2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bilmiyorum kızlar da yani kaldırılmış şuan
belki düzeltmek için kaldırdılar:44:

ben kk da yeni sayılırım, yanı 1 senedir üyeyim ama son 1 aydır felan çok aktifim, kullanımla ilgili sıkıntılarım var bu yüzden. mesela yazı biçimimi nerden değiştirebilirim?

ben kk da yeni sayılırım, yanı 1 senedir üyeyim ama son 1 aydır felan çok aktifim, kullanımla ilgili sıkıntılarım var bu yüzden. mesela yazı biçimimi nerden değiştirebilirim?

yazı fontunu sen değiştiremezsin kuzum
pro uye olman lazım sürekli aynı tip font kalması için.
ama sen suan sadece yazarken ayarlayabilirsin . mesaj yazdıgın yerın üstünde ıkonlar var b ı u falan yazdıgın yazıyı secerek oradan istediğine tıklarsın o anlık değişir:KK34:

Kontrol panelinden canım.

yazı fontunu sen değiştiremezsin kuzum
pro uye olman lazım sürekli aynı tip font kalması için.
ama sen suan sadece yazarken ayarlayabilirsin . mesaj yazdıgın yerın üstünde ıkonlar var b ı u falan yazdıgın yazıyı secerek oradan istediğine tıklarsın o anlık değişir:KK34:

hımmm:44:

kullanıcı panelinden denemiştim olmamıştı, demek pro olmadığım içinmiş. teşekkür ederim bilgilendirme için

O değil de Bade nerde ? :44::44:

Bade kocaya kaçacak az kaldı :KK9:

Morisim, yanımda olsan da seni pamuklara sarsam, sarılsam bi sana :KK48:
Rabbim teyzeni size bağışlasın, anneciğin nurla içinde yatsın...

Sedefim, öyle bir manyağa maalesef ki bende denk geldim. Kadın doğum doktoruydu ilgilenmedi tip tip konuşuyodu bi de en son aynısını anneme de yapınca annem başhekime çıktı bir güzel postaladılar onu
6 yıl okumuşsun etmişsin adabınla yapsana kardeşim işini sanane milletin adından :KK9:

Monam, ne şekilde mutlu olacaksan öyle yap kuzum hayırlara vesile olsun kararın

Safrancım, bugün konuşamadık seninle özledim :KK48:

Tam diyecektim beni kimse hatırlamamış monamla safranım hatırlamış, rengiş küstüm sana :63:

Ben geldiim bugün pek uğrayamadım raporumu verip uyumaya çalışacağım.Gerçi fazla bişey yapamadım ama gözümde büyüttüğüm coğrafyanın ilk konusu olan coğrafi konumu bitirdim.Önce nihan hocanın 6 tane videosunu dinledim önemli yerleri not aldım kitaptan da konuyu okuyup 4 test çözdüm.Ve artık anladığımı anladım :) İnşaallah devamı da böyle olur. :) İyi geceler size kızlar...

Bu ara da deneme yaptım bugün. Gk-gy de 94 net yerlerdeyim resmen ne geometri çözebildim ne coğrafya. Bitirecek bu coğrafya beni :KK50: Baştan başlayacağım kitaplarım bitince..

Son düzenleme:
Bade kocaya kaçacak az kaldı :KK9:

Morisim, yanımda olsan da seni pamuklara sarsam, sarılsam bi sana :KK48:
Rabbim teyzeni size bağışlasın, anneciğin nurla içinde yatsın...

Sedefim, öyle bir manyağa maalesef ki bende denk geldim. Kadın doğum doktoruydu ilgilenmedi tip tip konuşuyodu bi de en son aynısını anneme de yapınca annem başhekime çıktı bir güzel postaladılar onu
6 yıl okumuşsun etmişsin adabınla yapsana kardeşim işini sanane milletin adından :KK9:

Monam, ne şekilde mutlu olacaksan öyle yap kuzum hayırlara vesile olsun kararın

Safrancım, bugün konuşamadık seninle özledim :KK48:

Tam diyecektim beni kimse hatırlamamış monamla safranım hatırlamış, rengiş küstüm sana :63:

ben ben de değilim ki kuzum ya :KK14:
şubat ataması bitirdi beni. habuki hiç takmazdım cıkan haberleri:KK31:
denemen de gayet iyi canım sen kac yapmayı düşünüyorsun ki?:44:

ben ben de değilim ki kuzum ya :KK14:
şubat ataması bitirdi beni. habuki hiç takmazdım cıkan haberleri:KK31:
denemen de gayet iyi canım sen kac yapmayı düşünüyorsun ki?:44:

hayırdır ne olmuş şubat atamasına?
sınavda 80 85 ne yeterde işte sınav anı başka işte :/ geçen sefer kaydırmasaydım 88 netim oluyordu

Sedefim çok teşekkür ederim.Ben de şu zıkkıma verdiğim emeği öss için verseydim,şimdi çatır çatır yiyecektim paramı.Ama nasip işte....:KK31: Zararın neresinden dönsem kar diye düşündüm ve bizimkilerin desteği gerçekten inanılmaz güç verdi...:KK8: Uğraşılmaz ama işte hayat telaşı...Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek için her şey....:KK31::KK31: Artık kulaklarımı tıkayacağım,ne yapıyorlarsa yapsınlar.:KK19: Rabbim senin de gönlündekini versin bi tanem,çok sağ ol desteğin için.:KK16::KK16:
ne demek kuzum yaa, ben içimden geçenleri söyledim. düşüncelerimiz aynıymış zaten :13:
SEDEFİM çok geçmiş olsun :KK48:
sağol macaronum :KK19:
kızlar çok canım sıkkın dünden beri.. Dün teyzem doktora gitmişti midesinden rahatsızdı daha öncede görünmüştü kontrolleri vardı ben yine kontrole gitti zannediyordum.. Meğersem 20 gün önce gittiğinde göğsünden parça almışlar patolojiye göndermişler dün patolojinin sonucu gelmiş kötü huylu tümör demişler yani kötü huylu kanser..benden üzüleceğim diye saklamışlar ama bu gün her şeyi anlattılar.. pazartesi günü ameliyat olacak göğsünü alacaklar sonra tekrar patoloji ve patolojinin sonucuna göre kemoterapiye başlayacaklar.. yani kızlar içimden öyle şeyler geçiyor ki kelimelere dökemiyorum.. Ben bu süreci daha önce yaşadım sürekli hastane ile bitişik yaşam sürmek kemoterapi ve kemoterapinin etkileri yani bunlar çok zor şeyler bunları çok iyi biliyorum çünkü annemi de kanserden kaybettim şimdi teyzemde tekrar yaşamak ve Allah korusun tekrar kaybetme korkusu.. Allah'ım beterin beterinden korusun..
kızlar kusura bakmayın canınızı sıktım ama içimi dökmem lazımdı..

canım ne kusuru ya saçmalama. inan çok üzüldüm ama bak kendi ailemden örnek vericem. benim teyzem de göğüs kanseriydi, senin dediğin bu süreçlerin hepsini geçirdi. ama şimdi yendi. biliyorum annenden dolayı teyzen için de korkuyosun anlıyorum,teyze anne yarısıdır, bilirim. ama inan bana artık kanserin sonucu Allah korusun ölüm olmuyor. bu süreçte en önemli şey moral ve sen teyzene güç verince eminim o da en kısa şekilde bunu yenicek. ben de senin her zaman yanında olurum bu konuda, sana güç veririm. sen de teyzene moral verirsin. artık her 8 kadının 1 inde göğüs kanseri var ve eğer hemen teşhis edildiğinde hastalıktan kurtulma şansı %96 dır. biliyorum şu an çok çaresizsin, ama şükret ki, diğer kanser türlerine oranla bu çok çok daha basit atlatılabilcek bişey. bunları sana kafamdan sallamıyorum, seni teselli etmek için de söylemiyorum. bunların hepsi bilimsel gerçekler. inan ki korkulcak bişey yok tatlım. sakin ol. benim teyzem bunu iyi moral ve bol meyve ile atlatmıştı. sürekli meyve yerdi, ana yemeği gibi bişey olmuştu. bi de moralini yüksek tutmaya çalışmıştı. işte bu kadar basit. ne zayıfladı ne halsiz kaldı. aksine kan kırmızısı yanakları oldu. saçları döküldü ama yerine kıpkıvırcık mis saçları çıktı. göğsü alındı ama o da kendine göğüslü sudyen aldı. yeter ki siz ölüme inat hayata sımsıkı sarılın tatlım. derdini veren Allah dermansız bırakmaz. dualarım sizinle

X