2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızcelerim,canlarım nasılsınız?Ben kendimi attım evden,kayseri,niğde,nevşehir gezisi yapmaktayımDagıttım biraz kafamı,yarın dönüyorum eve nasipse..Sevdiceğim getirdi biraz beni kendime,duman olmuştum..sizler nasılsınız?Bugum,renginim,sedefim,özledim hepiciginizi..ismini sayamadıklarımı da tabiki..

bide arkadaşlar sizce yeni konu anlatımlı kitaplarmı alsam yoksa geçen yılın kitaplarındanmı çalışsam.murat yayınlarının kitapları var bnde konu anlatımlı.sizler nasıl yapçaksınız.
murat yayınları nasıl bilmiyorum ama yediiklim güzel canım

toparlanmaya çalışıyoruz canım yeni topiğimizde

kızlar ben sanırım çalışmaya karar verdim artık yarın ev işleri var onları halledip başlayacağım inşallah. kitap almak iyi geldi bir de dün bir arkadaşımla görüştüm o üniversiteyi kazanamamıştı hala da içimde ukte diyor. düşündüm de biz çoğu insanın hayali olan şeyi yaptık. onlar bizim yediremediğimiz bu durumda olmayı bile çok isterlerdi. artık üzülmek yerine sonuna kadar devam etmek gerekiyor. bu da ayrıca motive oldu bana
bide arkadaşlar sizce yeni konu anlatımlı kitaplarmı alsam yoksa geçen yılın kitaplarındanmı çalışsam.murat yayınlarının kitapları var bnde konu anlatımlı.sizler nasıl yapçaksınız.
canım ben Tarih'i yeni alacağım. Coğrafya da Data yayınlarının kitabını aldım. bende Yargı'ının vardı ama ondan çalışması sıkıcı geliyor o yüzden değiştirdim
bir de alan kitabı yeni çıkarırlarsa alacağım gerisi aynı şeyler zaten. olmazsa ilerleyen zamanlarda bakarım yine.
bu arada bölümünü söylemiş miydin

tubişim nerelerdesin kız özledim seni

Canım hoş geldin öncelikle. Doğumun hayırlısıyla gerçekleşir,bebeğini de sağlıkla kucağına alırsın. Kendini en iy sen bilirsin ama ben şimdiden başla derim çünkü bebek 2-3 ay tüm düzenini değiştirecek. Kasıma kadar ne yapsan kar.:13:

Zümremm ha şöyle,topla kendini ya. Çok sevindim valla gez,toz en güzeli. Ahh bu sevdicekler...

Rengimm senden bunları duymak ne güzel.:13: Benim dersler Eylül'ün ilk haftası başlıyormuş,ben de onları bekliyorum.

monam sevdicekle görüştün mü?

rengişim sen böyle deyince benimde içim kıpır kıpır

oldu başla kuzum başla senin gazınla bizde başlarız

yazdıklarına birebir katılıyorum kuzum bizim yerimzde olmak isteyen çok

insan var

Cıks Çarşamba ya da Perşembe.
tamam canım.
rengişim sen böyle deyince benimde içim kıpır kıpır

oldu başla kuzum başla senin gazınla bizde başlarız

yazdıklarına birebir katılıyorum kuzum bizim yerimzde olmak isteyen çok

insan var

evet kuzum artık şu ölü toprağını üstümüzden atma vakti geldi
hem önce ya da sonra illa ki başlayacağız erkenden başlamanın ne zararı olur ki
en azından sonradan niye daha önce başlamamışım diye pişman olmayız

gördüm kuzum sen deyince hoşuma gitti, bunu alırım o zaman. bi de 2 kitap 16 tl ye aldıklarını koymuşsun onlar 7iklim mi kuzum, resimden tam anlıyamadım. bi de 2 si de soru bankası mı?
ellerinize sağlık kuzummm ne de mis kokar oooo

selam kızlar nasılsınız başlığı görunce dayanamadım yazmak ıstedim
bende unvden 2008 de mezun oldum 2008 ,2009 , 2010 ve 2010tekrar sınavı 4 defa gırdım maaalesef ve en düşük 84 almıstım o da 2008 den maaalesef atanmak çok zor sıkıntınızı öyle ıyı anlıyorum ve paylaşıyorum ve en içten dileklerimle hepinize dua edıyorum ALLAH yardımcınız olsun hepiniz barajları kat kat puanlarla aşarsınız innnnnşallhhhhhhhh

teşekkürler Allah razı olsun

aynen kuzum illaki başlayacağız.bende dün odamı temizledim kitapların

tozunu falan aldımmatematikle başlayım şöyle ufaktan diyorum

ama bu ders konusunda kararlarımı çok sık değiştiriyorum ben ya

evet kuzum 2 kitap olan 7iklim, ikisi de gkgy ve eğitimin soru bankaları .
teşekkür ederiz
değiştirmek yok Tuğbim en geç Eylül'de başlayalım inşallah

bölümüm okul öncesi canım

Son düzenleyen: Moderatör:

saol canm inşlah.geçen yıl çok zordu hamileliğimin ilk ayları falan bunalmıştım çok.şimdi plan program yaptım kendmce inşlhh kasıma kadar yaparım bişeyler.sonra annem geliçek zaten rahatlarım inşlhh.allahım hepimize yardım etsin.okul öncesi varmı aranızda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…