2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tamam canım bekliyorum ama sonuc kötü olursa sakın üzülmeyin siz neticede 2014ü bekliyorsunuz

kıyamam canım düğün için falan mı kredi çektiniz?
çok şükür pirayem o zaman bomba gibi derslere devam

selam güzellerim ben hep kilo alamamaktan şikayetçiyim ya sabah tvde doktr söylüyordu işte şu şu sebeplerden dolayı vücutta kurt olduğu anlaşılır o yüzden kilo alınmaz diyordu. o sebepler bende var demek ki bu yüzden alamıyormuşum
diyetisyene de gittim ama aldığım kiloyu da geri verdim hemen. zaten vücutta kurt varsa ne kadar alırsan hemen verirsin doğal olarak. biraz moralim bozuldu

dubaiye ne dersin

uuu beybi derim

kızın derdine bak, kilo alamamak iyi misin hacı? ilerleyen yıllarda vücudun bu kadar hızlı tepkiler geliştiremeyecek ve kilo alman kaçınılmaz olacak. Ha öyle çok büyük rakamlar alamazsın belki ama istediğin gibi de olabilirsin. Eğer 170 boya 40lı sayılarda olan somaliler gibi değilsen zayıf olmanı kafanı takma bence. En azından çok kilolu olmandan iyidir güzelim.

Atanma konusunda dediğin cümleye istinaden, evet 2014e kendimizi alıştırdık ama düşünsene atansak ne iyi olurdu
Ailelerimizin beklentileri, kendi buhranlarımız, sizin sevdikleriniz yuva kurma hayalleriniz... 1 yıl koskoca 1 yıl..
İlk atamada gidemezsek bu rakam 1,5 olacak

evet canım maalesef takıyorum bu kilo durumunu. yani kilolular nasıl takıyorsa ben de öyle
çünkü insanların tuhaf bakışları saçma sapan sözleri artık beni deli ediyor.
takmasan bile taktırıyorlar zorla
ki ben insanların sözlerini önemsemem o kadar ama bu yaşıma kadar hep aynı şeyleri duyduğum için artık yer etti bende.

zaten şu yaşlarımı güzel geçirmedikten sonra yaşlanınca alsam ne olur almasam ne olur

Son düzenleme:

Geçmiş olsun Pirayecim.. Yeni kitaplarıa şimdiden hayırlı olsun diyorum inşallah beğendiklerini alır tez zamanda eskitirsin..

SU canım erkeklerin bu anne düşkünlüğü ne olacak bilmem tamam annesidir bişey demem ama ah bir de gözlerinde ki o perde kalksa.. Ne yapacaksın canım sıkma canını güzel bi plan yap planlı çalışırsan olur inşallah..

Kızlar hayaller çok güzel atanamayacağımı biliyorum ama bi umut işte acaba açıklanmış mıdır diye geldim nete baktım yok neyse dedim artık..

Dün yeni yeni kitapcıklarım yani fotokopilerim geldi.. Fem gk -gy soru bankası, murat coğrafya, ihtiyaç matematik, coğrayfa, tarih ve data tarih aldım bide fotokopici 8 kaynak tarayarak tarih ve coğrafya soru bankası hazırlamış 6800 er sorudan oluşuyor bunlardan başka da gk- gy almam.. eğitimden programım ve ölçmenin istatistik kaldı bunları da çalışayım elimde uzman var bitmek üzere ve beyaz kalem var bunları bitirince her gün geçen yılın tglerini çözmek istiyorum.. Aslında fem istiyorum eğitim soru bankası.. Femin geçen yılki tgleri hoşuma gidiyordu. Ama dershanelerinde bile dağıtmamışlar piyasaya çkmasını bekliyorum.. soru bankasından çok denemeye ağırlık vermek istiyorum ama sizin de fikrinizi alayım dedim.. Çağdaşa aralık ayında başlamayı düşünüyordum çünkü tarihim bitti(çağdaş hariç) ama bu ay sadece soru çözerek bitirdiklerimi pekiştirsem ocak ayında mı başlasam ki düşünüyorum.. kararsız kaldım

Son düzenleme:

canım guatr ını ölçtürsene bi guatr çok çalıştığı için de insan kilo almazmış..

Renginim sağol iyileşti şükür. Dedesi götürdü. Şimdi çıkıyorum bide saçlarımı kestircem. Sıkıldım artık.

Morisim akşam yazarım aldıklarımı. Kızlar çok pis motive oldum. Demekki zaman herşeyin ilacıymış gerçekten zorlamadan içim yeşillendi umutlandım yine. Meğer umut herşeymiş. Asıl güç umut etmekmiş...

Ben kaçar öptüm kısçelerimmmm

canım guatr ını ölçtürsene bi guatr çok çalıştığı için de insan kilo almazmış..

kuzum her şeye baktırdım bir problem çıkmadı
o yüzden büyük ihtimal kurt hayır kilo almaktan öte o kurtların vücuttan atılması gerekiyormuş daha büyük sorunlara yol açabilirmiş yani

sorduğun soru için de ben ocakta başlarım heralde canım hatta şubatta belki. şimdiki dersleri biraz yoluna koyayım da ona sonra bakarım diye düşünüyorum:26:

canım kurt olayını doktorla görüş.. bi arkadaşım da kurt vardı kurtun bulaşıcı olduğunu söylerdi ve ilaç kullanıyordu..

inşallah halledersin hemencecik canım ben de kararsız kaldım işte

Son düzenleme:
canım kurt olayını doktorla görüş.. bi arkadaşım da kurt vardı kurtun bulaşıcı olduğunu söylerdi ve ilaç kullanıyordu..

aynen canım doktora gitmem gerekiyor

ben tarih tekrarıma döneyim en iyisi kolay gelsin canlarım

oy oy maşallah maşallah.. Umudun olduktan sonra herşey olur inşallah canım hem de gönlünceeee olur inşallah.. Bekliyoruz kitaplarını

Canım eğer gerçekten sağlık sorunu olarak nitelendirilmiyorsa durumun duyma kimseyi
Bende toplu bir insanım babanem bana 9 çocuk anası gibisin diyor ki bu söylediklerinin 10/1i resmen bunalım sebebi
Artık bende işi çirkefliğe döktüm kimse bişey diyemiyor

Sorununu küçümsediğimden değil sakın yanlış anlama. Aşırı zayıflık ve obezite artık özür sınıfına giriyor % 20 engelli yüzdesi veriliyor
Benim demek istediğim sağlığın açısından bir tehdit oluşturmuyorsa salla insanları
Taka taka ne hale geldik zaten

Merhaba kızlar

Yazdıklarınızı okudum.Rengina bence kilo almak uğraşma bence,ben de zayıflamak istiyorum bu aralar.Monalisa,Safransarı ve Bade inş atanırsınız.Morisi çağdaşta ben acele etmiyorum.Sedefim nasılsın canım hiç görüşemiyoruz:26:
Ben de dershane çıkışı çarşıya çıkıp masa lambası aldım.Ders çalışırken geceleri etrafı rahatsız etmek istemiyorum
Yarın ve sonraki 3 gün dershane yok.Planımı uygulamaya çalışıcam bakalım.

Kolay gelsin kızlar

cnm ben şimdi bi yandan alandan tarih çalışıyorum bi yandan eğitim..eğitimde dinleniyor resmen beynim..gelişim bitti.öğrenme başlandı.öğrenmeden sonra öyt,ölçme,rehberlik en sona da programı bırakcam çünkü ondan 4 soru çıkıyor.bi de her çalışmamda türkçe den soru çözmeye karar verdim
hadi bakalım bugünkü raporunu bekliyorum kuzum..

cnm..hem çocuk, hem iş, hem ev, hem kpss + bi de koca kahrı, anlayışsızlık...yani sen çok haklısın.bu kadar sorumluluk yıpratıcı..erkeklerden anlayış bekleme..sırası geldiğinde çok güçlü olduğunu düşünüp herşeyin üstesinden gelebileceğini varsayar, sırası geldiğinde de yaptığın herşeyi eleştrir, beğenmez..ama herşeye rağmen sen motiveni kaybetme.yapabileceğin son noktaya kadar dayan...ve dua et ...kul sıkışınca hızır yetişiyor bi yerde..

kuzuuum o kurtçukları bana gönderde azıcık da beni kemirsinlerbende kilolarımdan şikayetçiyim..rengişim şaka bi yana doktora görün cnm ilerde sıkıntı yaratmasın sana..

kızlar bütün hafta kaçtım diğer tüm işleri yaptım ama kapı silmeyi hep erteledim ve sıra ona geldi4 tane sildim mola verdim buraya geldim..aslında iş yaparken mola vermem ama isteksiz yapıyorum ya ondan kaçışşş...bitcek yarına herşey inş..

kolay gelsin canım

Bilmiyorum bebeşim kendimi çok güçsüz hissediyorum: söylediklerinde çok haklısın tek dayanak rabbim ondan başka kimse yardım edemez.Ev işi zordur biliyorum bende hafta sonuna bırakıyorum çamaşır ev çocuk temizlik yorma canım kendini yapanda kadın yapmayanda kadın gerçi ben şunu anladım yapmayan daha çok kıymetli oluyor ama bizim içimiz rahat etmez illa ki yapacaz.Herneyse bebişim sana kolay gelsin rabbim meleklerini göndersin yardıma çabucak bitsin işin....

Yok bitanem ev için kredi çektik büyük bir kısmını ailem karşıladı geri kalan içinde kredi çekildi.Ders çalışamıyorum ben eve gidiyorum kızım bana ben ona doyamıyoruz annem ev işi çocuk bunalmış oluyor eşim geç işten gelip bizi alıyor kendi evimize geçiyoruz bu ara annemde çok hasta pzt günü beyin MR çekilecek İNŞ KÖTÜ BİRŞEY ÇIKMAZ.Ne zaman ders çalışmak istesem illa birşey çıkıyor dersane hocasıyla çalışma programı yaptık ama uyamıyorum ama sizlerin çalışmalarını gördükçe seviniyorum önce atanın sonra evlenin sakın atanmadan evlenmeyin çok zor oluyor fıstıkım

Geçmiş olsun bitanem rabbim bebişine acil şifalar versin benim kızımda hasta ama özel şirkette çalıştıpım için yanında olamıyorum malesefİşten çık çık diye kafamı yiyordu tamam bırakıp kpss ye hazırlanacağım deyince en iyisi çalışmaya devam et demeye başladı kocanda olsa kendinden başkasını düşünmüyor hayatta bir tek o ve ailesi var allah bir tek onlara can vermiş bizim canımız yok herneyse canım ben çok sinirli ve çaresizim rabbim yar ve yardımcımız olsun kendine ve bebişine iii bak

SU canım bu çocuk doyulur mu hiç.. Annene üzüldüm canım geçmiş olsun.. İnşallah kötü bir şey çıkmaz canım ama sonucu buraya yaz eğer ameliyat derlerse falan iyi araştırın canım çünkü bazı doktorlar para peşine düşüyor dikkatli olun canım.. Canını sıkma bak programın çok yoğunsa onu biraz azaltmayı dene şu saat olmuş yine ders çalışamadım diye üzülüp hiç bakmamazlık yapma 1 sayfa bile okusan çalışsan o kar canım.. En kısa sürede sıkıntılarından kurtulursun inşallah..

ben de masa lambası almıştım geçen yıl kuzum çok rahat oluyor.

aynen canım yaa hala daha başlayamadım çalışmaya :97: sen kitap gösterince ben de baktım biraz kitapseçten. doğru düzgün çıkmamış henüz 3333 iyiyse ocak gibi alırım canım ondan:26:

kıyamam canım ya:26: inşallah annenin sonuçları sağlam çıkar aminn.
ben de bu yılın başlarında tam derse oturacakken bir şey çıkıyordu sonra da benim canım istemiyordu gün bomboş geçiyordu. senin çocuk da var bir de. Allah yardımcın olsun eşine ver o baksın kuzum sen çalışırken biraz elini taşın altına koysun yani. ay sinir oluyorum böyle gamsız erkeklere ya kusura bakma canım ama

sen boş oldugun vakitleri bize söyle beraber program yapalım kuzum sana cok üzüldüm ben şuan yaa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…