2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar merhaba ben 2013 mağduru değilim ama bu sene mezun olucam ve 2014 kpssye giricem öğretmenlikten bölümüm ilköğretim matematik öğretmenliği beni de alır mısınız aranıza :)

kızlar gelinimizin sağlığı çok kötüymüş. bana çok dua edin diyo. şimdi uçağa binip evine dönücekmiş. ondan sonra tekrar konuşucaz.
dualarımızla iyileşicek inşallah

ahh gelinim sen bunları hiç hak etmiyosun. inşallah en kısa zamanda iyileşirsin. seni çok seviyorum :KK5:

canım çok geçmiş olsun ben konudan biraz uzağım neyi var hasta mı. dua edecem inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur

Beyazanne Allah yardımcın olsun. Biran önce sağlığına kavuşurda Atanma sevincini doya doya yaşarsın inşallah.

Nilim alan için net değilim şuan. Sosyal ve coğrafya anlatacağım çalışırken, onun katkısı olur diye düşünüyorum. İnternetten güncel makaleleri takip etmek istiyorum. Geçen seneki alan kitapları şuan için çok yetersiz. Bitek yargı yaklaştı sorulara. Bu sene yeni kaynakları bekliyorum tüm derslerde aslında. Heralde Eylül ün 15 inden sonra bulunur.

Kızlar merhaba ben 2013 mağduru değilim ama bu sene mezun olucam ve 2014 kpssye giricem öğretmenlikten bölümüm ilköğretim matematik öğretmenliği beni de alır mısınız aranıza :)

hoşgeldin jokerbck :KK3:

hoş geldin canm:KK34:

hoşbuldum:KK16: bu arada adım elif :KK34: ben 2013 kpss cafeyi de takip ediyordum emeklerinizin bir çoğuna şahit oldum umarım seneye bu zamanlarda Allah hepimize tercih yapma telaşını ve en güzel yerlere atanmayı nasip eder:21:

amin canım cümlemize :KK34:

hoşbuldum:KK16: bu arada adım elif :KK34: ben 2013 kpss cafeyi de takip ediyordum emeklerinizin bir çoğuna şahit oldum umarım seneye bu zamanlarda Allah hepimize tercih yapma telaşını ve en güzel yerlere atanmayı nasip eder:21:

amin canm hepimiz inşlhh emeklerimizn karşılığını seneye alıçaz

ben de indirdim canım.
osmalıcayı indirmedim ama

osmanlıcayı da indir bu yıl osmanlıca sorabilirler hiiç belli olmaz .
calışmaya basladım ama cok az malum moralim bozuk çünkü ben hep 1 puanla atanamıyorum bu yıl da edb 74.8 kadar inermiş kaymayla ve ek alımla yani önümde taş çatlasa 600 700 kişi kalıcak olası bi şubat ataması için umudum var ama yine de kursa baslicam ekimde ..su atamaalr bi yapılsın da net bi fikrim olsun ayrıca edeb çılar cok sistemli çalışıyor bu sene ankaraya gidecekler şubat için edb ı 5000 e tamamlatmak derdindeler böyle bi durumda 5500.sıralar kaymaalrla gider edebiyat bunu hak ediyor acık sayımız yenigüncellemelerle ekimde tekrar 6000 e ulaşacak çoğu edb cı idareciliğe geçiyor ve emekli olmaya basladılar ölecekler çünkü:yaslılıktan..
biz yine de calışalım tabi ki allah ne nasip ederse o olur..

sevdiceğin ve senin bölümleriniz ne canım onun kesin galiba..hayırlı olsun belki şubatta senin de olur yanına gidersin.:KK52:

Sevdicek kesin gidiyor canım.:nazar: Onun ilköğretim matematik,ben Türkçe.En Büyük TÜRKİYE

Yok canım benim imkansız,seneye kaldım ben.:KK31::KK30:

Sevdicek onaylatmaya gitti Tubişim,siz de hayırlısıyla yapın inşallah.26'yı da mutlaka açın bence.:21:

Sevdicek kesin gidiyor canım.:nazar: Onun ilköğretim matematik,ben Türkçe.En Büyük TÜRKİYE

Sevdicek onaylatmaya gitti Tubişim,siz de hayırlısıyla yapın inşallah.26'yı da mutlaka açın bence.:21:
hayırlı olsun canım sevdiceğinle alandaşmışız bu sene baya bir alım oldu inş seneye de böyle güzel bir alım olur :KK1:

açıcak kuzum el mahkum... şubatta atama olursa daha güzel

yerler açılacak gibi duruyo ama şubatta kesin atama yaparız demiyorlar ki :KK31:

zaten durumu riskli bi de 26 yı açmayıp riske girmesine hiç gerek yok demi

dün 26 yüzünden ufak bi polemiğimiz oldu da :KK1:

X