2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

selam kızlar
uzun zamandır rapor veremedim, malesef kocam bilgisayarı giderken işe götürüyor bugünlerde, evdeykende benim oturmak için zamanım olmuyor. telefondan da çok verimli giremiyorum.

dün 290 türkçe çözdüm :)
bugün hedefim anayasa ilk konusu tekrar edip 200 sor çözmek. anayasayı anlamakta çok zorlanıyorum hala bir sürü yanlışım çıkıyor, bugün artık son kez ilk konur tekrar yapıp soru çözüp, 2. konuya geçmek.
kolay gelsin herkese

inşallah kuzum :KK16::KK16:
aslında ölçmenin sayısal kısmı da yorum işi :KK6:
sen bırakma peşini monam yaparsın :KK19:

çok teşekkür ederim sedefim :21::KK16:

sağol kuzum çook teşekkür ederim :103::21:

Maşallah benim kızçelerimeee....:nazar::nazar::nazar:

yaş mevzusu açılmış :KK23:
monam beterin beteri var :KK1::KK1:
ben benimkinden 1 yaş büyüğüm :KK52:
üniversite birde tanıştık
ben ona abayı yaktığımda bilmiyodum benden 1 yaş küçük olduğunu :KK9:
zaten bende minyon tipliyim sorun yok :KK76:

Aman huzur olsun,saygı olsun gerisi hikaye bal köpüküm...:KK16::KK16:

Evlilikten söz etmişsiniz:KK16: Bende sizin tam tersi düşünüyorum keşke aile evlendirse bizi:KK37: Şimdi düğün yapıyoruz deseler hiç durmam:KK17: Ayrı duramıyoruz çünkü:KK5: Hoş geçen yıl askerlik dolayısıyla 155 günlük bir deneyim yaşadık:KK31: Gerçi benimki askerde bile bi yolunu buldu ayda 1 geldi yanıma:86: Bu yıl da kpss dolayısıyla o aydında ben adana:KK19: Neyse 1 yıl artık geleceğimiz için katlanacağız:97:

Bugün aştım kendimi evde en çok çalıştığım ders oldu galiba:nazar::nazar::nazar:
Gelişimi bitirdim konu testlerini çözdüm 3 deneme çözdüm:nazar:
Tarihdende Osmanlı kuruluş ve yükselme bitti konu testleri çözüldü:nazar::emir_bebek:
Sağolun canlarım sayenizde moral ve destek alıyorum gaza geliyorum:124::124:

Helal olsun hocam maşallah,hep böyle devam et.:KK55::KK55::nazar:

slm kızlaaarrrrrrr :KK3::KK24:düğün mevzusunu hallettik çok şükür sınavıma girip çıkmadan bu mevzu açılmayacak :KK8::KK64::119:bu keyifle ben doğru dersin başına geçiyorum canlarım :KK55:

İşte buna halay çekilir....:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Çok canım sıkkın kızlar
Tarih konu tekrarı yaptım 100 soru çözüm
program çalışıp 60 soru çözdüm
daha çalışacak moralim yok kolay gelsin size:KK54:

Yeter kızçem,sonra telafi edersin.:21:

iyi akşamlar kızlar dersanede çok yoruldum, sanırım bugün çalışamayacagım temizlik var daha pasta yapmam lazım pztsi misafirim var offf offf bide migren tuttu :26:
neyse kızlar size iyi çalışmalar roparluk bişi olursa yazarım size :KK50:

Nane yağı sürüyor musun hocam,çok iyi geliyormuş.

Canım bu yıl görmedim duymadım bilmiyorum oynamak düşüyor bize:KK31: Ben kendimi odaya kapatıyorum evde,7yıldır tek yaşamaya alıştığımdan çok zor geliyor,bide sürekli laf yemek,muhtaç olmak 26 yaşındaym artık,belli bi yerden sonra aileyle kalmak zor:KK31:

Bizim sorunumuz yok kuzum ondan çözemiyoruz:KK31: Yani daha doğrusu o kendince stresini bastırıyor bana yansıyor ben benimkini:KK5: Oda kpss hazırlandığı ve aileyle yaşamaya mecbur olduğu için bi yerden sonra artık birbirimizi kırıyoruz:KK14: İşin tuhafı ben onu sinirlendirdiğimde o dahada derse hırslanıyor ama ben onu kızdırdığım zamanda ben kızdığım zamanda ders çalışamıyorum:KK5:
Neyse aşıyorum yavaş yavaş:KK14: Hale bak sen keyfim yok diyorsun ben dert yanıyorum:KK30: Bozma moralini temmuzdan sonra hep güleceğiz inşallah:KK54: Bu topikde herkes mutlu olcak:KK16:

öyle canım mecbur.
ben de sinirlendiğimde derse konsantre olamıyorum. olan hep bana oluyor yani
inşallah atandıgımızda kurtuluruz bu durumlardan ne diyeyım:KK31:

kızlar çalışma planımı tam oturtamadığım için yine ara verdim çalışmalara :KK31:bir türlü beklediğim istediğim gibi gitmiyor. bana yeni plan yapmak düştü yine :KK55:

bugün sadece geometri videoları izledim. akşam da kalanlarını izleyeceğim.

yazdıklarınızı okudum.
bade kazaya tanık olman üzücü gerçekten. ailene de geçmiş olsun diyorum.

asgüll düğün mevzusunu halletmiş, maşallah gönüller bir olmuş süper :KK34:

mona ve rengina, kaynanalar yeni atanan oğullarının hemen evlenmesini istiyor evet, her yerde böyleymiş demek ki. tek başlarına perişan olurlarmış :KK9: beni istemeye gelen bir teyze aynen bunu demişti zamanında, oğlum perişan olmasın oralarda diye :KK9:

rapor veren kızlar hepinize maşallah diyorum :nazar: :nazar: :nazar:

O kadar işe güce rağmen çalışmayı başardım kızlar ama resmen dinlenmelerimi derse ayırdım.Çünkü tatilim boyunca(cuma, cumartesi,pazar,pazartesi) hep aynı dersler olacak şekilde program yaptım.Uymak zorundayım:KK31: Gece içeriği çok da değişmeyecek olan raporumla gelicem,görüşürüz:KK14:

Maşallah benim kızçelerimeee....:nazar::nazar::nazar:

Aman huzur olsun,saygı olsun gerisi hikaye bal köpüküm...:KK16::KK16:

Helal olsun hocam maşallah,hep böyle devam et.:KK55::KK55::nazar:

İşte buna halay çekilir....:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Yeter kızçem,sonra telafi edersin.:21:

Nane yağı sürüyor musun hocam,çok iyi geliyormuş.
yok onu denemedimde hocam çok yorulunca tutuyo pek bişeyde fayda etmiyor :KK50:
geçti şimdi :KK31:

kızlar çalışma planımı tam oturtamadığım için yine ara verdim çalışmalara :KK31:bir türlü beklediğim istediğim gibi gitmiyor. bana yeni plan yapmak düştü yine :KK55:

bugün sadece geometri videoları izledim. akşam da kalanlarını izleyeceğim.

yazdıklarınızı okudum.
bade kazaya tanık olman üzücü gerçekten. ailene de geçmiş olsun diyorum.

asgüll düğün mevzusunu halletmiş, maşallah gönüller bir olmuş süper :KK34:

mona ve rengina, kaynanalar yeni atanan oğullarının hemen evlenmesini istiyor evet, her yerde böyleymiş demek ki. tek başlarına perişan olurlarmış :KK9: beni istemeye gelen bir teyze aynen bunu demişti zamanında, oğlum perişan olmasın oralarda diye :KK9:

rapor veren kızlar hepinize maşallah diyorum :nazar: :nazar: :nazar:

Aman şekerim boşver...:21::21: Değmez canımızı sıkmaya...:KK76::KK76:

O kadar işe güce rağmen çalışmayı başardım kızlar ama resmen dinlenmelerimi derse ayırdım.Çünkü tatilim boyunca(cuma, cumartesi,pazar,pazartesi) hep aynı dersler olacak şekilde program yaptım.Uymak zorundayım:KK31: Gece içeriği çok da değişmeyecek olan raporumla gelicem,görüşürüz:KK14:

tamam canım çok saol alayım ben de:KK34:
bugün gezdim tozdum kızlar raporum pek kabarık olamayacak maalesef:KK50:

Maşallah bebekleriiiiim.:KK16::KK16::KK16:

Maşallah kendime de...:nazar::nazar:Ben de bölünebilme çalıştım ve konu testi çözdüm.

Coğrafyadan ilk konuyu bitirdim,konu testi çözdüm.

Tarihten de Türk-İslam Tarihi'ne başladım.I.dönem beyliklere kadar geldim.:KK6::KK6:

Maşallah kendime de...:nazar::nazar:Ben de bölünebilme çalıştım ve konu testi çözdüm.

Tarihten de Türk-İslam Tarihi'ne başladım.I.dönem beyliklere kadar geldim.:KK6::KK6:

Ben daha raporumu vermedim ama arada kaynamışım maşallahımı şimdiden almış oldum:KK1:
Sana da maşallah canım:nazar::KK16:

maşallah canım güzel çalışmışsın :KK54: :nazar: :nazar:

Annemde de var gerçekten hiçbir şey işe yaramıyor.:KK50:

Maşallah tabi çünkü okul var ve sen iyi gidiyorsun.

Saol canım:KK16:
Kızlar aslında ben size bir şey danışmak istiyorum şimdi bnm bu gittiğim dershane alan dersi veriyor ama hiç verimli olmuyor hocalar sanki biz her şeyi zaten biliyormuşuz gbi hızlı hızlı anlatıp geçiyorlar sınıftaki kimsenin verim aldığını düşünmüyorum ama zaten büyük bir çoğunluğu alan için ayrıca başka bir dershaneye daha gidiyor ve kimsenin şaf ettiği yok bi kaç kişinin de demesi bişeyi değiştirmiyor ve moralim çok bozuk ne yapıcam nası toparlayacağım hiçbir fikrim yok alan olmazsa imkansız kazanamam uzaktan eğitim alayım diyorum ama nerden alıcam bilmiyorum bzm dershanenin var ama daha kimin anlattığı da parası da belli değilmiş bilmiyorum ne yapacağımı:KK50:

Son düzenleme:
Saol canım:KK16:
Kızlar aslında ben size bir şey danışmak istiyorum şimdi bnm bu gittiğim dershane alan dersi veriyor ama hiç verimli olmuyor hocalar sanki biz her şeyi zaten biliyormuşuz gbi hızlı hızlı anlatıp geçiyorlar sınıftaki kimsenin verim aldığını düşünmüyorum ama zaten büyük bir çoğunluğu alan için ayrıca başka bir dershaneye daha gidiyor ve kimsenin şaf ettiği yok bi kaç kişinin de demesi bişeyi değiştirmiyor ce moralim çok bozuk ne yapıcam nası toparlayacağım hiçbir fikrim yok alan olmazsa imkansız kazanamam uzaktan eğitim alayım diyorum ama nerden alıcam bilmiyorum bzm dershanenin var ama daha kimin anlattığı da parası da belli değilmiş bilmiyorum be yapacağımı:KK50:

Canım özelden mesaj atayım,belki isim vermek yasaktır.:KK34:

Bugünün Saraylı'sını izlediniz mi kızlar ? Ben çok beğendim.:KK16:

Selçuk Yöntem'i çok severim zaten.:KK76::KK76:

X