2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ya aslında ben bu topiğe yasaklanmalıyım
hayır sonra siz de calısamıyorsunuz actıgım konulardan

senin o konuların olmasa naparız biz

sedefim konuşuldu işte velilerle falan eğer tekrarlanırsa muhattabımız sen olmazsın demişler müdüre

iyi geceler kızlar yarın odamıza kış temizliği yapılacak, soba kurulacak, erken kalkmam gerek

kuzum valla bak :18:
edebiyatçı çok bizim sınıfta özellikle
ama ben edebiyatçıların önlerinden kitapları çekerim senin için

aynen kuzum önde olmak çok avantajlı olur
bir heves geldi ki bana sedefim sorma

Allah kolaylık versin canım

Saol kuzum evet önemli onları da çalışıyorum zaten şimdiye kadar olduklarım da gayet iyiydi son 1 bakalım o da güzel geçer de inşallah daha da güdülenirim

holofiracım canım benim aynen süpersin sen de kuzum ben de ağır ağır çalışıyorum. şu zamanlarımız konu çalışmak için en ideal zamanlarımız. bi daha bu günleri bulamıcaz çünkü. sınava az kaldıkça strese bağlayıp soru çözmeye deneme çözmeye yönelcez. konu çalışmamıza vakit kalmıcak. şimdilik az soru çok konu iyidir canım
yarın da raporunu bekliyorum
İyi geceler canım
Ben de bugünkü raporumu vereyim alandan konu çalışması ve 170 soru bir de coğrafyadan coğrafi konum çalıştım ama soru çözmeye vaktim kalmadı yarına artık
vallahi vize haftasında biri olarak süpersinnn maşallahhhh

ya aslında ben bu topiğe yasaklanmalıyım
hayır sonra siz de calısamıyorsunuz actıgım konulardan
yaa deli misin kız sen, biz sensiz naparız her akşam karnımız ağrıyana kadar nasıl güleriz

oo nathalicim süpersinnnnnn planlar yapılmış bile. ha şöyle inek olun bakiimmm

tenefüste kitaplarını çöpe at

Saol kuzum evet önemli onları da çalışıyorum zaten şimdiye kadar olduklarım da gayet iyiydi son 1 bakalım o da güzel geçer de inşallah daha da güdülenirim
yaparsın canım ben bu topikteki herkese ınanıyorum

yaa deli misin kız sen, biz sensiz naparız her akşam karnımız ağrıyana kadar nasıl güleriz

oo nathalicim süpersinnnnnn planlar yapılmış bile. ha şöyle inek olun bakiimmm

kuzum esas ben sizsiz ne yaparım

senin o konuların olmasa naparız biz

sedefim konuşuldu işte velilerle falan eğer tekrarlanırsa muhattabımız sen olmazsın demişler müdüre

aynen iyi demişler. şimdiki çocuklar akıllı. eğer yanlarında cep telefonuna kızmıyolarsa, biri kameraya alsın hoca vururken. bak o zaman o hocanın başına neler geliyo. vurmak neymiş görsün
ben de çok sinirleniyodum gittiğim bi okulda. roman çocukları vardı. felakettiler. 3. ve 4.sınıflardan çocuklar tuvalette neler neler içip sınıfa geliyolardı. kafaları bi dünya. yaptığını bilmiyo, sana hakaret ediyo, vur da göreyim diyo, tahrik ediyo. kendisi bana vurmaya çalışıyo. hatta annesi sınıfa gelip eti senin kemiği de senin deyip elime cetvel verip vur hoca hanım demişti nasıl vurayım, çocuk işte artistliğine yapıyo. sanıyo ki sınıfta hocaya karşı gelmekle popüler oldu öyle de masumlar işte. ama cetveli kırmıştım o gün. ama çocuğun üstünde değil tabii ki masaya susun diye vururken demek istediğim gerçekten sinirlerin zıpladığı anlar oluyo. ama çocuğa vurmasına hiç bi gerekçe olamaz.

pazartesi cok gec hemen yarın raporum kapınızda

kuzum benım yaa

ay siz bu kadar ugrastınız ben calısmazsam artık size haksızlık etmiş olurum

valla benim çalışkan damarım tuttu hatta çoştu
ikizim olaraktan senin damarlarında çoşması lazım ki kuzucum

valla benim çalışkan damarım tuttu hatta çoştu
ikizim olaraktan senin damarlarında çoşması lazım ki kuzucum

Çok seviyom lan ikinizi,ediylen büdü gibi.

Ben nasıl kalkacaksam sabah,kargalarla beraber.

Gideyim yatayım da herifimi görürüm belkim rüyamda.

valla sedefim gecenlerde de andımızı okudular diye çocuklara hem hakaret edip hem vurmuslar ya
vuran hoca da daha gecen yıl atandı
ne ara sen öğretmenliği yalayıp yuttun da vurmaya basladın? ki isterse 50 yıllık öğretmen ol ne haddine?
o değil bu insanların kendi evlatlarına da yazık.

Böylelerini atcan meslekten ama nerdeeee.

O psikopat gacıyı bile atmayacaklar sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…