2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbir...-duyurusu.html (Geleneksel "2013 Yılı Kadınlar Kulübü Enleri" Yarışma Duyurusu)
buradan bak canım
ay kız şaka yaptım ya bugün herkes alınıyor bana

bebem link anasayfaya yönlendiriyor hangi bölümde bulayım ben
kız alınmadım ki ben espri yaptım

ay kızlaaar memurlardaki üyeliğime bakayım dedim inanmıyorum cinsel içerikli mesajlar geliyor
bidaha da girmem o ne öyle

O zaman ben bugün cok alınganım
dur canım bulayım o zaman

O zaman ben bugün cok alınganım
dur canım bulayım o zaman

buldum bebeim, şimdi ben anlamadım pek. o kategorilerdeki yerlere istediklerimizi yazıp göndercez ya ben hepsine yazacak üyeyi nerden bulayım? Sadece istediklerimi alabilir miyim ?

buldum bebeim, şimdi ben anlamadım pek. o kategorilerdeki yerlere istediklerimizi yazıp göndercez ya ben hepsine yazacak üyeyi nerden bulayım? Sadece istediklerimi alabilir miyim ?

tabi kuzum istediğini yaz istediğini boş bırak
elmayraya göndereceksın yazdıgın uyelerı.
sonra 1 aralıkta herkesın gönderdiği uyelerden oylama yapılacak acık anket olabilir kolay olsun dıye sayması.
bir kişiyi en fazla 2 kategoriye yazabilirsin.

raporumu veriyorum
her zamanki gibi 100 öğrenme, 100 gelişim sorusu çözdüm
rehberliğe başladım. çağdaş eğitim anlayışı ve öğrenci kişilik hizmetleri ile rehberliğe giriş, rehberliğin ilkelerini çalıştım

bana bakın kulaklarınızı çekicem sizin
artık işim vardı gücüm vardı bahanesi istemiyorum.
jokercim sana bişey demiyorum kuzum. vize haftasını bilirim. vizelerin bittiği gibi burdasın ama
badecim misafirin 12 saattir mi sizdeydi? renginacım sen bana akşam ne söz vermiştin hee?
hepimizin dertleri işleri güçleri var. bunların bitmesini beklersek daha çoook bekleriz. bunlar bitmicek. bunu kabullenmeliyiz. ve o dertlerle işlerle güçlerle ders çalışmayı öğrenmeliyiz. zor biliyorum. keşke başımızda sadece kpss derdi olsa, keşke hepimizin aynı ortamda bulunma imkanı olsa, keşke full time motive dolu olsak. ama bu keşkeler malesef yok. bunu kabullenmeliyiz.
ders çalışma isteğini hiiiç beklemeyin. gelmez. önce ders çalışmaya zorlıcaz. zorla bitircez o konuyu. derken sorularını çözcez. derken doğrularımızı görcez. hah işte o zaman bişeyler başarmanın mutluluğuyla gelicek istek.
nathaliecim 3.gün de zorlıcaksınız artık kendinizi aa oturun masaya koyun önünüze kitabı. pc kapalı olcak. telefon uzakta olcak. açın çalışın demiyorum. o şekilde durun bi süre. yanınıza da saati koyun. şöyle tiktakları sesli olanından. görün bakın zaman nasıl işliyo
yahu temmuzda oldu sınav. temmuzdan beri 4 koca ay geçti. tamam üzüldük yıkıldık ama artık ayağa kalkmalıyız.
bugün kasımın ilk günü de son buldu. böyle böyle bi bakmışsınız temmuz gelmiş. sızlandığınız aylarda çalışmadığınız için çoookk pişman olursunuz.
neye karar verdik biz?
tekrar denemeye
o halde var gücümüzle asılmalıyız. ya hiç çalışmıcaktık ya da çok çalışçaktık. biliyorum zor, çok zor hem de.. ama rakiplerimiz kim bilir ne zamandan başladılar çalışmaya ve kim bilir kaç kişi vardır sabahın köründe kalkıp çalışmaya başlayan. herkesin branşı belli. bu branşlarımızın arasında iyi değil, en iyisi olmaya çabalayalım. bakın alımların ne olucağı belli olmuyo, işimizi riske atamayız. elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. başka türlü olmaz anacım ben diyim size

En Muhalefet kk Üyesi ne yazacağım kişiyi tahmin edebilirsin ama olay çıkar

söz verdım ama tutamadıgım için hakkını helal et kuzum
kafam dolu olunca calısamıyorum ama bugün daha iyiyim yarın daha ıyı olup baslarım ınsallah.
ya aslında ben calısacaktım yıne bugün ama annemle börek yaptık derken baktım saat gecmış sonrasında da ben calısamadım
kızmakta haklısınız hepiniz

İyi geceler kızlarBen çıkıyorum, raporunu yazanlara ve yazacak olanlara şimdiden maşallahİyi muhabbetler..

iyi geceler

olsun canım üstten almasan bile zaten normal vakitlerde kpss çalışıyorsun, galiba dersaneye de gidiyordun öyle hatırlıyorum. bu ilk sınavların ya kpss ile, ilerleyen zamanlarda daha rahat geçer umarım

ay kızlaaar memurlardaki üyeliğime bakayım dedim inanmıyorum cinsel içerikli mesajlar geliyor
bidaha da girmem o ne öyle

haklısın rezalet.. ben de üyeyim, online olarak görünme kısmını işaretlersen bitiyor onlar canım.

En Muhalefet kk Üyesi ne yazacağım kişiyi tahmin edebilirsin ama olay çıkar

kuzum kimin kimi yazdıgı gizli oluyor suan
tüm cıkan isimlerden en son yapılacak oylama anket olacagı için o acık olacak
yani suan aklında kım varsa yaz onu senın yazdıgın bilinmez

kuzum napalım hayatı kpssye odaklamak yerine kpssyi hayata uydurmak gerek
çok haklısın söylediklerinde
ama inan pestilim çıktı bugün
misafirim sabah 8,30 da geldi akşam 8 de gitti 3 yaşında bi pıtırcık
ve maalesef 2 hafta katlanmak durumundayım
Allahtan annem var o evdeyken ona postalarım çalışırım
ben isteyerek aksatmıyorum derslerimi öğretmenim

selam kızlar

ben de topikteki ilk raporumu veriyorum pek bir şey yapamadım aslında raporluk bi durum yok; ama gün bomboş geçmesin diye ucundan azcık başladım

kasım için anayasa programı yapmıştım. bugün 10 sayfacık çalışabildim, hukuk kurallarında boşluğa kadar geldim. konu bitmediği için sadece birkaç soruya baktım. yarın çok daha güzel bi sonuçla gelcem inşallah

olsun canım böyle coğaltacaksın nede olsa

Son düzenleme:

sedefcim çok haklısın valla iki gün kendimi zorladığım kadar diğer zamanlar da zorlamalıyım, zorlıcam da. yoksa bölümümden alınan o üç-beş kişiden biri olamam yine kalırım yerimde

maşallah demeyi unuttum canım güzel çalışmışsın

Son düzenleme:

ben herkesin iyiliği için söyledim bunları kuzuşum. amacım kızmak değil, ayağa kaldırmak. güçlü olun bak şimdi börek yapmış. sana kpss de börek nasıl yapılıyo diye mi sorcaklar. kuzum hadi annene yardım etmek istedin diyelim. ee bi böreği yapmak ne kadar sürüyo? hadi diyelim 1 saatin öyle geçti, ya sonra? burda geçirdiğimiz saatler de bizi çok etkiliyo. ben bu topiğe gelmeyi çok seviyorum. burda ders dışında başka şeyler konuşmayı da çok seviyorum. hatta gün içinde en çok keyif aldığım şeylerden biri bu. ama burada geçirdiğimiz vakit bizim ders çalışmamızı aksatıcak kadar olmamalı. geçen yılki topiğimde de söylüyodum. bu topiğin amacı daha güzel çalışmamızı sağlamak. eğer bu amacından şaşıyosa orda bize zarar verir. ve bunu hiç istemem kimse için

okudum okudum okudum uykum geldi iyi mi...:44::44:iyi geceler bol muhabbetler kızlar...ama rengişim gece 12 sohbetini kaçırdığım için çççok üzülmekteyim bilesin.

kuzum yok dıyorum ya börekten sonra da ben kendim aksattım yoksa calısılırdı
buraya da calısamadıgım ıcın fazla takıldım şu ara
yoksa gündüz pek girmezdım biliyorsun
yok yok ne desenız, kızsanız da haklısınız gercekten kuzum
ben baska türlü yola gelmeyecegım yoksa

biraz sert çıkmış olabilirim tamam ama napiim ben artık burda güzel raporlar görmek istiyorum. o pıtırcık gittiğinde çalış o zaman sen. 8den 12 ye kadar 4 saat çalışırsın. hadi pıtırcıkla kafan azcık şişebilir. o gidince 1 saat dinlen. sonra kalan 3 saatinde çalış
bakın bakın holofirayı örnek alın. ''günü boş geçmesin diye'' işte bu anahtar kelime.. az ya da çok önemli olan ipin ucunu bırakmamak. aferin canım benim. süpersin

kuzum tabii ya kaç kişi alıncağı da belli değil. o yüzden en iyisi olmak için gayret etmeliyiz.

okudum okudum okudum uykum geldi iyi mi...:44::44:iyi geceler bol muhabbetler kızlar...ama rengişim gece 12 sohbetini kaçırdığım için çççok üzülmekteyim bilesin.

kuzum benım uykun olmadıgı bir ara sen de katılırsın ınsallah
iyi gecelerr cok öptüm

maşallah şimdiden

anayasa hemen bitmiyor evet, ben de temel kavramları bir kere çalıştım ama kafamda oturmadığını düşünüyorum. tekrar etcem o yüzden ben de

iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…