2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzum sevdicekle biz de öyle imkansızdık ki,hani biri olacak dese bütün orijinal küfürleri sayardım.:KK33::KK9:

Benimki gerçekten imkansız :) o derece yani. Hani çok yakın olup, aynı havayı soluyup bir o kadar uzak olmak var ya of of neyse efkarlanmayayım yine :KK14:

Zaman sıkışmadan düzeliriz inşallah:KK5::KK19:

Maşallah canım:nazar:
Aynen yarın bakalım dayabildiğim kadar durcam dersanede:KK14:
hd Soru bankasında çok değişiklik yoktur kanımca bi çağdaş eklenmiştir:26:Bide ders notları çıktı onu da alcam:KK31:
x yayıncılığın tarih ders notları var bende canım, hakan dede yazmıştı onu da çok güzel bence de almalısın :KK34:
inan sevdiğimle olma şansım olsa vana bile giderim ama o bana o kadar imkansız ki..
inşallah sizler mutlu olursunuz sevdiklerinizle
biz ilk ayrıldığımızda barışmamız o kadar imkansızdı ki,iletişimsiz birbirimizi görmeden sadece kalbimizde yaşatarak ayrı 2 yıl geçirmiştik. ama kaderimde onunla 2 yıl sonra barışıp bugünlere gelmek varmış. bazen geriye dönüp baktığımda çok şaşırıyorum. öylesine imkansızdı. ama nasibin önüne geçilmiyor işte :KK31: Allah inşallah karşına doğru insanı çıkartıcak canım, sen dualara sığın
Sağol canım,hakkında hayırlısı olsun.Ben de iyi ki tanımışım seni.İş hayatında başarılar diliyorum canım,görüşürüz yine:KK16:

Sedefim dershanede o kadar lisans öğrencisi var mıdır bilmiyorum ama inş dediğin gibidir canım:KK19:Alan denemelerimiz daha başlamadı canım,ocakta derslerimiz başlıyor,denemeler de o zaman başlar herhalde.Ben şu durumda p10'u daha çok önemsiyorum canım.Tabi en başta da alanı..Memurlukta şansım olacağını sanmıyorum.Çünkü matı fulleyenler bile olabiliyor,sayısalcıların içinde şansım yok:KK50:Teşekkür ederim bebeğim:KK16:

anladım kuzum o zaman dediğim gibi p10 baya iyi kuzum maşallah :nazar: o matı fulleyenler tarihi yapamıyo ama, mesela ben :KK52: sonuç yine pek değişmiyo yani :KK52: sen de gene de p3 ü yabana atma :KK34:

kuzum umudunu yitirme sen yine, benim sevdiğim bir şiir diye paylaşıyorum

Geçecek, her şey geçer, hepsi geçer.
Hatta sonra, çok sonra anılar hükmünü yitirdikten,
onu iyice unuttuktan, i
çindeki acının yerini kocaman bir boşluk aldıktan,
keşke geçmeseydi dedikten sonra,
keşke acısını yüreğimde bir hastalık gibi taşısaydım dedikten sonra bile geçer.

Zaman, insanla oynamayı seven hem zalim hem de merhametli bir tanrıdır. Ona karşı çıkamazsın, yapman gereken beklemek. Onun, derin bir unutuşla bizi rahatlatacak örtüsünü üzerimize örtmesini beklemek..
Ahmet Ümit - ” Aşk Köpekliktir ”

kuzum umudunu yitirme sen yine, benim sevdiğim bir şiir diye paylaşıyorum

Geçecek, her şey geçer, hepsi geçer.
Hatta sonra, çok sonra anılar hükmünü yitirdikten,
onu iyice unuttuktan, i
çindeki acının yerini kocaman bir boşluk aldıktan,
keşke geçmeseydi dedikten sonra,
keşke acısını yüreğimde bir hastalık gibi taşısaydım dedikten sonra bile geçer.

Zaman, insanla oynamayı seven hem zalim hem de merhametli bir tanrıdır. Ona karşı çıkamazsın, yapman gereken beklemek. Onun, derin bir unutuşla bizi rahatlatacak örtüsünü üzerimize örtmesini beklemek..
Ahmet Ümit - ” Aşk Köpekliktir ”

Şiirin adı pek manidarmış :) ama ne yalan söyleyim öyle valla, çok güzel teşekkürler kuzum :KK16:

x yayıncılığın tarih ders notları var bende canım, hakan dede yazmıştı onu da çok güzel bence de almalısın :KK34:

biz ilk ayrıldığımızda barışmamız o kadar imkansızdı ki,iletişimsiz birbirimizi görmeden sadece kalbimizde yaşatarak ayrı 2 yıl geçirmiştik. ama kaderimde onunla 2 yıl sonra barışıp bugünlere gelmek varmış. bazen geriye dönüp baktığımda çok şaşırıyorum. öylesine imkansızdı. ama nasibin önüne geçilmiyor işte :KK31: Allah inşallah karşına doğru insanı çıkartıcak canım, sen dualara sığın

anladım kuzum o zaman dediğim gibi p10 baya iyi kuzum maşallah :nazar: o matı fulleyenler tarihi yapamıyo ama, mesela ben :KK52: sonuç yine pek değişmiyo yani :KK52: sen de gene de p3 ü yabana atma :KK34:

aslında imkansızdı oldu denilen çok hikaye var ama insan kendini bulmaz sanıyor işte :) Allah daim etsin mutluluğunuzu :nazar:
matik sopası aklıma geldikçe gülüyorum bu arada :KK1:

sedef ben o olayda sana güldüm daha çok,

nasıl bilmezsin matik ne demek:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
yok yok sen daha evlenemzsin, çamaşır makinesine de bulaşık makinesine de normal deterjan koyar 2 günde bozarsın :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aslında imkansızdı oldu denilen çok hikaye var ama insan kendini bulmaz sanıyor işte :) Allah daim etsin mutluluğunuzu :nazar:
matik sopası aklıma geldikçe gülüyorum bu arada :KK1:

aynen öyle fıstığım.. ama hep hayırlısını iste. Allahım o benim kaderimse, o benim için doğru kişiyse yollarımız birleşsin de. hayırlı değilse hiç devam etmesin zaten. öyle düşün.
ben de ayrıldığımızda o 2 yıl boyunca çok acı çektim. ama iyi ki ayrılmışız, çok küçüktük biz. o yaşlarda bu ayrılık olmasaydı, şimdi değerimizi bu kadar bilemicektik. insan kaybedince anlıyo bazı şeyleri
sağol kuzum, sana da Allah en hayırlısını versin. her şey gönlünce olsun
onur birazcık eşek olunca bu tarz şeyleri çok yaşıyoruz malesef :KK37: tam bi eşek sıpası. geçenlerde birlikte ders çalışıcağımız günün bi önceki günü bana diyo ki ''aşkım bak yarın beni pc den uzak tut tamam mı, açmak istesem de beni engelle'' iyi tamam dedim. ertesi gün oldu. 1 saat çalıştık. bu başladı üff püff pes oynayalım hadi. aşkım 1 maççık be hadi be fln yalvarıyo. olmaz dedim. sonra çalışmaya devam ettik. hadii beee diye nasıl yalvarıyo. ay onur pes yani pes daha dün ne diyodun bugün ne diyosun dedim. bana ne dese beğenirsin. bak işte sen böyle pes dedin diye aklıma geldi, yoksa pes oynamak aklımda yoktu dedi :KK53: benim şaşırıp pes dememden bile çocuk oyun anlıyo yaa. genelde bu tarz şeyleri ya oyundan ya temizlikten yaşıyoruz :KK53: birbirimizi yiyoruz ama geçinip gidiyoruz işte :125:

Son düzenleme:
sedef ben o olayda sana güldüm daha çok,

nasıl bilmezsin matik ne demek:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
yok yok sen daha evlenemzsin, çamaşır makinesine de bulaşık makinesine de normal deterjan koyar 2 günde bozarsın :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK52::KK52: aynen kuzum yaa annem de öyle diyo :KK60: onurdan öğreniceğin çok şey var senin diyo :KK60: ya bi de ben hep annemleydim bugüne kadar. dışarda bi öğrenci hayatım bi evim falan olmadı. evde ütü yaparım, toz alır evi süpürür silerim, temizlik yaparım. ama hani çamaşırları hep annem yıkamış, benim elim değmemiş herhalde :KK53: biraz cahilim bu konularda :KK17: mesela onurla annem bir araya gelir bulaşık deterjanında en iyi fairy olduğunu konuşur, ben mal mal bakarım öyle :KK37: temizliği severim, ama bulaşık yıkamaktan nefret ederim. onur bulaşık yıkamanın terapi gibi olduğunu söylüyo, köpükle oynamak çok hoşuna gidiyomuş. bu bana çok ilginç geldi açıkçası. :89: makineye dizmekten bile zevk almıyorum değil ki elde yıkamak :100:

aynen öyle fıstığım.. ama hep hayırlısını iste. Allahım o benim kaderimse, o benim için doğru kişiyse yollarımız birleşsin de. hayırlı değilse hiç devam etmesin zaten. öyle düşün.
ben de ayrıldığımızda o 2 yıl boyunca çok acı çektim. ama iyi ki ayrılmışız, çok küçüktük biz. o yaşlarda bu ayrılık olmasaydı, şimdi değerimizi bu kadar bilemicektik. insan kaybedince anlıyo bazı şeyleri
sağol kuzum, sana da Allah en hayırlısını versin. her şey gönlünce olsun
onur birazcık eşek olunca bu tarz şeyleri çok yaşıyoruz malesef :KK37: tam bi eşek sıpası. geçenlerde birlikte ders çalışıcağımız günün bi önceki günü bana diyo ki ''aşkım bak yarın beni pc den uzak tut tamam mı, açmak istesem de beni engelle'' iyi tamam dedim. ertesi gün oldu. 1 saat çalıştık. bu başladı üff püff pes oynayalım hadi. aşkım 1 maççık be hadi be fln yalvarıyo. olmaz dedim. sonra çalışmaya devam ettik. hadii beee diye nasıl yalvarıyo. ay onur pes yani pes daha dün ne diyodun bugün ne diyosun dedim. bana ne dese beğenirsin. bak işte sen böyle pes dedin diye aklıma geldi, yoksa pes oynamak aklımda yoktu dedi :KK53: benim şaşırıp pes dememden bile çocuk oyun anlıyo yaa. genelde bu tarz şeyleri ya oyundan ya temizlikten yaşıyoruz :KK53: birbirimizi yiyoruz ama geçinip gidiyoruz işte :125:

Belkide buda bizim için yaşanması gereken süreçtir. Doğruyu yanlışı görebiliriz umarım. Hayırlısı be kuzum
Nasip bir yerden sonra.
Seninki, baya hamarat ama herkese nasip olmaz :KK9::KK9:

Ben de raporumu verip uyumaya çalışayım bari gerçi rapor denilirse sadece türkçe ve mat soru çözdüm yine toplamda 120 şu tarihle-coğrafyaya bi hevesle çalışamadım gitti.iyi geceler kızlar.
Sedefcim sevdiceğine de çok güldüm matikler fairyler baya hamarat maaşallah .

Belkide buda bizim için yaşanması gereken süreçtir. Doğruyu yanlışı görebiliriz umarım. Hayırlısı be kuzum
Nasip bir yerden sonra.
Seninki, baya hamarat ama herkese nasip olmaz :KK9::KK9:
evet kuzum bence de.. belki size iyi gelicek bu kim bilir :KK31:
hamarat değil o hasta, temizlik hastası :KK36:
Ben de raporumu verip uyumaya çalışayım bari gerçi rapor denilirse sadece türkçe ve mat soru çözdüm yine toplamda 120 şu tarihle-coğrafyaya bi hevesle çalışamadım gitti.iyi geceler kızlar.
Sedefcim sevdiceğine de çok güldüm matikler fairyler baya hamarat maaşallah .
sadece temizlikte böyle, keşke mutfakta da böyle olsa :KK53: babası çok güzel yemekler yapıyo, ama abisi babasına çekmiş. bizimki anneye çekmiş. yemeklerden kurtaramadım :KK9:
maşallah kuzuma, gayet güzel bi rapor başlangıç için. coğrafya zevkli ders aslında ya ben seviyorum :KK31: beni tarih bayıyo :KK19:

Güzelleriiiimmm.:KK16::KK16::KK16:

Hasta ve mızmız Mona geldi.:KK1:

mrb güzeller topici:KK42: boğazlarım bi ağrıyor ki...:KK43: kendimi iyi hissetmiyorum...birazdan eşim gelecek yemek yok...kahvaltı yaparız dedim..:KK56: bu arada çalışmaya çalıştım...gelişimden psikoanalitik , psikososyal kuram, bağ kuramları, marcia falan bitti,, çok az bişey kaldı geriye...

sedef yine beni kopardı yazdıklarıyla...bi an onurla seni markette düşününce matik matik diye koptum.. babanın anneni kıskanmasına ayrıca koptum.hele mor halılı hayaller :KK52:..:KK52::KK52: aslında herşeye gülmem cem yılmaz mış falan çok komik gelmez bana stand up lar falan...ama sedefimi tek geçiyorum..:KK16:

bu arada 2 haftadır spora gidiyorum hiç kilo vermedim ya...böhüüüü:KK37:

Geçmiş olsun fıstıklarım.:KK71:
Selam şekerparelerim.:KK3::KK3:Raporuma geçeyim hemen.:KK55:Osmanlı dağılma dönemi videosunu izledim.Daha sonra Data'dan eksik yerlerin özetini çıkardım.Son olarak da Yediiklim'den aynı konuyu bir kez daha okudum pekişsin diye.:KK6:2 soru bankasından da maşallah 325 soru çözdüm.:nazar::nazar:Bugünlük bu kadardı.:KK50:Yarın da inşallah Osmanlı Devletinin 20.yüzyılını çalışacağım.:KK6:Hadi güzellerim hepinizi öptüm.:KK54:Sağlıcakla kalın.:KK16:

Günaydın arkadaşlarımm :KK16:

SEDEFİM Allah mutluluğunuzu devam ettirsin.fotonuzdan belli onurla çok yakışıyosunuz nazar

BADEM sorular baya zormuş yaa..fem sorusu mu :KK37:

MONACIM hoşgeldinn :KK16:

:KK52::KK52: aynen kuzum yaa annem de öyle diyo :KK60: onurdan öğreniceğin çok şey var senin diyo :KK60: ya bi de ben hep annemleydim bugüne kadar. dışarda bi öğrenci hayatım bi evim falan olmadı. evde ütü yaparım, toz alır evi süpürür silerim, temizlik yaparım. ama hani çamaşırları hep annem yıkamış, benim elim değmemiş herhalde :KK53: biraz cahilim bu konularda :KK17: mesela onurla annem bir araya gelir bulaşık deterjanında en iyi fairy olduğunu konuşur, ben mal mal bakarım öyle :KK37: temizliği severim, ama bulaşık yıkamaktan nefret ederim. onur bulaşık yıkamanın terapi gibi olduğunu söylüyo, köpükle oynamak çok hoşuna gidiyomuş. bu bana çok ilginç geldi açıkçası. :89: makineye dizmekten bile zevk almıyorum değil ki elde yıkamak :100:

Eşinin kıymetini bil bak ne güzel yardımcı oluyor sana rabbim mutluluğunuzu daim etsin.Benim eşim hiç yardım etmez çalışınca bide çocuk olunca o kadar zor oluyor ki ama rabbim herkese bir yardımcı gönderiyor benimde annem sağ olsun hakkını ödeyemem...:KK16:

Geçmiş olsun fıstıklarım.:KK71:
Selam şekerparelerim.:KK3::KK3:Raporuma geçeyim hemen.:KK55:Osmanlı dağılma dönemi videosunu izledim.Daha sonra Data'dan eksik yerlerin özetini çıkardım.Son olarak da Yediiklim'den aynı konuyu bir kez daha okudum pekişsin diye.:KK6:2 soru bankasından da maşallah 325 soru çözdüm.:nazar::nazar:Bugünlük bu kadardı.:KK50:Yarın da inşallah Osmanlı Devletinin 20.yüzyılını çalışacağım.:KK6:Hadi güzellerim hepinizi öptüm.:KK54:Sağlıcakla kalın.:KK16:
maşallah güzelimeeee :nazar::nazar::nazar::nazar:
Günaydın arkadaşlarımm :KK16:

SEDEFİM Allah mutluluğunuzu devam ettirsin.fotonuzdan belli onurla çok yakışıyosunuz nazar

BADEM sorular baya zormuş yaa..fem sorusu mu :KK37:

MONACIM hoşgeldinn :KK16:
sağol macaronum :KK16: çok teşekkür ettik :KK54:
Eşinin kıymetini bil bak ne güzel yardımcı oluyor sana rabbim mutluluğunuzu daim etsin.Benim eşim hiç yardım etmez çalışınca bide çocuk olunca o kadar zor oluyor ki ama rabbim herkese bir yardımcı gönderiyor benimde annem sağ olsun hakkını ödeyemem...:KK16:
sağol canım :KK16: eşim değil sevgilim. kendisi çok titiz, yardım eder mi bilemiyorum. evlenince görücem :97: ahh annelerin hakkı ödenmez. çocukla zor olur tabii ki, Allah yardımcın olsun canım :KK48:

kızlar bugün annemin günü var. kütüphaneye mi gitsem napsam :44: başım da çatlıyo. gene 3 saatlik uykuyla duruyorum malum komşu yüzünden. off anam off dertlerimize bi çareee :KK36:

X