2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

merhaba bende fen bilgisi mezunuyum. sanırım bus ene bende gidemeyeceğim çalışmaya başlamak istiyorum bir an önce fakat psikolojim şu an buna el vermiyor. en kısa zamanda başlarım inşallah
hoşgeldin Hungurella biz de bu dönemi zor atlattık. hatta hala atlattığımız söylenemez ama el mahkum çalışacağız. boş durmaktan iyidir. belki başlayınca kendimizi daha çok kabullendirmiş oluruz.
rengişim hadi başlada bizde gaza gelelim kuzum

başlayacağım inşallah kuzum.

tsk ederım cvplar ıcın mesela bı tanıdıgım var oda cocuk gelsıımı lıse mezunu ama yetıstırme yurdunda buyudugu ıcın sımdı normal okul oncesı ogretmenlık yapıyor bnde oyle ıstıyorum ozel sektor zor gelıyor valla

Rica ederim,önemli değil.

kızlar ölüyorum yorgunluktan
biraz da uyumuşum. programımı yapamadım haliyle. yarın yaparım inşallah

slm kızlar düğün dernek işlerini bitirip sonunda gelebildim aranıza
hayatımı da düzene soktuğuma göre kpss ye odaklanma zamanı geldi
ilk iş olarak ben de ihtiyacım olan kitapların listesini çıkaracağım
ama öncelikle elimdekileri bitirmek istiyorum
sonrasında da zorlandığım yapamadığım ve emin olmadığım konuların listesini çıkarıp ona göre plan yapacağım

Planın gayet güzel kuzucum,uygulama aşamasında da inşallah her şey çok güzel olur.

kızlar tünaydın
çok sinirliyim hala kargo takipte kayıt bulunamadı yazsını görüyorum Kitapseç'i arayıp onaylattım üstüne faceden de yazdım hala kargo bilgim yok. anlamıyorum ki neden ilgilenilmiyor. bugün tekrar arayacağım.
hoşgeldin kuzum haydi sen de başla hep beraber tam gaz devam edelim

Fıstığım sen kredi kartı ile mi ödeme yaptın ? :44:

Fıstığım sen kredi kartı ile mi ödeme yaptın ? :44:

Hayır kuzum kapıda ödeme istedim. Cumartesi de faceden yazdım kargomun durumu nedir diye. Gecikme için özür dileriz, bugün çıkacaktır dedi. Hala mail gelmedi.

Hayır kuzum kapıda ödeme istedim. Cumartesi de faceden yazdım kargomun durumu nedir diye. Gecikme için özür dileriz, bugün çıkacaktır dedi. Hala mail gelmedi.

Allah Allah.:44:

Ben Pazar günü sipariş vermiştim,Salı günü öğleden sonra ulaşmıştı elime.

Allah Allah.:44:

Ben Pazar günü sipariş vermiştim,Salı günü öğleden sonra ulaşmıştı elime.

bugün yine arayacağım.
en son yine sipariş ettiğimde yine böyle olmuştu
sinirimden iptal ettirip başka siteden almıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…