim laflar öyle hıııııı :KK20:

ellerine sağlık ama derste çalış kuzum ya :KK34:

X