2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

cupkek, öncelikle çalışmana maşallah diyeyim :nazar::nazar::nazar: nasıl bi model örüyorsun atkıyı? ben de geçen yıl başlamıştım; ama çok zor bi model seçmişim sıkılıp bırakıvermiştim :26: rica etsem foto paylaşır mısın? benim ördüğüm buydu, böylece duruyor :KK31: bazı yerlerini yanlış örmüşüm bir de :KK1:

Eki Görüntüle 867067

canım boyut büyük diyor,var mıdır çözümünü bilen kızlar resim yükleyemiyorum:26:

Kimse var mıı ? :KK24:

5 ziyarteçi bide ben canım:KK37:

canım boyut büyük diyor,var mıdır çözümünü bilen kızlar resim yükleyemiyorum:26:

5 ziyarteçi bide ben canım:KK37:

$IMG_28844.jpg

canım yeniden yükledim ama görünüyor mu ki şimcik :26: başka nasıl yüklenir bilemedim, paintte küçülttüm boyutunu... ayy bazen ben topikteyken yazmayınca belli bi süre sonra atıyor, ben de farketmiyorum öyle duruyor. o zamanlarda o ziyaretçilerden biri ben olabilirim :KK17::KK1:

Eki Görüntüle 868299

canım yeniden yükledim ama görünüyor mu ki şimcik :26: başka nasıl yüklenir bilemedim, paintte küçülttüm boyutunu... ayy bazen ben topikteyken yazmayınca belli bi süre sonra atıyor, ben de farketmiyorum öyle duruyor. o zamanlarda o ziyaretçilerden biri ben olabilirim :KK17::KK1:

buldum sanki:KK1:

kız sende sorun yok ben yüklemeyi beceremedim :13:

pek bilmem bu işler kuzum:KK17: kırmızı olanı ben örüyorum :KK15: diğerini annem yaptı

http://www.yukleresim.com/images/2013/11/21/DSCF6020.jpg

http://www.yukleresim.com/images/2013/11/21/DSCF6051.jpg

Son düzenleme:
Ya kuzum hem ondan hem de haberleri dinliyorsundur.:KK34::KK14:

Memurluğa yükleneceğim,nefret ettim öğretmenlikten.:KK33:

ben içimden geçeni diyim kuzum sen öğretmenliğe başlarsın seneye inşallah tabi,içimdeki bu kuşum:KK16:

yüklende 121 olur p3 olur maşallah iyi gidiyorsun çoook daha iyi olur inşallah bebekim

tiksinmeye gelince evet öğretmenlik yerlerde :KK50:

ben içimden geçeni diyim kuzum sen öğretmenliğe başlarsın seneye inşallah tabi,içimdeki bu kuşum:KK16:

yüklende 121 olur p3 olur maşallah iyi gidiyorsun çoook daha iyi olur inşallah bebekim

tiksinmeye gelince evet öğretmenlik yerlerde :KK50:

Ahh kuzum Rabbim hayırlısıyla bir iş versin de...:KK31: Soğudum,nefret ettim artık.:KK14:

Ben vaz caydım,inşallah siz öğretmen olursunuz.:KK51::KK16:

yarım saattir kıvrandığım ama sormadığım soruyu sordun:13:cevabını çok merak ediyorum:125:

sor canım sor ya battı balık yan gider
herkesin bildiği şey sonucta. konuşalım da fikir edinelim.
dün cok moralim bozuldu
bugün de annem dedi şubatta atama varmıs sana vurur mu diye cok pis vurdu zaten anne dedim:KK9:

X