2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bende 10 gündür koşturup duruyom ama gide gide 500 gr gitmiş nolcem ben böle tombik tombik

Nasılsınız hatunlar
Ya ben öğleden somra dersanede kalıyorum bi 2 ,3 saat çalışıyorum sonra eve geliyorum tık yok Bu evde çalışamama sorunuma çare bulmam lazımHaftaya deneme var bakalım :18:
bende okulda o kargaşada gürültüde her fırsatta soru çözüyorum ama eve gelince yayılma modundayım biraz daha zaman sıkışınca düzeltiriz zannımca
KIZLAR BAŞIM RESMEN ÇATLIYO AGRIDAN KEŞKE GEÇSEDE GELİŞİMDEN SON 1 KONUMADA ÇAALIŞIP BİTİRSEM

Son düzenleme:

maşallah bade

mantıklar nasıldı, başlangıç olumlu mu?

canım ben 4yıl dershanede calıştım resmi olarak..zordur ama kpss yi kazanamadıgım için çalıştım sonucta yani onlar zaten kpss yi gecemedikleri için ordalar şimdi bu kadar calışan insana haksızlığın daniskası olur..dershane kapanması da şu eğitim sistemi için saçma sınavlarla dolu bi hayat var türkiyede...madem onlar gececek ki taslak aynen öyle diyor 5yılı dolduranlar kpss şartı aranmaksızın geçirilecek yazıyor taslakta o halde niye kpss ye calışanlar var her sey muaallkta bilmiyorum iyi mi kötü mü yaptım umarım hayırlı olur şimdilik sorun yok ..sana da basarılar diliyorum azmi bırakma sonucta ilk kez deniceksin canım elinden geleni yap..arada sırada uğricm kızlaaar ....hepiniz cok iyi niyetlisiniziyi ki tanıdım sizleri..

Sedefcim İnternete geç verirler denemeyi ama sadece matematik soruları fatihbak diye bi hocanın sitesinde var çözümleriyle birlikte.
çok sağol canım. bakarım arada
Güzelleriiiimmm.

Hasta ve mızmız Mona geldi.
oyy geçmiş olsun pıtırcığım
1-a
2-c
3- göç kervanı şenliği büyük harfle yazılmalı diye düşündüm :26:
bence güzel kuzum. zamanla arttırırsın bunları zaten. şimdilik konular bitsin. sonra sorularımızda uçucaz
Nasılsınız hatunlar
Ya ben öğleden somra dersanede kalıyorum bi 2 ,3 saat çalışıyorum sonra eve geliyorum tık yok Bu evde çalışamama sorunuma çare bulmam lazımHaftaya deneme var bakalım :18:
kuzum o zaman dershanede bol bol durmaya bak sen
oyyyyy hiç kıyamamammm gülmene sebepsem ne mutlu bana o zaman
hmm. kuzum p10 da zaten önlisans ve ortaöğretimler yoktur. sadece öğretmenler vardır. genel katılım olarak da sadece 1 sayı belirttiği için p3 de lisanstır diye düşünüyorum. yoksa p10 için ayrı bi katılım söylemesi gerekirdi. bu durumda 4 bin küsür kişiden sıralaman gayet iyi. ama önemli olan p121 puanın. alan sınavı oldunuz mu? önemli olan onun sonucu diye düşünüyorum. bi de sonuç ne kadar kötü gelirse gelsin bi arkadaşın dediği gibi önemli olan gerilemeyip her daim az da olsa ilerlemek. bak biri 50 puanla başlayıp 93 almış. o yüzden sonuç kötü de gelse üzülmek yok. çalışmaya devam edip yükseltmek var. bi de genel deneme oldun daha konuların bitmedi. iyi bişey çıkarmak zaten mümkün değil. sen de iyiki varsın dersanem
maşallah canım 2 ayda ne kadar yükseltmişsin kendini. o zaman daha önümüzde aylar var. bi 90 fln yapıcaksın inşallah
canım tavsiyelerin için çok teşekkürler evet bende de 7iklimin ales kitabı var, memnunum. ilerde datanın kültür soru bankalarını da alıcam. uzmanın geçen yıl öğretenlerini çözmüştüm ben de beğenmiştim. gerçekten öğretiyodu hakan dedenin geçen yıl balyoz soru bankasını almıştım, beğenmiştim. bu yılki kitapları nasıldır acaba :26:

maşallah güzelime yeter daha ne olsun

kızlar ara ara raporumu vermiştim bugün. son olarak da tarihten anadolu türk tarihi ve kültür medeniyete çalıştım ve 70 soru çözdüm

şu baş ağrısı çok sıkıntı gerçekten. ve uyumadan rahatlamadan da geçmiyo
niloş ablam ben sana videoların yarısını atmıştım ya, diğer yarısını atıcam dedim; ama unutmuşum. şimdi aklıma geldi, gönderiyorum skypla ama çok geç gidiyo. yarına elinde olur

Sağol canım,hakkında hayırlısı olsun.Ben de iyi ki tanımışım seni.İş hayatında başarılar diliyorum canım,görüşürüz yine

Sedefim dershanede o kadar lisans öğrencisi var mıdır bilmiyorum ama inş dediğin gibidir canımAlan denemelerimiz daha başlamadı canım,ocakta derslerimiz başlıyor,denemeler de o zaman başlar herhalde.Ben şu durumda p10'u daha çok önemsiyorum canım.Tabi en başta da alanı..Memurlukta şansım olacağını sanmıyorum.Çünkü matı fulleyenler bile olabiliyor,sayısalcıların içinde şansım yokTeşekkür ederim bebeğim

Zaman sıkışmadan düzeliriz inşallah

Maşallah canım
Aynen yarın bakalım dayabildiğim kadar durcam dersanede
hd Soru bankasında çok değişiklik yoktur kanımca bi çağdaş eklenmiştir:26:Bide ders notları çıktı onu da alcam

[video=youtube;djkyXM2hiig]http://www.youtube.com/watch?v=djkyXM2hiig[/video]
Töbe Bismillah koca lazım bana diyo

Son düzenleme:

Sevgilim ve onun en yakın kankisi hemşom matematikçi...

İkisinin de tarihi rezalet ve benim p3 puanım onlardan 10 puan yüksek.

Matematikleri 1 yanlış ama Tarih rezalet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…