2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bizim puanlar 2 yıl geçerli ya kuzum 2 senede olan tercihlerden biri bakalım hayırlısı herşeyin içimde tarifsiz bir heyecan var nedeni ne ise :26: sınava girerken böyle heyecan yapmamıştım halbuki puanım da yeterli değil :KK1:

bizim puanlar 2 yıl geçerli ya kuzum 2 senede olan tercihlerden biri bakalım hayırlısı herşeyin içimde tarifsiz bir heyecan var nedeni ne ise :26: sınava girerken böyle heyecan yapmamıştım halbuki puanım da yeterli değil :KK1:

Anladım tatlım. Hadi hayırlısı olsun o zaman inşallah tercihin gelir de kurtulursun aminnnn:KK16:

Benim kimseye karsi bir sorunum yok evet sizlerle tanismiyoruz yazdiklarim yada yazma seklim garip gelebilir bu yuzden kusura bakmayin kendimle celismiyorum neyin ne oldugunu biliyorum esime guveniyorum demedim ese guven lazim dedim bazen susmak gerekir yapmak istedigim sey kendi kendime hazirlandigim bu kpss de basarili olmak kendim ve kizim icin cocuk varsa icinde onceligi cocuk alir rengina ozur dilerim aptalca derken kastim sen degildin kendimden bahsediyordum herkese basarilar dilerim

Bade....:KK52::KK52::KK52:

Ben de ortaöğretimden tercih yapcam.:KK53::KK53: İmkansız ama olsun.:KK51:

Çalışıyorum sabahtan beri ama bi haberle yıkıldım.:KK14:

Mahallemizde çok sevdiğim bi amca vardı,vefat etmiş.:KK14:

Kızlar hayat gerçekten çok kısa.:KK5::KK5:

Allah rahmet eylesin gülüm, bende o kadını öyle görmüştüm ya baya bi toparlanamamıştım
Vadesi gelen gidiyo biz de vakit geçiriyoruz işte
var birazda sen oyalan hesabı

Allah rahmet eylesin kuzum:KK50:
Biz de şu yaşımıza nasıl geldik anlamadık:KK31: önemli olan boş geçirmemek.

Monam, kadrolara bak bak yıkıl :KK14: 1 kişi 1 kişi haha komedi yaa :KK52:

Aynen yaa.:KK25::KK53:
Allah rahmet eylesin gülüm, bende o kadını öyle görmüştüm ya baya bi toparlanamamıştım
Vadesi gelen gidiyo biz de vakit geçiriyoruz işte
var birazda sen oyalan hesabı

Allah rahmet eylesin kuzum:KK50:
Biz de şu yaşımıza nasıl geldik anlamadık:KK31: önemli olan boş geçirmemek.

Aynen kızlarım,birer Fatiha okursanız çok sevinirim.:KK5:

Gelirim ben yine,öptüm sizi.:KK16:

Okudum Monam.

Tercihlerimi gönderdim gerisi Rabbime kalmış :KK31:

Bugün matematik çalışacağım kızlarım sizlere de kolay gelsin :KK54:

Kızlarım nazar duasını okudum hepimize
Allah kabul etsin aminEn Büyük TÜRKİYE

Allah razı olsun güzellerim.:KK5: Baş sağlığına gidip geldik.:KK31: Kalp krizinden vefat etmiş... O kadar moralim bozuk ki,ortamı görmeniz lazımdı. Gelen kadınların çoğu şen şakrak muhabbet ediyor,aman evde oturacağımıza burda oturalım,karnım acıktı vs.tarzı söylemler...:KK50: Cenaze evinden çok her şeye benziyordu.:KK14:

Merdivenlerden inerken de yan apartmandaki komşuyla dünürünü gördüm.Kadının gözlerinden anladım atanamadın mı sorusunu soracağını.... Nasılsın,okul bitti mi dedi...Evet dedim...Süzdü bi şöyle,aha dedim bomba soru geliyor....Tayin ne oldu dedi...Yok dedim evde oturuyom.:KK53:

Ruh hastaları...:KK51::KK51:

Kızlar sabahtan beri başım ağrıyor ders çalışamadım hiç:KK5:

slm kızlar..haftasonu yine döktürmüşsünüz, oku oku bitmedi valla.:KK68:...ben şehirdışındaydım. o yüzden buralara uğrayamadım.:KK55:..ama sedefin tv de azişi görmesini anlatmasına sesli bi şekilde güldüm.:KK1::KK1::KK52: bu topic teki geyik muhabbetleri beni çok güldürüyor...üni.deyken sınav zamanları çalış çalış kafayı yerdik arkadaşlarla...:KK37:saçma sapan her şeye gülerdik...o zamanları hatırlatıyor belki bana..:KK1:iyi geliyorsunuz bana....hatta ziyaretçilere bile :KK33:

Kızı tanımıyorum ama genel manada böyle kuzenlerle falan samimi bir kız
sevdicekte diyor beraber büyüdük ondan öyle yanlış hareketi olmaz dıyor
zaten onlarda da akraba evliliği yok. ben de diyorum yani korkum seni elımden alması falan değil ama sınırı koruyun, artık ben varım yani.
bakalım uyar mı:KK14:
canım ben kuzen muzen dinlemem bu devirde seviyeyi aşanı şutlarım :KK57: benim teyze kızını eşi kendi kuzeniyle aldattı kız msjlarını yakalamış vs. bi sürü olay ve kız başta samimi tarzda msjları dikkate almamış aman teyzekızı nolacak diye.seninki yapar ya da kız o niyetle demem yalnız testi kırılmadan tedbir almak en iyisi :KK31:
kuzencim neyse de ciğerim nedir yahu :KK53: gitsin kendine başka ciğer bulsun :KK19: söyle araya sınır koysun enişte, yoksa kulaklarını çekerim onun:KK23:
gitsin kendine başka bi ciğer bulsun ne kız yirim seni tatlılık :KK9::KK9:

kızlar okuldan geldim komşuların aşure kaseleri yıgıldı bi kazan çorba yapıp dagıtayım dedim onu yapcam :KK56:
ders çalışma konusunda gelişimden ilk 2 ünite bitti soruları duruyo bide fem gk sb dan 700-800 arası tarih cog sorusu çözüldü o kadar kasımda yaptıklarım hım bide 8 lere ek ders yaptım bugün aklıma saglık baya güzel anladım ve anlattım konuları azcık ucundan alanda çalışmış oldum böylece :21:
kolay gelsin :KK12:

X