2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bade ve Rengina neden çalışmadınız bakiiiim Bade sen başlarda ne kadar iyi çalışıyordun canım nazar mı değdi yoksa:44:

Renginacım her gün yarın çalışıcam diyorsun,ne desem ki

Kızlar Kasım da biter yakında zaman su gibi geçiyor:18:

ben üşengeçlikten calısmamazlık yapmıyorum canım
kendımı toparlayamadım o yüzden.

ben üşengeçlikten calısmamazlık yapmıyorum canım
kendımı toparlayamadım o yüzden.

Estağfirullah canım ama bence toparlamaya çalış kendini.Hepimiz toparlayalım.Yoksa gerisini düşünmek istemiyorum.Çok çalışıp da kazanamamak da var ama en azından vicdan muhasebesinden iyi çıkmak lazımAma tabi akıl vermek bana düşmez canım..

yok canım ben insanların fikirlerine her zaman basvururum
insallah toparlayacagım. işte bir aksarsa hepten aksıyor benım

Kızlar çok uykum geldi 3 gündür vize kpss birlikte götürmeye çalışıyorum bünye iflas ediyo galiba çok yorgun hissediyorum

Dersanecim ben fazla fire vermiyorumda bugün evde küçük bi misafirim vardı onla ilgilendim sonra işlerim vardı çıktım geç döndüm
Benim vatandaşlık bitince konularım bitiyor matematikte bol soruya düşeceğim inaşşallah

badem sen enler yarısmasını gördün mü? açıldı canım katılmak ıstersen

Ooo ne güzel canım çalışmana sevindim

İyi geceler kızlarBen çıkıyorum, raporunu yazanlara ve yazacak olanlara şimdiden maşallahİyi muhabbetler..

uykun geliyorsa zorlama kendını kuzum yarın çalışırsın
Ah ah şu vivdan denen şey yok mu bi yarım saat daha hiç değilse dayanmaya çalışıcam bakalım olmadı hoppa yatak:)
zor olur canım tabi hem okul hem kpss, allah kolaylık versin inşallah iyi geçer sınavların

Öyle valla çok zormuş arkadaşlarım akıllılık edip üstten aldılar yazın ama bnm ev uzak olduğu için gelemedim neyseki çok yok 1 tane kaldı ama bu kadar tempo bile insanı yormaya yetiyor saol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…