2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Pazartesi : Alan,Matematik,Program Geliştirm

Salı : Coğrafya,Matematik,Vatandaşlık

Çarşamba : Alan,Gelişim Psikolojisi,Rehberlik

Perşembe : Matematik,ÖYT,Tarih

Cuma : Alan,Vatandaşlık,Öğrenme Psikolojisi

Cumartesi : Matematik,Coğrafya,Tarih

Pazar : Alan,Matematik

Yoğun görünüyor ama fazla yormayacağını düşünüyorum. Konuları hızlı bir şekilde tarayıp bitirmek istiyorum Vatandaşlık,Matematik ve Alan hariç... Çünkü En fazla eksiğim onlarda var. Diğerlerinde de unuttuklarım var elbette ve karıştırdığım şeyler ama çok şükür fazla bir şey uçmamış kafamdan yaz tatili boyunca.:81::81:

Günlük 4 saat planladım.Duruma göre 3 ya da 5 de olabilir. Soru çözümleri dahil değil tabi ki buna. Ama konu çalışmayı erken bitirirsem,o zamana dahil ederim sanırım.

Bugünkü raporum : Alandan bir konum yarım kalmıştı,onu tamamladım.

Gelişimin ilk ünitesini ve fiziksel gelişimi bitirdim.

Rehberliğin de ilk ünitesini bitirdim.

Yani bugünlük raporuma uydum.

Şimdi anneme yardım edeceğim,gece görüşürüz.

Aynen öyle yapayım canım sanıım 3333 de konu konu ayırmışlar eğitimi yani öyle bir şey duydum ama pek emin değilim 5555 i alcam ama o kesin
kızlar bu 5555 dediğiniz gk-gy de de var mı? bende pegemin 5000 olanı var ama hiç sevmedim
Aa güzel değil mi pegemin 5000 i eğitimi güzel diyolardı ama gk-gy hakkında bişey bilmiyordum hatta 2014 ü çıkmış almayı düşünüyordum ama gzel değilse almayayım canım

İnşallah canım geçer de uğraşmak zorunda kalmam saol stresten olduğunu pek sanmıyorum bnmkinin yani artmasında belki stres etkili olmuştur ama ilk çıkmasında zannetmiyorum çok rahattım o aralar çünkü:1;

Son düzenleme:

güzel balım, ben beğendim. ben de günde 4 derse çalışıyorum
raporuna da meaşallah

ben pegemin 5000 gkysini beğeniyorum canım
eğitimini de aldım ama daha başlamadım.

az işim var kızlar gece buluşalım kacmayın sakın

Bugün dersanede danışman hocamla buluştuk, konuştuk.
Benim gibi tembel bi öğrenciye yapılabilecek en doğru şeyi yaptı ve ödev verdi
Kaç yaşına geldim hala ödev verilmezse yapmıyorum.
Hihii yanlış topikteymişim şimdi fark ettim

Son düzenleme:
Merhaba kızlar , maşallah azminizin ve çalışmalarınızın sonucunu alacağınıza inanıyorum ... Rabbim hepinize zihin açıklığı versin
KK ya eskisi kadar bakmıyorum televizyon ve bilgisayarla bağım koptu sayılır...
İlk 50 sayfanızı sessizce okumuştum, aranıza katılıp katılmamayı düşünürken bi baktım sayfalar almış başını gitmiş...
Toparlanmanıza sevindim herşey daha güzel olacak eminim
Hepiniz sağlıcakla kalın...

Bugünkü raporum: Alan çalışıldı,Vatandaşlık çalışıldı ve 60 soru çözüldü,Tarih konu tekrarı yapıldı ve 100 soru çözüldü.Halim olursa biraz da öyt çalışıcam

Topikimizin efsanesi unutulur musun hiç ?

Her zaman gel...
Bugünkü raporum: Alan çalışıldı,Vatandaşlık çalışıldı ve 60 soru çözüldü,Tarih konu tekrarı yapıldı ve 100 soru çözüldü.Halim olursa biraz da öyt çalışıcam

Maşallah kızçeme,iyi çalışmış yine.

hatırlıyorum kusursuzcum
daha sık gel buraya
inşallah senin de istediğin her şey olur

Son düzenleme:
Bir matematikçi olarak permütasyondan nefret ediyorum hele de permtasyon konusunda zorlukta çığır açmış soru soran kitaplardan daha da nefret ediyorum

Ben bugün iyi çalışamadım kızlarım
coğrafya 65 soru
rehberlik 2 konu ve 30 soru
şimdi de vatandaşlığa bakıyorum hepsi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…