2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah clemim. haklısın ezberlemem gerek, ne olur ne olmaz.
aynen canım ben de hastanelerin aciline gittiğimde çok iyi anlıyorum şükretmem gerektiğini
Ben de adak adadım 2 tane :26:

bende de var 2 adak biri kurban diğeri bi öğrenciyi okutmak
kızlar ben de adadım. biri kurban, diğeri de çocuklara ayakkabı ve mont almak. bi de kız çocuklarından okutabildiğim kadar okutmak.
renginam benim teyzemde de var kurt. hatta afedersin tuvaletini yaparken görmüştü ilk çok korkmuştu. dr kurt olduğunu söylemişti. bunun sebebi de çiğ şeyler yemektenmiş. mesela et fln hep çok pişmiş olarak yemek gerekirmiş. teyzemler de az pişmiş yerlerdi zaten. mesela meyve sebzeleri bol sirkeli suda bekletip yemek gerekirmiş. ancak bu şekilde kurtlar gidermiş. zaten o kurtlar senin yediklerinin %50 sini yiyolarmış, haliyle kilo alamazsın. dr a gitmelisin rengoşum. ben anlıyorum. çok kilo ne kadar zorsa az kilo da o kadar zor.
morisim maşallah kuzum cicişlerin hayırlı olsun güle güle kirlet
dersanemm ben de seni çok özledim. şu sıralar kafam bulanık biraz aralıktan itibaren çok çalışmam lazım üzerimde inanılmaz bi baskı hissediyorum. onurun ailesi altınlarımı yaptılar, şimdi de beyaz eşya beğen diye tutturdular, yaza da mobilya diyolar ve bizim nişan 30 ağustosta olcak sağolsun düşünüyolar ama biz daha sevgiliyken bu ne acele ayol benim çok pis çalışıp atanmam şart

canlarım şu soruma bakabilir misiniz :26:

İnş rahat olur Renginam.Bugün değil de yarın gece geç yatıcam,o zaman kullanıcam.Dershanenin olduğu günler çok bitkin oluyorum akşam erken yatıyorum.

off sedefim nasıl üzüldüm bugün tv izlerken yaa zaten kpss yeteri kadar takılacak dert bi de kurtla falan uğraşmak
ya ben meyve falan da cok yemem hatta et de yemem yani genelde cok yemek yemem iştahsızımdır ama nereden bulaşmış anlamıyorum ki
ama ben ta yurttayken bu şikayetlerim vardı acaba oradan mı bulaştı da ben yeni farkediyorum yaa:26:

neyse kuzum hal çaresine bakarım inşallah. sorunun cevabı e mi:26:

Son düzenleme:
İnş rahat olur Renginam.Bugün değil de yarın gece geç yatıcam,o zaman kullanıcam.Dershanenin olduğu günler çok bitkin oluyorum akşam erken yatıyorum.

elektrik gittiğinde de masa lambası gibisi yok kuzum bana en çok o zamanlar yarıyor

Soruna emin olmayarak E diyorum canım.Nişan dönemi kpss hazırlığı aşamasında zor olur bence canım.Dershanede sıra arkadaşım nişanlı ve dersleri çok aksatıyor.Evli olanlar daha devamlı gelebiliyor.Sen hemen evlen en iyisi bir an önce canımŞaka yapıyorum bebeğim,Allahım tamamına erdirsin inş.Aralık bizler için milat gibi olsun iyi çalışalım.

elektrik gittiğinde de masa lambası gibisi yok kuzum bana en çok o zamanlar yarıyor

Ben bu yönden hiç düşünmemiştim canım,dediğin gibi elektrik bazen hiç olmadık zamanlarda kesiliyor.Bizim kardeşimle kaldığımız ev,1+1.Kardeşim sabah işe erken gidiyor.Bu yüzden de erken yatıyor.Işıktan da çok etkileniyor.Ben bu yüzden aldım.En azından benim gece çalışmamdan rahatsız olmaz.

bence sen hiç moralini bozma. madem yemiyomuşsun bunları o zaman sen bunun tedavisini olduğunda bi daha sana bulaşmaz. tamamen kurtulursun yani. halbuki teyzem öyle mi ne bulursa götürür. o yüzden de onun için biraz sıkıntılı olmuştu. ama kuzum kilo almak istiyosan önce o kurtlardan kurtulmalısın. başka türlü ne kadar çok yesen de olmaz. boy ve kilon kaç kuzum senin?
ben de e yaptım da değilmiş, çok şaşırdım cevaba :26:

ben de e dedim dersanem ama değilmiş yahu :26:
hiç sorma. ben zaten sırf nişanlıyken kpssye çalışamam diye nişanı taa gitmişim 30 ağustosa koymuşum. sırf hani şu süreçle uğraşmıyayım diye. ama gel gör ki nişanlı olmaktan da bi farkım kalmadı
aynen dersanem ya aralık dediğin gibi miladımız olsun, daha çok çalışmalıyız, kazanmamız şart

Son düzenleme:

evet kuzum ancak doktora gitmekle halledilir. halbuki daha önce kaç kere gittim bir şey yok demişlerdi. hiç ilgilenmiyorlar ki.
boyum 163 kilom da 45 50 değişiyor kuzum

Son düzenleme:
kızların sınavı açıklandı mı acaba:26:

İnş hem atanır hem de evlenirsin canım.Sen çalıştıktan sonra olur inş

evet kuzum ancak doktora gitmekle halledilir. halbuki daha önce kaç kere gittim bir şey yok demişlerdi. hiç ilgilenmiyorlar ki.

Canım boyuna göre kilon tam,yani 50 kilo süper.Boşver almaya çalışma bence.Ama kurt falan varsa git tabi ki doktora

Ben çıkıyorum kızlar,yemek yicez.Sonra da derse başlarım.Aralıktan itibaren rapor vermeye devam edicem inş.Görüşürüz kızlar

ee kuzum bence sen çok iyisin ki, hatta bana inanmazsan bak sana doktorun bana dediğini anlatayım. bana da teyzem çok zayıfsın diye diye beni bunaltmıştı, en sonunda zorla doktora götürdüler beni, geçen yazdı sanırım. benim boyum 167, kilom 49-50 arası değişiyo. doktor dedi ki sen gayet iyisin, hatta bu 50 olan kilon 55 olsa o zaman kilolu bile olursun şu an en ideal kilondasın dedi. aynı zamanda bizim aile hekimimiz benim çok sevdiğim bi ablam. önceden onun çocuklarına bakıyodum. o da bana ''sen hiçbişey yemiyosun ama kilon boyuna göre gayet iyi'' diyodu. hatta testler falan yapmıştı, şükür hiçbi eksiklik çıkmadı. o zaman da demişti ki ''bi insanın zayıf ya da şişman olmasından çok bu test sonuçları önemli'' demişti. mesela bana o çok zayıfsın diyen teyzemler çok zayıfsın hastalancaksın diyolar hep, ama nedense her kış onlar hasta oluyo bana bi cacık olmuyo demek istediğim senin kilon hiç de kafaya takılcak gibi değil. bi de kimisi kilosu olsa da zayıf gösterir. öylesin herhalde, benim de yanaklarım şişko gösteriyo mesela ama önemli olan sağlıklı mısın değil misin sen ona bak. kan değerlerin iyi mi o önemli. aa dert ettiğin şeye bak şekerim, çıtı pıtı narincecik kızsın işte ne güzel

Son düzenleme:
İnş hem atanır hem de evlenirsin canım.Sen çalıştıktan sonra olur inş

Canım boyuna göre kilon tam,yani 50 kilo süper.Boşver almaya çalışma bence.Ama kurt falan varsa git tabi ki doktora

ben de aşırı zayıf göründüğümü düşünmüyorum tatlım ama işte beni her gören zayıflamışsın diyor
halbuki yıllardır aynı kilolardayım. doktor yine de şart haklısın

benim kemiklerim ince sanırım kuzum yani mesela 55 olsam ancak gösteririm kilomu
ama buna rağmen ben de öyle incecik oldugumu düşünmüyorum millet zorla düşündürüyor.
gecen hafta nişanı vardı bir kızın yemin ederim sırf yine zayıfsın diyecekler diye gitmedim hayır sadece zayıfsın deseler iyi. daha moral bozacak şeyler söylüyorlar. halbuki ben kimseye şişmansın falan asla demem kalp kırmaktan cok korkarım ama insanlar düşünmüyor. durduk yere bunalıma sokuyorlar ya

canım takılma millete bak benim boyum 160 kilom 45-46 henüz 47 yi görmedim.. Millet her gördüğünde diyor sen iyice zayıflamışsın neye üzülüyorsun bu kadar bi hastalığın mı var(malum kanser kalıtsal) diye ben de ben önceden de böyleydim siz yanlış hatırlıyorsunuz diyorum kapatıyorlar ağızlarını..

güzel dileklerin için sağol canım.. O tarafta nişan düğün zamanı iki yağımız bi pabuca girmesin diye sıkıştırıyorlardır.. Ne yapacaksın onurun hatrına katlan ve ya sabah ders çalışıp ara vereceğin sırada ailen yada Onur'la bakmaya çıkın canım.. Sedefim soruna baktım da cevap C mi?

millet belki de zayıflığını kıskanıyo canım. bana da birisi bi gün, çok zayıfsın senin kadar da olmak istemem diyo, ama haldır haldır diyet yapıyo, ertesi gün senin gibi incecik olmak için neler vermezdim diyo. kendi ağzıyla bi öyle bi böyle konuşuyo yani, bunlar hep kıskançlık kokan laflar. dediğim gibi bence iyisin.

herhalde canım onları da anlıyorum aslında ama daha erken geliyo bana. öyle yapıcam artık canım
cevap c ben hiç anlamadım neden 3. ve 4. özellikler olmuyor :26:

kızlar tercih sonuçları açıklanmış gelin bi güzel haberlerinizi duyalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…