2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bizimde sevdiklerimizin de hayatı pamuk ipliğine bağlı işte

allah rahmet eylesin

selam kızlar
uzun zamandır rapor veremedim, malesef kocam bilgisayarı giderken işe götürüyor bugünlerde, evdeykende benim oturmak için zamanım olmuyor. telefondan da çok verimli giremiyorum.

dün 290 türkçe çözdüm :)
bugün hedefim anayasa ilk konusu tekrar edip 200 sor çözmek. anayasayı anlamakta çok zorlanıyorum hala bir sürü yanlışım çıkıyor, bugün artık son kez ilk konur tekrar yapıp soru çözüp, 2. konuya geçmek.
kolay gelsin herkese

Ciddi misin sen ? Ne bileyim kuzum,geometri gibi aynı acayip sevimsiz geliyor.

İnşallah ben de karşıt koşullanabilirim.
inşallah kuzum
aslında ölçmenin sayısal kısmı da yorum işi
sen bırakma peşini monam yaparsın

çok teşekkür ederim sedefim

sağol kuzum çook teşekkür ederim :103:

yaş mevzusu açılmış
monam beterin beteri var
ben benimkinden 1 yaş büyüğüm
üniversite birde tanıştık
ben ona abayı yaktığımda bilmiyodum benden 1 yaş küçük olduğunu
zaten bende minyon tipliyim sorun yok

Evlilikten söz etmişsiniz Bende sizin tam tersi düşünüyorum keşke aile evlendirse bizi Şimdi düğün yapıyoruz deseler hiç durmam Ayrı duramıyoruz çünkü Hoş geçen yıl askerlik dolayısıyla 155 günlük bir deneyim yaşadık Gerçi benimki askerde bile bi yolunu buldu ayda 1 geldi yanıma:86: Bu yıl da kpss dolayısıyla o aydında ben adana Neyse 1 yıl artık geleceğimiz için katlanacağız:97:

Bugün aştım kendimi evde en çok çalıştığım ders oldu galiba
Gelişimi bitirdim konu testlerini çözdüm 3 deneme çözdüm
Tarihdende Osmanlı kuruluş ve yükselme bitti konu testleri çözüldü
Sağolun canlarım sayenizde moral ve destek alıyorum gaza geliyorum:124::124:

Ben de uzman kariyerin sistematik soru bankasını almayı düşünüyorum ama nasıldır bilmiyorum uzman kariyer iyi oluyor diyolara ama:44:

canım ben geçen yıl uzmanın sistematik gk-gy soru bankasını almıştım.. 3 tür test vardı içinde başlangıç orta ve ileri düzey olmak üzere.. orta ve ileri düzey çözümlü idi. kültür yeteneği hoşuma gitmişti.. uzmanın yorum odaklı soru bankasını çözüyorum şu anda canım soruları hoşuma gidiyor..

inşallah anlatırsın ve inşallah anlar canım iyi haberlerini bekliyorum..

Maşallahınız var kızlar :)

gönüller bir olsunda :) bizimki üniversitenin sonunda başladı.. başlarda bilmiyordum diplomaları aldığımızda lise diplomasını da veriyorlar ya orada benden 4 yaş büyük olduğunu öğrendim ama o da bende minyon tipliyiz hiç belli olmuyor yaş farkı dediğim gibi gönüller bir olduktan sonra yaş havada kalıyor

kızlar kurstan yeni geldim 8 saat ders anlattım çok yoruldum hemen yatıcam sonra da kalkıp çalışıcam.. Hepinize kolay gelsin..

Son düzenleme:
slm kızlaaarrrrrrr düğün mevzusunu hallettik çok şükür sınavıma girip çıkmadan bu mevzu açılmayacak :119:bu keyifle ben doğru dersin başına geçiyorum canlarım

Çok canım sıkkın kızlar
Tarih konu tekrarı yaptım 100 soru çözüm
program çalışıp 60 soru çözdüm
daha çalışacak moralim yok kolay gelsin size

iyi akşamlar kızlar dersanede çok yoruldum, sanırım bugün çalışamayacagım temizlik var daha pasta yapmam lazım pztsi misafirim var offf offf bide migren tuttu :26:
neyse kızlar size iyi çalışmalar roparluk bişi olursa yazarım size

geçmiş olsun canım Allah gücünü kuvvetini artırsın

ben eğitimini almayı düşünüyorum canım güzeldi herlade o da zaten her soruyu görmek lazım

slm kızlaaarrrrrrr düğün mevzusunu hallettik çok şükür sınavıma girip çıkmadan bu mevzu açılmayacak :119:bu keyifle ben doğru dersin başına geçiyorum canlarım

Gözün aydın canımSevindim senin adına

Çok canım sıkkın kızlar
Tarih konu tekrarı yaptım 100 soru çözüm
program çalışıp 60 soru çözdüm
daha çalışacak moralim yok kolay gelsin size

Kuzum ne oldu hayırdır

Geçmiş olsun ve kolay gelsin

Ailevi canım
Klasik yani benim için. sevgilin anlayışlıysa konuşun çözün tatlım.

Canım bu yıl görmedim duymadım bilmiyorum oynamak düşüyor bize Ben kendimi odaya kapatıyorum evde,7yıldır tek yaşamaya alıştığımdan çok zor geliyor,bide sürekli laf yemek,muhtaç olmak 26 yaşındaym artık,belli bi yerden sonra aileyle kalmak zor

Bizim sorunumuz yok kuzum ondan çözemiyoruz Yani daha doğrusu o kendince stresini bastırıyor bana yansıyor ben benimkini Oda kpss hazırlandığı ve aileyle yaşamaya mecbur olduğu için bi yerden sonra artık birbirimizi kırıyoruz İşin tuhafı ben onu sinirlendirdiğimde o dahada derse hırslanıyor ama ben onu kızdırdığım zamanda ben kızdığım zamanda ders çalışamıyorum
Neyse aşıyorum yavaş yavaş Hale bak sen keyfim yok diyorsun ben dert yanıyorum Bozma moralini temmuzdan sonra hep güleceğiz inşallah Bu topikde herkes mutlu olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…