2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar slm ben geldimm size iyi bir rapor vermek isterdim ama bugün yine felaket bi gündü sadece türkçeden 30 paragraf sorusu çözdüm

Atanırsam milleti toplayıp ziyafet çekicem

Atamazsam oturup bir demlik çayı kendim içicem

zümrem alana geçen sseneki yargı konu anlatımlı öabt den çalışıyorum..kitabı 3 parçaya ayırdım.tarih , coğ ve diğer alanlar olmak üzere..böylece gözümde dev olmasın diye..yeni yayınlar çıksın öabt soru bankası alıcam ...

maşallah nilcim çok güzel ilerlemişsin.hatta aynı gidiyoruz senle konularda.tatil iyi geçer umarım..eşinede geçmiş olsun..malum erkekler hasta oldumu çok nazlanıyorler..

bilmiyorum kızlarım yarın hemen sonucu yazın meraktan ölürüm
inşallah atanırsınz aminn

evet bende merakla bekliyorum bade, mona safransarı..umarım hayırlı haberlerinizi alırız..

oyy kuzum haklısın ben sosyalci olarak ink. tarihini daha çok seviyorum mesela..çağdaş t.t biraz ayrıntılı ama osmanlı daha da ayrıntılı..
sarı selim hürremin oğlu cnm..yavuzdan sonra 2.selim yani...bilmende fayda var osym bu şekilde sormazda mesela aşağıdakilerden hangisi 2. selim döneminde olan gelişmelerden biri değildir der..sen yavuz mu yoksa sarı selim mi bilmezsen soru gider...ama sen azminle tarihi de halledersin tatlım..inanıyorum sana ben..

kızlar bi de bugün halime şükretmem gerektiğini Rabbim bi kez daha gösterdi..sahip olduğum ve kıymetini bilmediğim ...bazen ne kadar yüksekte olduğumuzu görmemiz için biraz aşağı bakmamız gerekiyormuş..

inş. atanırız da adaklarımızı yerine getiririz hoş insanda pek ümit bırakmıyolar ama ben çalışmayı bırakmıcam ne olursa olsun artık haber de izlemicem

sorma çok şevkimi kırıyor saçma sapan haberler hele maliye bakanı yokmu bulsam neler dicemde

inş. atanırız da adaklarımızı yerine getiririz hoş insanda pek ümit bırakmıyolar ama ben çalışmayı bırakmıcam ne olursa olsun artık haber de izlemicem

sizin branş neydi hocam..vala bende atanayım atanamamış bi öğretmeni kursa gönderecem..bütün kitaplarımı vericem...kurban kesicem..

ahh ahh... şu şarkıyı bize armağan ediyorumm

-sussan olmuyor, susmasan olmaz-

Saat 2 olmuş kulaklığı takıp müzikle kendimi uyutayım artık yoksa düşüncelere dalmaktan uykum kaçıyor.iyi geceler...

para yok ama kendilerinin aldığı maaşla kaç aile gecinir
benim adağım yok ya bu arada:26: hiç düşünmemiştim

Son düzenleme:
günaydın kızlar eşim giderken uyandım bari ders çalışayım dedim konuları bitirip ev temizliyiciğim

aynen canım hasta olunca 4-10 yaş arası gidip geliyolar nazlanmada
canım sıralaman nasıl olacak gelişim ögrenmeden sonra ben program yöntem ölçme rehb. mi olsa dedim de

evet bir yaş küçük kızlar
ilk çıkmaya başladığımızda kendimi seda sayan gibi hisediyodum

zümrem dershanenin olduğu günler uğrayamıyorum pek
ama girince tüm sayfaları okuyorum
seda sayanmı kız o 1 yaşa yaş mı der en az 10 yaş var genç seviyo karı
iyi bakalım tatlım sen çalışta sorun değil

Günaydın güzellerim...

Bugün anneanneme gideceğiz annemle akşamüstüne kadar yokum.

Bugün açıklanırsa sevdicek bakacak sonuca,ben de Rengişe mesaj atarım,o size kara haberi verir.

Akşamüstü görüşürüz bebeklerim,sizi kocaman seviyorum.

Arkadaşım başarılarının devamını dilerim.Hafta sonu dersaneye gidemedim hafta içi telafi edeyim dedim kızım hastalandı annem hastalandı derken ne işe gelebildim ne ders çalışabildim ne dersaneye gidebildim motivasyon sıfır eşim işi bırak dersaneye git diyordu şimdi de bırakırsan nasıl ödeyeceğiz krediyi diyor.Annem hasta olunca çocuğa bakacak kimse olmuyor eşimin çok sevdiği anası yani kaynanamın hep işi oluyor ama o eşimin gözünde her zaman kıymetli...Çok büyük bunalımdayım yaaa...

Canım benim seni çok iyi anlıyorum. Eşim banada çalışma diyordu. Ama 1 gün azalttım diye mırın kırın neymiş efendim. Pazartesi, cuma ders çalışsam yetermiş. Zaten 17 aylık hiper bi bebeğim var. 2 günde iş mi yapayım çocuk mu bakayım ders mi çalışayım.kpss ye gitmeyen anlamaz.

Bu arada bebeğimin ateşi gece düştü kızlar çok şükür. Şimdi uyuyor. Uyarınca dedesi alcak bende kitap almaya:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…