2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol canım. sanki şimdiden unutmuş gibiyim ama kasım ayı planımı yaptım tekrarlar ve yeni konularla ilerleyeceğim inşallah
darısı da tüm topiğe

valla sedefim elimdeki laptopu da kıracağım o olacak
ya aslında tam kapatayım pcyi diyorum bir bakıyorum ilgimi çeken bir şey görüyorum kkda
onu okurken uyuyorum

Canlar dünkü raporumu yazmayı unutmuşum.Önce onu yazayım sonra bugün neler yapacağımı da anlatırım.Dörtgenler-paralelkenar-eşkenar dörtgen-dikdörtgen-kare-yamuk-deltoid-çokgenler konuları bitti.Videosunu izledim.Konulara çalıştım.Konularla ilgili 145 soru çözdüm.Ama daha çözmem gereken sorular bitmedi.Daha 56 sorum var.Onları da birazdan çözeceğim.Soruları bitirdikten sonra da günlerdir çözemediğim denemeyi çözeceğim inşallah.Sonra da vaktim kalırsa uzun zamandır tekrar yapamadığım için bugün tekrar yapayım diyorum.Hadi ben çıkıyorum.Herkese iyi çalışmalar.Öptüm.Akşama gelirim yine.

Konuları çalışmaya başlayınca hatırlarsın canım.Kasım ayı planın hayırlı olsun bebeğim. İnşallah topikçe bol tekrarlı ve bol yeni konulu, bol sorulu bir ay olur.Konuları sular seller gibi ezberler, öğrenir ve çabucak bitiririz inşallah.(Amin.)

sağol tatlım inşallah

bulunduğum yerde gelişmiş üniversite hastanesi yok maalesef canım bakalım inş geçer de uğraşmak zorunda kalmam
maşallah canım çok güzel çalışmışsın

canım bi de yediklerine dikkat daha da olmazsa bir başka ilin üniversite hastanesine git.. Tekrar geçmiş olsun yavrum ya..

kız uyuyan güzel öyle unutmuş gibiyim deme yavrum soruları görünce şıp diye aklına geliverir.. Sen onları attın uzun süreli belleğe

kızlar gelişimden toplamda (bugün değil 8 günde) 920 soru çözerek ilk gelişim psikolojisi soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım
ama kitap almıcam, diğer eğitim dersleri bitsin ondan sonra alıcam. şimdilik elimde ihtiyacın soru bankası var. hiç ellenmemiş gelişim çözmeye ondan devam edicem.
şimdi öğrenme çözmeye gidiyorum. ondan sonra da rehberlikten kalan son 1 konumu bitirmeye çalışıcam

ınsallah unutmus değilimdir kuzum
maşşallah sedefim çalışkanım benim

bulunduğum yerde gelişmiş üniversite hastanesi yok maalesef canım bakalım inş geçer de uğraşmak zorunda kalmam

jokercim inşallah gecer de ugrasmazsın canım
belki strestendir de ama braz rahatlat kendini:26:

MAŞALLAH MAŞALLAH...nerdeki videoları izliyorsun...

Selam kızlar ne güzel çalışmışsınız öyle maşallah hepinize Bugün dershanede ink tarihi ,genel tarih, gelişim ve öyt vardı.En sevdiğim derslerBugün kendimi çok iyi hissediyorum maşallah.Gece raporum gelicek.Raporumun hangi dersle başlayacağını tahmin ediyorsunuzdur
Görüşürüz kızlar hepinize kolay gelsin

fallik dönemde çocuğun karşı cinsteki ebeveyne ilgi duymasını ifade eden ''oidipal komleks'' yaşanır. anne ve babaya aynı zamanda duyulan sevgi ve kıskançlık ya da düşmanlık duyguları çocukta çatışma yaratır. bu çatışma aynı cinsten olan ebeveynle özdeşim kurularak çözümlenmeye çalışılır.

paragrafta sözü edilen oidipal kompleks ve çatışmanın özdeşim süreciyle çözümlenmesi freud'un klasik psikanalitik kuramına göre hangi kişilik yapısının gelişimini ortaya çıkarır?

a)id
b)ego
c)süperego
d)bilinç öncesi
e)bilinç

alanla ama maşallah çok iyi yapıyosun kuzucum. sizde alan çok önemli ve sen her gün alan çalışıyosun. bravo valla

kızlar bugün kendi öğrencimi sabahtan alayım dedim, aldım da; ama az önce komşuyla kızı geldi. kızı babasının yanlış tercihi yüzünden edirnenin en kötü anadolu lisesine başladı bu yıl. ama kızın puanı çok iyiydi. neymiş babası kendi memleketi diye orasını istedi, edirnenin bi ilçesindeydi. ama kız şimdi edirnenin en iyi anadolu lisesine geçiş yaptı. haliyle tüm derslerden geri kalmış. o yüzden ona mat anlattım. şimdi de öğrenme çözücem

slm kızlar bugün hiç çalışmadım çarşı pazar gezdim öyle ayaklarım ağrımış akşam da ne çalışsam bilemedim canım hiç çalışmak istemiyor

sedefim süperego gibi geldi
hangi kaynaktan kuzum güzel soru hoşuma gitti

evet kuzucum süperego. ya ben id dedim nedense :26: neden süperego olucak
soru yargı 5555 soru bankasından tatlım

çatışmaların çözümünde süperego devreye girer diye biliyorum kuzum süperego hem id'i hem egoyu belli bi sure idare ederek, yapılacak davranışın toplumsal şartlara, ahlak gibi şeylere uygunluğu belirler ona göre hareket sağlar

Merhaba kızlar, bu gece yine yapalım aynısından :)

Bu ara da bugün konu filan çalışmayacağım öyle kafamı dinlendireyim dedim.

saol canım dikkat edicem en azından ilaçlar bitene kadar

jokercim inşallah gecer de ugrasmazsın canım
belki strestendir de ama braz rahatlat kendini:26:
başlangıç stresten değildir canım çünkü o aralar pek bir rahattım ama sonradan sınavlar falan artmasında payı olabilir bilmiyorum inşallah canım saol
canım bence de süperego çünkü süperego dengeyi sağlıyordu idin ve egonun arasındaki çatışmayı engelliyordu yargının 5555 i iyi ya bu ay alcam 15 ini bekliyorum ama 2014 ü çıkmış 3333 diye yeniyi mi alsam eskiyi mi arada pek bir fiyat farkı yok ama 3333 nasıldır bilmiyorum:26:

Son düzenleme:

İnşallah geçer canım.Belki stresten de olmuş olabilir.Bazen ben fazla stres yaptığımda benim de yüzümde kızarıklıklar çıkıyor.Sonra da kendi kendine geçiyor.Aslında doktora gitmem gerekiyor ama bana zor geliyor. Olmazsa başka bir ilin üniversite hastanesine gidersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…