2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah morisicim.. aynen kafam rahat en azından. ahh sizlerle şöyle şubattan sonrasına da bir an önce gelelim de soru sayılarımızda uçalımmm :KK55:
ortak denemeler de çözelim diyorum ben. ya hep birlikte kitapseçten alırız, ya netten indirip çıktısını alıp çözeriz. mesela bi yayının 10 lu denemesini alır, her hafta 1 ini çözeriz. isteyen kendine ait başka denemeler de çözsün ama ortak bi tane hafta içi çözeriz hepimiz. haftasonuna kadar süre veririz, kiminin işi var, kiminin eşi herkes aynı gün uyamaz. haftaiçi çözeriz, haftasonu da birbirimize yapamadıklarımızı sorarız. kendi aramızda tatlı bi rekabet de olur hem. netlerimize bakarız. ortalama nasılız gibilerinden. özellikle dershaneye gitmeyenler açısından iyi olur diye düşünüyorum. :KK31:

Sedefim deneme fikrin çok hoşuma gitti bu sistemi uygulamanın bizi daha çok motive edeceğini düşünüyorum.. Maşallah programını okudum çok güzel bi program yapmışsın canım kendini yormadan ve herşeyi net olarak kafanda oturtacak bir program olmuş..

Günaydın kızlar:KK16:
Eğitim bilimleri soru bankası almak isteyenler için ben de istikrarın modüler olanı vardı ondan çözüyorum güzel soruları var seçici sorular da var baya hiç görmediğim şeylerle karşılaşabiliyorum konu konu gidiyor ve çözümlü yani arayışta olanlara tavsiye edilir:KK1:

önerini dikkate alacağım canım ama ben deneme şeklinde istiyorum ya.. yargının haricinde deneme şeklinde olan var mı acaba?
birde fem yayınlarının soru bankası nasıl acaba ?

18.30'da eğitim dersim var dersanede.:KK31: O yüzden programımı çok şükür erkenden tamamlayabildim.:13:

Hem aferin hem maşallah bana.:nazar: Raporum şöyle...

Vatandaşlığın ilk konusunu çalıştım.Vergilere kadar geldim,oradan devam edeceğim.:126:

Öğrenmenin ilk ünitesini bitirdim ve konu testini çözdüm kitaptaki.

Bir de alan çalıştım,dilin işlevleri konusunu bitirdim.:KK24:

Akşam da gelişim ve program dersim var.:KK55:

kızlar bugünkü raporum :nazar::nazar::nazar:
alan konu + 90 soru
tarih konu+ 132 soru
akşam spora gittim sonrasında pek çalışmadım
çözmem gereken coğrafya soruları kaldı onlarda bitse çok daha iyi hissedeceğim kendimi:KK31:

Bugünkü raporum:

-Alan konu
-ÖYT konu ve 85 soru
-Matematik konu ve 50 soru
-Vatandaşlık konu ve 60 soru
:nazar::nazar::nazar::KK9:
maşallah süpersiniz kızlar..
:nazar::nazar::nazar:

kızlar ben bugün hiçbir şey çalışamadım çünkü aklımı toparlayamıyorum çok kötü bir olaya tanıklık ettim :KK43:
otobüse bindim annemlerin yanına gidiyordum ( çok şükür onlar iyiler)
giderken bi kadın otobüsü durdurdu, durduk
sonra kadın arka taraftan geçti ama binmedi bir adam bindi kadın gelmicek diye hareket etti otobüs
sonra çok gürültülü sarsıntı oldu arabada
geriye baktıkki o kadın ezilmiş :KK43:
kadın çok kötü durumdaydı kızlar beyni filan off anlatamıyorum gözümün önüne geliyo :KK43:
bir de yokuştu etraf kan gölü oldu
sanırım öldü kadıncağız tamda bilmiyorum durumunu ama yaşarsa da nasıl yaşar o ayrı :KK14:
hala titriyorum anlatırken Allahım çoluğuna çocuğuna acısın
kim bilir nere gidecekti yavrusuna mı yetişecekti eşine mi gidecekti
öyle kötüyüm ki keşke görmeseydim
hayatımız pamuk ipliğine bağlı
1 dk içinde oldu tüm bunlar
bizse 1 dk sonrasını bilemezken atama diye kendimizi yiyoruz
Allahım hepimizin yardımcısı olsun :KK14:

canım hayatımda bir kez kaza geçiren kadının acilden girerken gördüm.. O olayı günlerce atlatamadım.. o olay aklına geldiğinde başka birşeyle ilgilen biliyorum ilk günler biraz zor olacak ama zamanla alışacaksın.. Allah sabır versin ailesine.. Hayat böyle işte nelerin hayalini kuruyoruz ama bir saniye sonramızı bilmiyoruz.. Hani derler ya herkese bir rol biçmişler diye işte öyle rolümüzü oynuyoruz ama nerde stop olacağını bilmiyoruz.. Birde şunu düşünüyorum acaba nerede ne zaman biteceğini bilseydik ne olurdu diye yüce Rabbim herşeyin en doğrusunu en güzelini biliyor biz ki dişçi randevusunun günü saati yaklaşınca heyecanlanan insanlarız hele ki hayatımızın biteceği anı bilsek neler olurdu düşünmek bile istemiyorum..

asgülcüm sıkma o güzel canını sevdiceğinin senin yanında olması çok güzel.. canını sıkmak istemem ama erkek arkadaşımın ablası eşi atanınca hemen evlenmişler.. Evli iken hazırlanmak zor yani şöyle bi durum var kendi evinde yemek yapsan o gün temizliği yapmazsın ya da ütüyü erteleyebilirsin ama evlenince öyle olmuyor yavrum.. Neyse kız ev işleri şu bu derken bir de kaynana ile altlı üstlü oturuyorlar ders çalışamamış Sonra çocuk olmuş.. Kaynana ben çocuğa bakayım dememiş. Eşi onu sürekli dersaneye göndermiş ama kendi ders çalışamayınca olmamış bak bu yıl çocuk 5 yaşında ve ablası kreşe gönderdi şimdi ders çalışabiliyorum diyormuş.. Eşi de bu yıl dersane son demiş canım.. Yani insanın kendi ayakları üzerinde durması hayallerini gerçekleştirmesi gibisi yok sen bunları diyemezsin erkek arkadaşının ailesine biliyorum ama bu olayı anlat erkek arkadaşına.. İkilem yaşamasın tamam normal ikilem yaşaması ara ara hepimiz diyoruz ay evlensek diye ama ara ara.. Ailesinin gazna gelmesinden korkarım canım..

Selam :KK3::KK3::KK3: canlarım.Ben çok utanıyorum.:KK17:Bugün daha hiç çalışamadım.Anneannemden saat 21.30'da geldim.:KK55:Ondan sonra da canım istemedi ders çalışmak.:KK50:Ben de oturdum bir güzel dizimi izledim.:126:Sanki çok ders çalışmışım gibi.:KK19:Şimdi de vicdan azabı çekiyorum ders çalışamadığım için.İçim hiç rahat değil.:2::KK43:Bu yüzden birazdan ders çalışmaya başlayacağım.:KK6:Sabaha kadar ne çalışırsam artık.:18:

Önce çember-daire ve analitik geometri videolarını izleyeceğim.:126:Sonra da analitik geometriden çözebildiğim kadar soru çözeceğim.:KK6:Artık bunu da kendime eskisi kadar dert etmeyeceğim.Hayat gerçekten çok kısa ve hayat sadece Kpssden ibaret değil.Bunu Bade'nin yazısını okuyunca bir kez daha hatırladım.Gerçi siz konuyu kapatmışsınız ama söylemeden edemedim yine de.Kusuruma bakmayın güzellerim.:KK17:

gelelim rapora kızlar bu gün müdür beyin bilgisayarı bozulmuş.. Gittim onunla uğraştım onun için konu çalışmam yalan oldu..

140 öyt ve 60 öğrenme çözdüm.. Akşamda tarih notlarımı temize çektim az bişeycik kaldı.. haftasonu kursum var 8 saat ders anlatıyorum çok yoruluyorum onun için rapor verebileceğimi sanmıyorum :KK5::KK5:

Merhaba kızlar:KK16: ben plan yapmamıştım hiç bugünden itibaren günlük plan yapıyorum bir ayda bitrceklerimi de planladım bugün planıma uydum inş sonra da uyarım raporum maşallah öğrenme psikolojisinden genel 130 soru çözdüm öğretim yöntem teniklerinde stratejilere çalıştım ama soru çözemedim ondan yrına çözcem tarihte türk islam devletleri bitti 100 soru çözüldü ayrıca osmanlı kurulma ve yükselmeyi bitirdim 45 soru çözdüm ve alandan konu çalışıp 50 soru çözdüm maşallah:nazar::nazar:

Sedefim deneme fikrin çok hoşuma gitti bu sistemi uygulamanın bizi daha çok motive edeceğini düşünüyorum.. Maşallah programını okudum çok güzel bi program yapmışsın canım kendini yormadan ve herşeyi net olarak kafanda oturtacak bir program olmuş..

önerini dikkate alacağım canım ama ben deneme şeklinde istiyorum ya.. yargının haricinde deneme şeklinde olan var mı acaba?
birde fem yayınlarının soru bankası nasıl acaba ?

maşallah süpersiniz kızlar..
:nazar::nazar::nazar:

canım hayatımda bir kez kaza geçiren kadının acilden girerken gördüm.. O olayı günlerce atlatamadım.. o olay aklına geldiğinde başka birşeyle ilgilen biliyorum ilk günler biraz zor olacak ama zamanla alışacaksın.. Allah sabır versin ailesine.. Hayat böyle işte nelerin hayalini kuruyoruz ama bir saniye sonramızı bilmiyoruz.. Hani derler ya herkese bir rol biçmişler diye işte öyle rolümüzü oynuyoruz ama nerde stop olacağını bilmiyoruz.. Birde şunu düşünüyorum acaba nerede ne zaman biteceğini bilseydik ne olurdu diye yüce Rabbim herşeyin en doğrusunu en güzelini biliyor biz ki dişçi randevusunun günü saati yaklaşınca heyecanlanan insanlarız hele ki hayatımızın biteceği anı bilsek neler olurdu düşünmek bile istemiyorum..

asgülcüm sıkma o güzel canını sevdiceğinin senin yanında olması çok güzel.. canını sıkmak istemem ama erkek arkadaşımın ablası eşi atanınca hemen evlenmişler.. Evli iken hazırlanmak zor yani şöyle bi durum var kendi evinde yemek yapsan o gün temizliği yapmazsın ya da ütüyü erteleyebilirsin ama evlenince öyle olmuyor yavrum.. Neyse kız ev işleri şu bu derken bir de kaynana ile altlı üstlü oturuyorlar ders çalışamamış Sonra çocuk olmuş.. Kaynana ben çocuğa bakayım dememiş. Eşi onu sürekli dersaneye göndermiş ama kendi ders çalışamayınca olmamış bak bu yıl çocuk 5 yaşında ve ablası kreşe gönderdi şimdi ders çalışabiliyorum diyormuş.. Eşi de bu yıl dersane son demiş canım.. Yani insanın kendi ayakları üzerinde durması hayallerini gerçekleştirmesi gibisi yok sen bunları diyemezsin erkek arkadaşının ailesine biliyorum ama bu olayı anlat erkek arkadaşına.. İkilem yaşamasın tamam normal ikilem yaşaması ara ara hepimiz diyoruz ay evlensek diye ama ara ara.. Ailesinin gazna gelmesinden korkarım canım..

Canım konu konu gidiyor ama sonunda bir de baya bir tarama testi vermiş karışık deneme şeklinde:KK34:

Canım konu konu gidiyor ama sonunda bir de baya bir tarama testi vermiş karışık deneme şeklinde:KK34:

hımm tamam o zaman canım teşekkür ederim..
şu an sadece bakıyorum elimde uzman kariyerin yorum odaklı soru bankası var onu bitirdikten sonra almayı düşünüyorum o yüzden bilgi topuyorum :)

hımm tamam o zaman canım teşekkür ederim..
şu an sadece bakıyorum elimde uzman kariyerin yorum odaklı soru bankası var onu bitirdikten sonra almayı düşünüyorum o yüzden bilgi topuyorum :)

Ben de uzman kariyerin sistematik soru bankasını almayı düşünüyorum ama nasıldır bilmiyorum uzman kariyer iyi oluyor diyolara ama:44:

evlilik başlı başına bir sorumluluk canım dışardan göründüğü gibi olmadığına eminim şuan en büyük güvencem sevdiceğin desteği kendi ailem bile onun ailesini desteklerken onun beni desteklemesi benim en büyük güvencem
sabah kaynanam aramış bizi bağlarına davet etmiş orda konuşup derdimi adamakıllı anlatmayı planlıyorum inşallah bir tatsızlık olmaz

bugün ders çalışamayacağım galiba kızlar birazdan evden çıkacağız erken gelirsek çalışmaya çalışacağım
iyi çalışmalar herkese Allah zihin açıklığı versin:KK54::KK54:

Günaydın kızlar:KK3:

Bugün o kadar işim var ki:KK53:Makineye çamaşır attım,kahvaltıyı yaptık,bulaşıkları yıkadım(burda bulaşık makinemiz yok maalesef),yemek yapıcam sonra çamaşırları sericem... Evlilikten bahsetmişsiniz de ben evlenmeden evli gibi oldum:KK43: Ha bir de akşam ve ya da yarın ütü yapıcam.Benden bugün çok iyi bir rapor beklemeyin kızlar.

Kolay gelsin kızlar:KK54:

Günaydın canlar:KK19:
Rüyamda kaynanamı gördüm:KK53: O gün ne konuşursak hemen rüyada aynısını görüyorum yaa:KK9:

Kızlar medrese sivil mimari mi?:26:
Kitapta öyle göstermiş ama dini mimari değil miydi:26:

Kızlar medrese sivil mimari mi?:26:
Kitapta öyle göstermiş ama dini mimari değil miydi:26:

Medrese=Bugünkü üniversiteler.:KK6:

Sadece din değil fizik,kimya,astronomi,resim,müzik vb.şeyler de öğretilir.

bkz : Fatih Döneminde açılan Sahn-ı Seman Medresesi

Medreseler müfrdatından sonraları pozitif bilimleri çıkardığından aklında öyle kalmıştır.

Medrese=Bugünkü üniversiteler.:KK6:

Sadece din değil fizik,kimya,astronomi,resim,müzik vb.şeyler de öğretilir.

bkz : Fatih Döneminde açılan Sahn-ı Seman Medresesi

Medreseler müfrdatından sonraları pozitif bilimleri çıkardığından aklında öyle kalmıştır.

Pek bir resmi açıklamışsın yalnız:KK53:
sağol bebekim:KK54:

Alan dersim vardı,hiçbir şey öğretmemişler bize üniversitede.:KK14: Bomboş yaşamış,bomboş geçmişiz.:KK6:

Tek faydası koca bulmak olmuş.:KK53::KK53:

bize de öğretmediler balım
kitap ismi verdiler alın okuyun dediler:KK14:
o kitaplar olmasa ne yapardık acaba:KK51:

X