2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

evde durma çalışamazsın sedefim.başın çok ağrıyosa ağrı kesici iç rahatça çalışabileceğin kütüphaneye ya da ananen falan yakınsa oraya git çalışş

Selam canlarım
Verimli çalışmalar hepinize

Macaronn bu alana ne zaman başlayacağızz

Son düzenleme:

İnşallah her zaman yardımcı olur canım ilk başta sorumluluk yükle bırak ben yaparım deyip sorumluluğu tamamen üstüne yükleme sornasında çok zor oluyor ne yapacağız erkek milletine acımıycaz!!!!Şaka bitanem ya herşey karşılıklı evlilikte de böyle zamanla ne kadar değer görüyorsan o kadar değer veriyorsun içini karartmadım dimi bebişim ya herşey gönlünce olsun

maşallah hamarat damada :) ama bulaşığın terapi gibi gelmesi de baya ilginç yemeği yapayım mutfakta her şeyi yapayım ama kimse bana bulaşık demesin tüylerim diken diken oluyor yaa bana şart bulaşık seven biri
Sedefim ilaç al biraz dinlen sonra kütüphaneye git ya değilse ölü gün olur geçirirsin

Mona ve clamentaine geçmiş olsun..

dün raporumu vermemişim hemen vereyim tarihten iç politikayı ölçmeden bir ölçme aracında bulunması gereken nitelikleri bitirdim sonra teyze kızıma gitti yumurcaklarla oynaştım

Son düzenleme:
Selam canlarım
Verimli çalışmalar hepinize

Macaronn bu alana ne zaman başlayacağızz

renginacım benim temel olmadığı için eğitimle uğraşıyorum bu aralar.sonra genel kültür var.alana başlamam yeni yıl şubatı falan bulucak senin temelin varsa şimdiden başla arkadaşım

cnm çok teşekkür ediyorum. antibiyotiklerle atlatıcam inş..

cnm teşekkür ederim...çalışman çok güzel gidiyor maşallah senin...bir de bu avatarın var ya bende çok seviyorum bu diziyi..geçen bölüm çok ağlattı beni..anne olunca ota b.ka ağlar oldum ya...

cnm inşallah verririz bu kiloları genelde ben farkında olmadan veriyordum ilk defa bilinçli vericem bakalım...sen okulda sanki daha çok çalışıyordun yani aslında bu okul beni engeller korkusundan kaynaklanıyor belki...ama güzel güdülüyor bence..maşşallah

bu arada ilk defa toplu alıntı yapmayı deniyorum..he he

clamim ve monam geçmiş olsun canlarım daha iyi misiniz?:26:
renginacım benim temel olmadığı için eğitimle uğraşıyorum bu aralar.sonra genel kültür var.alana başlamam yeni yıl şubatı falan bulucak senin temelin varsa şimdiden başla arkadaşım

kuzum bu ay bıtene kadar cogu dersi bitirebilsem diyorum aralıkta başlayabilirim belki
temelim var ama alanda da ne ararsan var ya bir sürü kitap cok büyüyor gözümde
sanatcılar, eserleri falan nasıl öğreneceğiz onları hiç bilmiyorum :26: ben de işte senin gibi gky ve eğitimi kolylayıp öyle başlayayım diyorum yoksa aklıma girmeyecek bu yoğunlukta

Son düzenleme:

eğitim ve gk gy bir kısmını halledince geçilr bence.mesela ben biraz ondan biraz bundan çalışamıyorum.kafam karışıyo.önce eğitimi ve genel kültürü aradan çıkarmak lazım.bunlarda temeli aldığımda rahat rahat alana bakarım.bi de dediğin gibi çalışılacak o kadar çok konu var ki ..... her yıl sistemi biraz daha zorlaştırıyolar.valla bunlar yakında takla atmamızı bale yapmamızı falan da isticekler..

senin çalışmalar ne durumda ayın bitmesine 10 gün kaldı.yetişecek mi??

bu ayın sonuna bitmese de diğer ayın ilk haftasına kadar biter diye düşünüyorum kuzum.
yani düzenli çalışırsam aksilik çıkmazsa. şuan eğitim derslerinin bazılarında yarısını gectim bazılarında ortasındayım
gkyden coğrafya ve tarih bitti. vatandaşlıkta ortalardayım.
çdt ve matematiğe de ocak gibi başlamayı düşünüyorum:26:

Slm kızlar bu hafta da sizinle tam görüşemedik.İşyerinde sizi takip etmek zor oluyor evde de internet yok bakamıyorum sizleri unuttuğumu düşünmeyin hasta olan arkadaşlar aman dikkat edin kendinize doğal takviye alın bol bol kızlar...Dün minnoşum hastaydı ya bu yüzden işe gelemedim ders sadece pzt akşamı çalışabildim türkçe yazım yanlışları var ya çok zor geliyor bana nasıl öğreneceğim bu konuyu ya...Hafta içi iş ev çocuk derken nasıl geçiyor anlamıyorum hafta sonuda dersane çok yoruldum şimdiden ya biri bana akıl versin lütfen dersaneye iş çıkışları gidip hafta sonu evde mi çalışsam işide bırakamıyorum kredi ödüyoruz işte sorun eve gidiyorum evde eşim sorun çok bunaldım keşke sihirli bir değnek olsa da bana bir dokunsa hayatım değişse....

canım işteyken de boş bulduğun her vakit çalış bence. 10 soru çözsen yine kar.
yazım yanlışlarını öğrenmek için Türkçenin kurallarını iyi kavramak gerekiyor. soru çözmeden önce kitaplardan buna iyice calıs canım unuttugun kısımları not al kısaca.
işten sonra kendini derse verecek motiven oluyorsa o zaman git dersaneye bence de.

bu süreçte eşin ne derse he deyip gecmeye bak moralini bozacak şeylerin önünü almak için.
anlayış göstermiyorsa artık yemeği falan ne gerekirse yap başka odaya gec calıs.
uykundan feragat et hiç olmadı. 5 saatlik uyku insana yetiyormuş mesela. gece gec yatabilirsin yatana kadar bakarsın derse. iş yerinde de boş oldugun her an bakarsın dengeleyeblirsin o zaman :26:

Son düzenleme:

Sağ ol canımDiziyi ben de çok seviyorum.En çok sevdiğim dizi diyebilirim.Evet geçen bölüm çok hüzünlüydü.Sonu da çok kötü bitti.Kesin Kamran yanlış anlayacak Feride'yi.Kıyamam sana anne yüreği daha hassas oluyor.Ben bile etkilendim.Neredeyse ben bile ağlayacaktım.

Sağ ol canım.Bence sen kütüphanede çalış tatlım.Annelerin günlerinde gürültüden bol bir şey olmuyor malesef.Başka bir odada da çalışmaya kalksan bu sefer odaya gelip noldu ders mi çalışıyorsun, atama olmadı mı, işte şu kadar öğretmen aldılar, artık ders çalışma evlen... bu gibi soruları çok duyuyorsun.O yüzden benden sana tavsiye kütüphanede çalışman.

Selam kızlar

Monam ve Sedefim alıntılamadım ama böyle cevap vereyim sizlereBen sayısalcılar iyi yapıyor derken sizleri hesaba katmayı unutmuşum.Sizler matta çok iyisiniz tü tü tü maşallah kızlarMonacım senin eksiğin alan,Sedefim senin eksiğin de tarih anladığım kadarıyla.İnşallah yıl sonuna kadar süper olursunuz güzeller

Sedefim sevgiline ve sana maşallah diyorum,yani ikinize bebiş

Bugün çalışasım yok kızlar,zorlayacm kendimi.Az da olsa bakıcam.Yarın tüm gün evdeyim hatta toplam 4 gün boşum.Deneme de yok bu hafta

Neyse kolay gelsin kızlar,kolaylıklar diliyorum hepinize

Sağolasın bitanem bana cevap yazarak o kadar iyi bir iyilik yaptın ki anlatamam insanın kafası karışıkken doğruya karar veremiyor.Dersaneyle görüşüp hafta içine aldırayım derslerimi işyerine not getiremem burdakiler dersaneye gittiğimi bilmiyorlar ama soru çözebileceğim siteler var mı?Benim çok fazla vaktinm olmuyor karıştırmaya eğer senin bildiğin siteler varsa bana söylermisin gizli gizli çözeyim

Canım ben sana birkaç adres gönderdim özelden.Umarım işine yarar.

Sevgi kelebeklerim ben çıkayım şimdi.Tarih çalışmam lazım.Raporluk bir durum olursa akşama gelirim yine.Öptüm hepinizi.

evet canım ben de genede fikir alarak yoluna koyarım işlermi. insan tek başına geniş düşünemeyebiliyor.

gizliden yaprak test götürüp çözemez misin canım:26:
benim bildiğim siteler yok ama bak facede gruplar var. soru paylaşıyorlar canım ya da online test yapan siteler var böyle yazarsan cıkar googledan.
ha bir de matematik için ofisokul.a üye ol orada test çözerek ilerliyor cok güzel anlatıyor hoca.
başka bilmiyorum canım mantarkaya atmıs sana onlara da bakarsın inşallah işine yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…