2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bu arada özür dilerim kızlar muhabbet ediyordunuz konunun ortasına pat diye daldım

ya kızlar sevdicekle kavga edıyorum suan
cidden sinirlenıyorum artık
kalbini kırmak da istemıyorum
liseden bir arkadasım faceden nasılsın vs yazmıs ben de o sıra vatandaslık caısıyordum cevap atmayım şimdi derse konsantre olamam dedim. hemen yazmıs sevdicek, mehtap yazmıs ona nıye cevap atmadın dıye savunması da ardından kkdakıler olsa konusursun
ya tamam da ben mehtaptan vazgeçmişim sanki de o yüzden cevap atmamışım
kaçtır bunu yapıyor bana delirtiyor ya
en sonunda karışma bu işlerime dedim sonra da üzüldü

Son düzenleme:

kim kime ne yazmış ben anlamadım :26:

canım en iyisi ders çalışırken face de çevrimdısı ol oylelikle arkadaşların sen yazmadın diye sevdiceğe seni şikayet edemezler hem de sevdiceğin de bu tip kıyaslamalara girmemiş olur..

canım soru hakkında en ufak fikrim yok hiç akıl yürütemedim..

kim kime ne yazmış ben anlamadım :26:

arkadasım faceden nasılsın vs yazmıs kuzum ben o sıra ders calısayım dıye cevap atmadım
sevdicekte nıye ona cevap atmadın bak sana yazmıs vs dıye kızıyor bana

İlahi kuzum,üzülmeyin böyle şeyler için.

ben hep cevrımdısıyımdır canım
genelde faceye girmem de
arkadaslarla konusmak ıcın vs işte girerim bazen.
ama benımkı giriyor mesaja bakıyor görüldü yazıyor karsı tarafa da cevap atmayınca da olmuyor.

sürekli bunu yapıyor ama monam
kkyla her şeyi kıyaslıyor ya sevmiyor burayı
uyelığimi iptal etsem göbek atar

ilginç neden bunu yapıyor ki cnım bu durumu hiç konuştun mu? Yani genel bi yazışma olsa kız erkek karışık olsa anlarımda sadece kız kıza yazışıyoruz bu kadar tepkili olmasının nedeni ne acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…