2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

selam kızlar nasılsınız başlığı görunce dayanamadım yazmak ıstedim
bende unvden 2008 de mezun oldum 2008 ,2009 , 2010 ve 2010tekrar sınavı 4 defa gırdım maaalesef ve en düşük 84 almıstım o da 2008 den maaalesef atanmak çok zor sıkıntınızı öyle ıyı anlıyorum ve paylaşıyorum ve en içten dileklerimle hepinize dua edıyorum ALLAH yardımcınız olsun hepiniz barajları kat kat puanlarla aşarsınız innnnnşallhhhhhhhh

Allah razı olsunn.:KK16::KK19: Bebeğinizi sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah.:emir_bebek::KK12:

aynen kuzum illaki başlayacağız.bende dün odamı temizledim kitapların

tozunu falan aldım:KK55:matematikle başlayım şöyle ufaktan diyorum :KK8:

ama bu ders konusunda kararlarımı çok sık değiştiriyorum ben ya :KK52:

Netleştirmedin mi kuzum bir şeyleri ? Ben Ocak sonuna kadar gy-gk-eb yapacağım.:21::21:

saol canm inşlah.geçen yıl çok zordu hamileliğimin ilk ayları falan bunalmıştım çok.şimdi plan program yaptım kendmce inşlhh kasıma kadar yaparım bişeyler.sonra annem geliçek zaten rahatlarım inşlhh.allahım hepimize yardım etsin.okul öncesi varmı aranızda.

İnşallah canım,anneciğin de destek olur,meleğin uyurken de çalışırsın.:emir_bebek::21:

Sağ olasın canım,amin.:KK16: Okul öncesi yok canım aramızda.:KK24:

Allah razı olsunn.:KK16::KK19: Bebeğinizi sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah.:emir_bebek::KK12:
ayyy canım beniimmm ne şekersin sennn çok saoolll aminnn yhaa inşallah kucaaama alırım vvaktı zamanındaaa bu arada EB kısmında uzman kariyeri tavsıye ederım:nazar: şimdi nasıl bımorum ama benım zamanımda tam sınavda çıkacak sorular çıkıodu denemelri süperdi diyebılırım çok memnun kalmıştım :KK9::KK9:

evet kuzum 2 kitap olan 7iklim, ikisi de gkgy ve eğitimin soru bankaları .:KK6:

teşekkür ederiz:KK34:

değiştirmek yok Tuğbim en geç Eylül'de başlayalım inşallah:KK34:

inşallah kuzum :KK16:

Netleştirmedin mi kuzum bir şeyleri ? Ben Ocak sonuna kadar gy-gk-eb yapacağım.:21::21:

İnşallah canım,anneciğin de destek olur,meleğin uyurken de çalışırsın.:emir_bebek::21:

Sağ olasın canım,amin.:KK16: Okul öncesi yok canım aramızda.:KK24:

monam netleştirdim bazı şeyleri aslında :KK6:

öncelikle size bahsettiğim bir iş vardı ya onu sildim aklımdan çünkü

sözleşme imzalatıyorlarmış gözüm korktu ya yapamazsam diye çekip gitme

imkanımda yok :18:

bu senede kendimi kpss ye adıcam alandan dershaneye gitcem zaten bölümüm

sosyal bilgiler olunca gk kısmını da dershanede görmüş olcam:KK8:

gy kısmına gelince kendime ales kitabı edincem en azından kpss yayınları

gy kitaplarını çıkarana kadar.ablamın eşi matematik öğretmeni onu bol bol

rahatsız edicem :KK1:

plan bu kuzum :KK14:

ayyy canım beniimmm ne şekersin sennn çok saoolll aminnn yhaa inşallah kucaaama alırım vvaktı zamanındaaa bu arada EB kısmında uzman kariyeri tavsıye ederım:nazar: şimdi nasıl bımorum ama benım zamanımda tam sınavda çıkacak sorular çıkıodu denemelri süperdi diyebılırım çok memnun kalmıştım :KK9::KK9:

Biz tüm yayınları talan ediyoruz kuzum.:KK1::KK1:Sağ ol tavsiyen için.:KK16:

inşallah kuzum :KK16:

monam netleştirdim bazı şeyleri aslında :KK6:

öncelikle size bahsettiğim bir iş vardı ya onu sildim aklımdan çünkü

sözleşme imzalatıyorlarmış gözüm korktu ya yapamazsam diye çekip gitme

imkanımda yok :18:

bu senede kendimi kpss ye adıcam alandan dershaneye gitcem zaten bölümüm

sosyal bilgiler olunca gk kısmını da dershanede görmüş olcam:KK8:

gy kısmına gelince kendime ales kitabı edincem en azından kpss yayınları

gy kitaplarını çıkarana kadar.ablamın eşi matematik öğretmeni onu bol bol

rahatsız edicem :KK1:

plan bu kuzum :KK14:

Ben de seneye de atanamazsam çalışacağım artık.:KK14::KK14:

Planın gayet iyi bence,Allah muvaffak etsin canım.:KK31:

kızlar merhaba ,
bn lısede cocuk gelısımı bolumu mezunuyum
suan unı 2. sınıfta bankacılık okuyorum ama cocuk gelsıımı bolumu mezunu oldgum ıcın kpss de sansımı denemek ıstıyorum sızce lıse mezunu olarak memur olablırmıyım kursa gıtmeyı dusunuyorum kpss ıcın bana da yardımcı olurmusunuz ?

kızlar merhaba ,
bn lısede cocuk gelısımı bolumu mezunuyum
suan unı 2. sınıfta bankacılık okuyorum ama cocuk gelsıımı bolumu mezunu oldgum ıcın kpss de sansımı denemek ıstıyorum sızce lıse mezunu olarak memur olablırmıyım kursa gıtmeyı dusunuyorum kpss ıcın bana da yardımcı olurmusunuz ?

Ortaöğretim kpss'de şansını deneyebilirsin canım.:KK31:

Düz memurluk için 90 üstü canım malesef.:KK50:

Çocuk gelişimi de 75-80 civarıydı sanırım.:44:
ama bn lıse mezunuyum cnm ya unı okuyorum suan 75-80 alsam atanırmıyım acaba cok calısırım o zmn kı ben :KK1::KK1:
doguya da razıyım

ama bn lıse mezunuyum cnm ya unı okuyorum suan 75-80 alsam atanırmıyım acaba cok calısırım o zmn kı ben :KK1::KK1:
doguya da razıyım

Üniversite okuman sorun değil bu sınava girebilmen için canım,üniversite mezunu olana dek bu sınava girebilirsin.:KK34: Çocuk gelişimi puanlarını tam bilmiyorum ama o puanları duymuştum arkadaşımdan,osym.gov.tr de vardır yerleştirme puanları,oraya bak bi istersen.:KK31:

selam kızlarım:KK54:
çok yorgunum:KK14: ev işleri bitti ama şükür:KK6:
bir kendime geleyim program yapacağım ardından ders:KK55:

merhaba bende fen bilgisi mezunuyum. sanırım bus ene bende gidemeyeceğim :KK50: çalışmaya başlamak istiyorum bir an önce fakat psikolojim şu an buna el vermiyor. en kısa zamanda başlarım inşallah :KK50:

merhaba bende fen bilgisi mezunuyum. sanırım bus ene bende gidemeyeceğim :KK50: çalışmaya başlamak istiyorum bir an önce fakat psikolojim şu an buna el vermiyor. en kısa zamanda başlarım inşallah :KK50:

Kafanı boşaltmaya bak bir an önce canım.:KK34: Oturup düşünmek sadece bize zarar veriyor.:KK50:

X