2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

morisim milletin ağzı durmuyor valla:KK19:
holofim benim düşüncem ama kesin vardır yani:26:
monam sakın üzülme:KK20: zaten 2014e hazırlanıyordun sen bir şey kaybetmedin kuzum birden düşündün zaten bunu da:KK19:

millet belki de zayıflığını kıskanıyo canım. bana da birisi bi gün, çok zayıfsın senin kadar da olmak istemem diyo, ama haldır haldır diyet yapıyo, ertesi gün senin gibi incecik olmak için neler vermezdim diyo. kendi ağzıyla bi öyle bi böyle konuşuyo yani, bunlar hep kıskançlık kokan laflar. dediğim gibi bence iyisin. :21:

herhalde canım :KK19: onları da anlıyorum aslında ama daha erken geliyo bana. öyle yapıcam artık canım :KK6:
cevap c :KK9: ben hiç anlamadım neden 3. ve 4. özellikler olmuyor :26:

kızlar tercih sonuçları açıklanmış :KK52::KK52::KK52::KK52: gelin bi güzel haberlerinizi duyalım inşallah :KK16:

canım şöyle ki değerlendirmedir dememiş.. soru değerlendirme sürecinde yapılanları sormuş.. 2. de ölçütleri belirliyoruz..5.de etkinliklere verilen puanları toplayarak başarı durumunu bulmuş yani ölçüm yapmış dedim.. eğer geçti kaldı deseydi bu da değerlendirme olurdu.. Yani ölçüt-ölçüm-değerlendirme burada bize bu süreç içinde yapılanları soruyor canım.. 4. cüde tek tek puanlama yapmış.. formatif testlere verilen puanlar gibi düşün bunları.. 3. cüde de kriterleri belirlemiş..

O bişey değilde bizim soba, demlik, kestane yalan oldu :KK14:

diyom kuzum gelin bize benim ev sobalı gelin annem ben sizi ağırlayayım :)
müjdeyi veriyim bende atanamadım :KK9:

Son düzenleme:

yok kızmayız da ya cok sevinmiştim ama bir an:110:

inan o sevinci bizde çok yaşamak istiyoruz ama nasip be kuzum

bakan çeliğin yaptığı o açıklamada millet hep panikledi haziranı bekleyecek olanlar bile yapmış düşünki 84 ile gidemeyenler var ve 87 ile hizmetli yazanlar var :KK25:

atandım demek nasıl oluyo tadına bakam dedim :KK52:

anaaam kızdınız mı bana :85:
yok annemm biz sana kızabilir miyiz. ama bi an çok pis sevinmiştim yahu :KK14:
canım şöyle ki değerlendirmedir dememiş.. soru değerlendirme sürecinde yapılanları sormuş.. 2. de ölçütleri belirliyoruz beşinci de de ölçütlere göre geçti kaldı yorumunu yaptım onun için c dedim..

diyom kuzum gelin bize benim ev sobalı gelin annem ben sizi ağırlayayım :)
müjdeyi veriyim bende atanamadım :KK9:

heeeee.. ay çok dikkat etmek gerekiyo morisim ya çok sağol kuzum :KK16:

bizim taban puana baktım şimdi. 85,5 tu. atamalarla 84,2 olmuş. buna şükür :KK23:

inan o sevinci bizde çok yaşamak istiyoruz ama nasip be kuzum

bakan çeliğin yaptığı o açıklamada millet hep panikledi haziranı bekleyecek olanlar bile yapmış düşünki 84 ile gidemeyenler var ve 87 ile hizmetli yazanlar var :KK25:

Allah emek verenin emeğini karşılıksız bırakmasın inşallah canım.

ben çıkıyorum canlarım biraz gelişim bakayım:KK6:

X