2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bugün tarih ve gelişim çalıştım :KK6:
çalıştığım yerlerle ilgili elimdeki soruları çözdüm :KK8: :nazar:

canlarım ben iyiyim. düşündüğünüz için çok sağolun
ailevi bazı problemlerden dolayı kafam bozuk bu aralar. zaten kaç gündür de çalıştığım yok, gelip sizin de canınızı sıkıp şevkinizi azaltmak istemedim. ama bu böyle gitmicek. yarın öbürgün son hız çalışmaya devam edicem. bu ay bitmeden ölçme bitmeli. sizi çok seviyorum :KK48:

ailevi bazı problemlerden dolayı kafam bozuk bu aralar. zaten kaç gündür de çalıştığım yok, gelip sizin de canınızı sıkıp şevkinizi azaltmak istemedim. ama bu böyle gitmicek. yarın öbürgün son hız çalışmaya devam edicem. bu ay bitmeden ölçme bitmeli. sizi çok seviyorum :KK48:

sedefim bizde seni çok seviyoruz :KK16::KK16:
ne olursa olsun gel kuzum sen hep :KK19:
sıkıntını paylaşmak istersen biz burdayız :KK54:

sedefim ya olur mu öyle şey
bak ben darılıyorum ama siz anlatmayınca:KK19: biz neciyiz burda kuzum
özel değilse anlat kuzum :26:

koca kalça muhabbeti nedir yahu :KK53:
rengoş link versene acık güleyim :KK52:

tuğbammmm çalışmaya son hız devam edin. ben de yakında yetişicem size :KK55: çok öptüm kuzucuğumu :KK16:

sedefim ya olur mu öyle şey
bak ben darılıyorum ama siz anlatmayınca:KK19: biz neciyiz burda kuzum
özel değilse anlat kuzum :26:

yok yokkkk. sizden çekindiğim için değil de kuzum, ben bıktım artık gerçekten, hep aynı muhabbetler çünkü. bir an önce kapansın gitsin istiyorum. ben takmıyodum aslında ama işte bi yerden sonra bünye dayanmıyo :KK14:

koca kalça muhabbeti nedir yahu :KK53:
rengoş link versene acık güleyim :KK52:

tuğbammmm çalışmaya son hız devam edin. ben de yakında yetişicem size :KK55: çok öptüm kuzucuğumu :KK16:

kuşum nerede oldugunu kaybettim ama kızın sevgilisi kızın akıllı olmasını beğenmiyormuş
benım tanıdıgım kızlar bile böyle değil demiş sen niye her şeyi biliyorsun gibisinden yani:KK1:
kıza da tak etmiş artık ayrılmış ama diyor ki zaten koca popoluydu:KK9:
cok kararlı duruyor kız ama takdir ettim:KK14:

yok yokkkk. sizden çekindiğim için değil de kuzum, ben bıktım artık gerçekten, hep aynı muhabbetler çünkü. bir an önce kapansın gitsin istiyorum. ben takmıyodum aslında ama işte bi yerden sonra bünye dayanmıyo :KK14:

gelinle ilgili mi yoksa
söyle hemen saclarını yolup vereyim eline:KK55::KK55:

kuşum nerede oldugunu kaybettim ama kızın sevgilisi kızın akıllı olmasını beğenmiyormuş
benım tanıdıgım kızlar bile böyle değil demiş sen niye her şeyi biliyorsun gibisinden yani:KK1:
kıza da tak etmiş artık ayrılmış ama diyor ki zaten koca popoluydu:KK9:
cok kararlı duruyor kız ama takdir ettim:KK14:

tee Allahım yaaaa :KK60::KK60::KK60:
çok iyi geldi bu şuan :KK52: iyi olmuş o zaman napcak koca popoyu, şimdi fit vücutlu birini bulur :125:

yok kuşum değil. onun sesi soluğu çıkmıyo maşallah :KK51: aile içi bi mesele vardı, halledilmesi gerekiyodu. ama halletmek bizi yordu diyeyim. :KK14:

tamam kuzum halledilmişse ne güzel o zaman
Allah size huzur versin aminnn:KK16:

X