2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Önce bi soru çöz,eksikleri iyice belirle;sonra da Data ile cila çalışmalarına başla...:KK68::KK68:

kuzum 2 soru bankası bitirdim tarihten yediiklim ve data ama tabi içinde çözmediğim testleri de var tamamı bitmedi yani hala daha istediğim gibi değilim ama nasıl yoluna koyacağım tarihi bilmiyorum:KK25:
kalanları da çözünce başka konu konu giden kitabım kalmıyor. yenisini alacağım zaten. o zaman bu siparişimde alayım datayı da:26:

Son düzenleme:

kuzum 2 soru bankası bitirdim tarihten yediiklim ve data ama tabi içinde çözmediğim testleri de var tamamı bitmedi yani hala daha istediğim gibi değilim ama nasıl yoluna koyacağım tarihi bilmiyorum:KK25:
kalanları da çözünce başka konu konu giden kitabım kalmıyor. yenisini alacağım zaten. o zaman bu siparişimde alayım datayı da:26:

Kuzum Tarihi zaten asla tam anlamıyla bitirdim diyemiyorsun.:KK31: Sürekli yeni bir şeyler öğreniyorum ben de...Onu al madem ama tekrar ve soru çözümüyle götürmeye devam et.

Kuzum Tarihi zaten asla tam anlamıyla bitirdim diyemiyorsun.:KK31: Sürekli yeni bir şeyler öğreniyorum ben de...Onu al madem ama tekrar ve soru çözümüyle götürmeye devam et.

öyle yapayım monam sağol:KK19:
aralık ayı için yeni plan lazım zaten. şu eğitim de bitseydi:KK14:

bende data tarik konu anlatımlı aldım. yediiklim kitabından çalıştıgımda sadece onun soru bankasını cözebiliyorum, x yayıncılıktan çalıştıgımda sadece onun. ama data cok ayrıntılı anlatmıs, uzun ama tüm soru bankalarını sadece onunla calısıp rahat cozdım.

bende tarihten kaplumbağ hızıyla ilerliyorum, temelim yok diye ama bizim sınava 10 ay var daha.

hitaplarımdan iyelik eklerini kaldıracaktım demek...
nilim değil de nil mi olacaktı adın?

özelden yazıp ne yaşadın, neler oldu, şimdi nasılsın demeden...

neyse...

kullanılmak kelimesine kırıldım sadece...

hayatımda beni bu hale getiren değişikliğin atanmak olduğunu düşünüyorsanız o iyelik eklerini gönlüme boşa işlemişim zaten...
annesine "sen abimi benden çok seviyorsun" diyen çocuğu okur gibi okudum...

pardon, artık önemi yoktu değil mi sevip sevmememin de....

Söylediklerine belki hak verebilirdik.

O siteye harcadığın zamanı,verdiğin emeği,önemi burada da görebilseydik eğer...

Gönlüne bir şeyleri boşa harcayan sen değilsin yalnızca.

Hayatında ve ağacında mutluluklar.:KK4::KK4:

Son düzenleme:
Söylediklerine belki hak verebilirdik.

O siteye harcadığın zamanı,verdiğin emeği,önemi burada da görebilseydik eğer...

Gönlüne bir şeyleri boşa harcayan sen değilsin yalnızca.

Hayatında ve ağacında mutluluklar.:KK4::KK4:

hak verin demiyorum ki...
ama kullanıldık da demeyin
demeyin bee:KK43:

kapıya geldim desem, elimde kurabiye...

şimdi herkes dışarı mı atacak beni?:KK25:

sevmeseniz de olur...
ben kıyıdan köşeden bakınırım:KK25:

İnşallah.

bende bu saat oldu hala dersin başına oturamadım, şimdi hemen kalkıp tarih 3. konu çalışıp soruları çözüyorum. akşama görüşürüz kızlar.

Siz enazından başlamış işe devam ediyorsunuz ben ya ben. Neyse güzel bir başlangıç yapıcam inşallah:))

hitaplarımdan iyelik eklerini kaldıracaktım demek...
nilim değil de nil mi olacaktı adın?

özelden yazıp ne yaşadın, neler oldu, şimdi nasılsın demeden...

neyse...

kullanılmak kelimesine kırıldım sadece...

hayatımda beni bu hale getiren değişikliğin atanmak olduğunu düşünüyorsanız o iyelik eklerini gönlüme boşa işlemişim zaten...
annesine "sen abimi benden çok seviyorsun" diyen çocuğu okur gibi okudum...

pardon, artık önemi yoktu değil mi sevip sevmememin de....

neler yaşadın neler yaşadık bunu kişiden başkası bilemez beyazanne..
senin yaşadığın her ne ise memurlarnete yazmaktan alıkoymamış ama seni.
bir tek buradan mı alıkoydu yaşadıkların?

beni tanıyanlar vardı yazamadım vs diyeceksen hiç deme.. bunun da çaresi vardı çünkü yeni üyelik almak, üyelik adı değiştirmek gibi..
neyse yolun açık olsun
sitemimiz sadece sana değil bunu bil ama.
kazanıp vefasız çıkan diğer destek oldukarımıza da. zaten sitem ettiklerimiz zamanında çok değer verdiklerimizdir bundan şüphe olmasın..

Son düzenleme:
hak verin demiyorum ki...
ama kullanıldık da demeyin
demeyin bee:KK43:

kapıya geldim desem, elimde kurabiye...

şimdi herkes dışarı mı atacak beni?:KK25:

sevmeseniz de olur...
ben kıyıdan köşeden bakınırım:KK25:

Diğer arkadaşları bilemem... Ama biz senin neler yaşadığını,neler çektiğini biliyoruz. Burda ne kadar çok şey paylaştık,sorular çözdük,güldük ağladık,dualar ettik...

Eşine kızıyordum, ta ki seni düzenli olarak o sitede görüp yazışmalarını takip edene kadar...

Ama malesef bu durum,benim iyi niyetimi sildi süpürdü.:KK6::KK6:

neler yaşadın neler yaşadık bunu kişiden başkası bilemez beyazanne..
senin yaşadığın her ne ise memurlarnete yazmaktan alıkoymamış ama seni.
bir tek buradan mı alıkoydu yaşadıkların?

beni tanıyanlar vardı yazamadım vs diyeceksen hiç deme.. bunun da çaresi vardı çünkü yeni üyelik almak, üyelik adı değiştirmek gibi..
neyse yolun açık olsun
sitemimiz sadece sana değil bunu bil ama
kazanıp vefasız çıkan diğer destek oldukarımıza da.

yok...vefasızlığıma kılıf uydurmadım ben...
sadece kullanıldık demiş nil(im) ona çok üzüldüm...

bak geldim işte...
tanıyanlar falan da umrumda değil ki...
zaten her şey çıktı ortaya...
doğumdan sonra boşanıyoruz:KK43:

kazanmak ne be kuzum...neyi kazanmışım:KK43:

neyse...
isteyen kovsun isteyen okumasın yazdıklarımı...

ben geldim arkadaş

Diğer arkadaşları bilemem... Ama biz senin neler yaşadığını,neler çektiğini biliyoruz. Burda ne kadar çok şey paylaştık,sorular çözdük,güldük ağladık,dualar ettik...

Eşine kızıyordum, ta ki seni düzenli olarak o sitede görüp yazışmalarını takip edene kadar...

Ama malesef bu durum,benim iyi niyetimi sildi süpürdü.:KK6::KK6:

benim her hangi bir sitede düzenli kafa dağıtmam eşimi haklı mı çıkardı zümre(m)?

yok...vefasızlığıma kılıf uydurmadım ben...
sadece kullanıldık demiş nil(im) ona çok üzüldüm...

bak geldim işte...
tanıyanlar falan da umrumda değil ki...
zaten her şey çıktı ortaya...
doğumdan sonra boşanıyoruz:KK43:

kazanmak ne be kuzum...neyi kazanmışım:KK43:

neyse...
isteyen kovsun isteyen okumasın yazdıklarımı...

ben geldim arkadaş
biz geleni kovmuyoruz elbette. bende insanların kredisi çoktur zaten bir çırpıda söküp atamam da. neticede zaman ayırdık değer verdik.
yeri geldi ders çalışmadık destek olduk bunlar güzel şeyler.
keşke aynısını görseydik zaten atananlardan da başka bir şey istemedik.
sen tekrar siteye yazdıgında biz yine sana destek olduk asla lafını etmedik.
ama sonra biz acaba beyazanne ne yapıyor nasıl diye düşünürken bir baktım memurlarda geyik yapıyorsun
çok kırıldık gercekten.

neyse zaten eskiyi konuşmanın anlamı yok. boşanacaksan da Allah yolunu açık etsin. zordur anlıyorum.

Son düzenleme:
benim her hangi bir sitede düzenli kafa dağıtmam eşimi haklı mı çıkardı zümre(m)?

Benim gözümde evet...:KK30:

Çünkü burada o siteye bir daha girmeyeceğini kırgın ve kızgın olduğunu söylemiştin.

Biz eşinden dolayı buraya uğrayamıyorsun sanıyorduk....

X