2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

evet kuzum haklısın umutsuzluga kapılmamak da elde değil. ama Allah diyor ki sizin şer sandıgınız işte 2 iyilik vardır. biz bunları somut olarak göremiyoruz belki bu yüzden bu olumsuzluğumuz. ben sana anlatıyorum ama ben de dediğin gibiyim ama bir yandan bunun bir imtihan oldugunu da biliyorum. bizden daha kötü durumda olanlar var diyorum çok şükür diyip dersin başına oturuyorum. gercekten bizdeki derdi nimet sayanlar var bize cok ağır gelse de yaşadıklarımız..sonra mesela gece uyumadan önce dua ediyorum kazanacaksam rüyamda göster Rabbim diyorum yine de sabırsız davranıyorum yani e işte insanız aciziz. bize ne yazıldığını bimediğimiz için böyleyiz. zor evet ama direncimizi kırmadan yılmadan devam etmek gerekiyor sedefim
belki de gercekten bize hiç nasip değildir. e bunda da vardır hayır demek cookkk zorr ama bunu demeye de mecburuz hayatımızı bir şekilde devam ettirmek zorundayız çünkü. ne bileyim işte:97:

gördüm kuzum beyazanneyi. ben de 1kelime dahi olsa beklerdim. yorulmazdı ya parmakları.. o kadar hukukumuz yok muydu dedim kendi kendime
Allah insanlara vefa versin..

Son düzenleme:
aynı duygular içerisindeyiz renginam hatta hepimiz. bu topiğimizin de en çok birbirimizi anlama kısmını seviyorum. bak mesela zor durumlar içerisindeyiz ama burada birbirimizi anlıyoruz, yalnız olmadığımızı biliyoruz. bu bile beni kendime getirmeye yetiyo. sağol renginam, umutsuzluğa düşmüştüm bi an, ama kendime geldim gelmek de zorundayız çünkü. kpss için çalışmak yetmese bile şu an bizim elimizden gelen tek şey çalışmak olduğu için yapacağımız şey belli.

aynen isterdim ki burda bizi utandırsın, bi açıklama yaparak, bi gerekçe sunarak. bunun hiç bi gerekçesi olmaz ama yine de saf gibi beklemiştim. bu saatten sonra da hiiiiçç umrumda bile olmaz

bizler birbirimizi anlama ihtimalimizi sevdik
kim demişti aralık milat olsun diye gercekten milat olmalı kuzum ya:18: zamana bak sen nasıl da hızlı geçiyor namıssız

bizler birbirimizi anlama ihtimalimizi sevdik
kim demişti aralık milat olsun diye gercekten milat olmalı kuzum ya:18: zamana bak sen nasıl da hızlı geçiyor namıssız

dersane demişti kuzum bence de olmalı. ben şu geçirdiğim 2 aya bakıyorum da, hiç de verimli gelmiyo gözüme :96:

çok teşekkür ederim canım ya tanımadan beni düşündüğün için çok mutlu oldum program işini yaparsak çok iyi olur birinin yardımına ya da yönlendirmesine çok ihtiyacım var ama senin vaktini çalmak istmem canım bana program yapana kadar 2-3 test çözersin belki.Erkeklere gelince hepsi aynı farklı olanını görmedim hiç bazı istisnalar var tabi ama o da bize denk gelmediBenim eşim bir tek kendi ailesine değer verir ben ve kızım her zaman ikinci plandayız ama evlenmeden önce ben başının taci idim çok dertliyim bebişim ya rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah öpüyorum seni rabbim zihin açıklığı versin

günaydın fıstıklar bugün erkenciyim, tarih coğ. ve mat. den soru çözmeye devam yeni ayda yeni konuya geçcem tüm derslerden, elimdeki soruları bitirmem gerek dönüşüm muhteşem olcek kolaylıklar diliyorum hepinize

canım istersen elimizdeki programları paylaşalım seninle, fikir olur bir işte çalışıyor musun? eşinin desteğine ihtiyacın var bu dönemde, inşallah o da bunu farkeder de yardımcı olur sana :26: canından kanından olan kızını düşünsün, Allah yardımcın olsun...

ay cnm çok sağol güzel dileklerin için..

baaadee bi an nasıl heyecanlandım ya okurken.aşk olsun sana

:26: d mi cvp

canım cevap 0.125 aşağıya alıntıladım sedef çok güzel anlatmış..

teşekkür ederim Sedefim.. çok iyi anladım..

SU canım eşinle arandaki durumuna çok üzüldüm canım ya.. Çok özel değilse eşinin ailesinin eşine ve eşinin kardeşlerine davranışlarını merak ediyorum yani şöyle bi durum var canım genelde evlendikten sonra ailesine çok önem veren erkekler ailesi tarafından sevgi kısmında ikinci plana atılmış ama bir işleri düştüğünde ilk arananlardır.. Onun için merak ettim canım.. Program konusunda ben de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim canım..

kızlar regl dönemindeyim ve yatışlardayım.. ben kirs tedavisi gördüm daha önce ve tedaviden sonra ilk 3 gün ağrıdan kılımı bile kıpırtamaz hale geliyorum bu gün neyse evde dinlenirim ama yarın sabah dokuzdan üç buçuğa kadar ders anlatmam gerekiyor yarın ne yapacağım diye düşünüyorum

Son düzenleme:
aynen düşündüğün gibi canım kör ölür baden gözlü olur ya aynen öyle oldu eşim 8 ay hastanede yattı ailesi oralı dahi olmadı her zaman ben ve ailem vardı ama sağ olsun kendisi nankörlükte bir numara özünde iyi bir insan ama dolduruşa çabuk geliyor bu da bana yansıyor ne yapalım rabbim inşallah gerçegi görmesini sağlar diyorum.Dua edin bana kızlar....

canım ne demek biz ne için buradayız..gece girebilirsen eğer sen boş oldugun saatleri yaz bize. kızlarda gece burada oluyor hep beraber güzel bir plan yaparız sana canım. olmadı herkes fikrini söyler sen sana en uygun olanı alırsın kendinde bir şeyler katarsın onu uygularsın inşallah böyle olmaz canım düzene girmemi gerekiyor çünkü bak aralık geldihem kazanırsan bir süre eşinden ayrı kalmak sana iyi gelebilir belki eşin de değerini anlar.
geçmiş olsun morim:26:yarın daha iyi olursun umarım kuzum ya. regl ağrısı çok pistir. ağlaya ağlaya o acıyı çektiğimi biliyorum

holofim Allah zihin açıklığı versin

Günaydın bebişim canım ya ben sana özel msj gönderemiyorum bir türlü ne yapmam gerekiyor.

Merhaba kızlar

Bugün evdeyim ama henüz başlamadım çalışmaya.Öğleden sonra başlıyorum.2 günlük çalışma planımdan sonra B planımı uyguluyorum Allah kısmet ederse

Hepinize kolaylıklar diliyorum arkadaşlar

mona, safransarı, morisi,bade

kızlar bugün sizin için heyecanla açtım kk yı atama haberi var mı diye...ama üzülmeyin hayırlısı olsun..inş..2014 hepimizin atama yılı olur canlarım..

İnşallah clemim olsaydı güzel olurdu ama arkasındaki hayrı bilemiyoruz....

Hakikaten ha,bi hocaya gidip okutsam mı kendimi acep ? :26:

Oyy kuzum,hasret gider sevdicekle bol bol....

İnşallah hepimizin yılı olsun 2014,her türlü...

Valla kuzum isyan etmek istemiyorum,dilimin ucunda duruyor kelimeler... Kıskanmak değil ama bir tarafını devirip yatan o kadar insan atandı ki,sevdicek de ailem de çalış çalışanın emeği yerde kalmaz diyor. Kaldı işte,ne hak etmeyenler gitti ben hala tırı vırı bir sürü şeyle kafamı dolduruyorum.

Örnek mükemmeldi kızçem... İçim soğudu biraz sayende.

Yok artık,sen nasıl bir şeysin ?

Aynen Sedefim,tevekkül ve sabır..Aç mezarı yok,genç mezarı var denir hep....

Niye yapsın Sedef ne gerek var ? Atandı gitti herkes,akılları sıra ezikliyorlar artık...

Zerre kadar hakkım varsa hiçbirine helal etmiyorum.

Hasta dedik,kocasıyla arası bozuk dedik,dualar ettik...

Yok ya Cuma günü konuşmayacağım daha fazla...

Herkes ne hali varsa görsün...

kiraz ağacı da kurusun :125:

Kurusun.

Biz de annemle gezip geleceğiz biraz.Alan çalışırım sanırım gelince...

canım Allah yardımcın olsun.. Bak hiç bir şeye içine atma içine atarsan Allah korusun bi dert sahibi olursun.. Umarım en kısa sürede gözü açılır.. Sen bize boş vakitlerini ve hangi konularda eksik olduğunu yaz canım ya da biçoğumuzun programı var kızların da dediği gibi sana programlarımızı gönderelim..

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım.. Biraz önce kardeşim geldi durumumu anladı zaten tedavi gördüğüm zamandan beri böyle olduğumu da biliyor ilaç almaya gitti.. Teyzem de çok şükür bu gün hastaneden çıkıyor onu ziyarete gideceğiz.. Herkese iyi çalışmalar öpüyorum

HAYIRLI CUMALAR KIZLAR

her zamanki bi göz attım konuşulanlara gezmeye gidenler hasta olanlar hali olmayanlar var. Allah hayırlı olanı versin hakkımızda

sedefonur o nasıl bir ölçme anlatmadır öyle. süpersin süpersin süpersin

kızlar ben tarihi 2 kez bitirdim ama osmanlıyı kitaplar yüzeysel aldığı için hala çok eksiğim var tabi diğer konularda da.
acaba datanın tarihini alıp baştan çalışsam mı yoksa test çözerek mi öğrensem ne yapsam karar veremedim
sizce:26::26:

Önce bi soru çöz,eksikleri iyice belirle;sonra da Data ile cila çalışmalarına başla...

hayırlı cumalar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…