2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

okudum okudum okudum uykum geldi iyi mi...:44::44:iyi geceler bol muhabbetler kızlar...ama rengişim gece 12 sohbetini kaçırdığım için çççok üzülmekteyim bilesin.:KK5::KK5::KK5:
o gerçekten çok iyiydi canım. ard arda 2 gece kopardı bizi rengoş :KK60:

kuzum yok dıyorum ya börekten sonra da ben kendim aksattım yoksa calısılırdı
buraya da calısamadıgım ıcın fazla takıldım şu ara
yoksa gündüz pek girmezdım biliyorsun:KK50:
yok yok ne desenız, kızsanız da haklısınız gercekten kuzum
ben baska türlü yola gelmeyecegım yoksaEn Büyük KK

evet kuzum bak sen de biliyosun. o zaman ha gayret başla. hatta uykun yoksa bu geceden başla. çünkü erteledikçe insanın daha da erteleyesi geliyo. amaan nolcak daha aylar var diyosun; ama böyle diye diye yaklaşıyo zaten hiç anlayamıyosun geçen vakti.

kuzucuklarım benim bugün dershanenin son günüydü yoruluyorum ya :KK6:
dört gün evdeyim ama :KK8:
derhaneye yetişmem lazım hatta hocalardan önde olmam lazım:KK52::KK52:
yarın ders çalışmaya başlıyorum :KK17::kk77:

şekerim sen çalış yeter ki. bana güzel bi rapor ver. ben sana hem 5 yıldızlı pekiyi hem de gülen yüz vericem :KK9:

hadi bakalım öretmenim görecesss :KK1:

benim küçük kardeşim 3. sınıfa gidiyor öğretmeni daha yeni atanmış bir adam
çocuklar ders yapmayınca ya da okumayanlar olunca kafalarına vuruyormuş
bi kere de bizim kıza vurmuş annem gitti okula konuştu falan
artık pek olmuyomuş
benim anlamadığım sınıfçıların puanı o kadar da düşük değil dimi?
o kadar çalışmış atanmış hiç mi mesleğine değerin yok
sinirlerimi bozuyor o adam benim:KK19:

raporumu veriyorum :KK42:
her zamanki gibi 100 öğrenme, 100 gelişim sorusu çözdüm
rehberliğe başladım. çağdaş eğitim anlayışı ve öğrenci kişilik hizmetleri ile rehberliğe giriş, rehberliğin ilkelerini çalıştım :nazar:

bana bakın kulaklarınızı çekicem sizin :KK20:
artık işim vardı gücüm vardı bahanesi istemiyorum.
jokercim sana bişey demiyorum kuzum. vize haftasını bilirim. vizelerin bittiği gibi burdasın ama :KK20:
badecim misafirin 12 saattir mi sizdeydi? :KK19: renginacım sen bana akşam ne söz vermiştin hee? :KK20:
hepimizin dertleri işleri güçleri var. bunların bitmesini beklersek daha çoook bekleriz. bunlar bitmicek. bunu kabullenmeliyiz. ve o dertlerle işlerle güçlerle ders çalışmayı öğrenmeliyiz. zor biliyorum. keşke başımızda sadece kpss derdi olsa, keşke hepimizin aynı ortamda bulunma imkanı olsa, keşke full time motive dolu olsak. ama bu keşkeler malesef yok. bunu kabullenmeliyiz.
ders çalışma isteğini hiiiç beklemeyin. gelmez. önce ders çalışmaya zorlıcaz. zorla bitircez o konuyu. derken sorularını çözcez. derken doğrularımızı görcez. hah işte o zaman bişeyler başarmanın mutluluğuyla gelicek istek.
nathaliecim 3.gün de zorlıcaksınız artık kendinizi aa :KK20: oturun masaya koyun önünüze kitabı. pc kapalı olcak. telefon uzakta olcak. açın çalışın demiyorum. o şekilde durun bi süre. yanınıza da saati koyun. şöyle tiktakları sesli olanından. görün bakın zaman nasıl işliyo
yahu temmuzda oldu sınav. temmuzdan beri 4 koca ay geçti. tamam üzüldük yıkıldık ama artık ayağa kalkmalıyız.
bugün kasımın ilk günü de son buldu. böyle böyle bi bakmışsınız temmuz gelmiş. sızlandığınız aylarda çalışmadığınız için çoookk pişman olursunuz.
neye karar verdik biz?
tekrar denemeye
o halde var gücümüzle asılmalıyız. ya hiç çalışmıcaktık ya da çok çalışçaktık. biliyorum zor, çok zor hem de.. ama rakiplerimiz kim bilir ne zamandan başladılar çalışmaya ve kim bilir kaç kişi vardır sabahın köründe kalkıp çalışmaya başlayan. herkesin branşı belli. bu branşlarımızın arasında iyi değil, en iyisi olmaya çabalayalım. bakın alımların ne olucağı belli olmuyo, işimizi riske atamayız. elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. başka türlü olmaz anacım ben diyim size :KK45:
Vizeler bitsin tam gaz devam hatta şimdiden devam çünkü salı günkü sınavım alan kpssye de yararı olcak çalışmamın:KK34: bu arada çok güzel çalışmışsın canım maşallah:nazar:
iyi geceler :KK16:

olsun canım üstten almasan bile zaten normal vakitlerde kpss çalışıyorsun, galiba dersaneye de gidiyordun öyle hatırlıyorum. bu ilk sınavların ya kpss ile, ilerleyen zamanlarda daha rahat geçer umarım :KK55:

Aynen canım gidiyorum dershaneye zor ama önemli olan zoru başarmak inş atanınca bu sıkıntıları unutcaz:KK34:
]

Ulen gecenin bu saatinde 8 ziyaretçi...:KK14::KK14:

Sabah dersanem var benim,yatıyorum kızçelerim,iyi geceler.:KK54:

o gerçekten çok iyiydi canım. ard arda 2 gece kopardı bizi rengoş :KK60:

evet kuzum bak sen de biliyosun. o zaman ha gayret başla. hatta uykun yoksa bu geceden başla. çünkü erteledikçe insanın daha da erteleyesi geliyo. amaan nolcak daha aylar var diyosun; ama böyle diye diye yaklaşıyo zaten hiç anlayamıyosun geçen vakti.
haklısın kuzum:KK31:

maaşallah kuzuma hemen basla sen de:124:

ı am sory ne soriden beri hep burdalar ziyaretcıler kuzu :KK9::KK9::KK9:
iyi gecelerr:KK48: ınsllah yakın zamanda ilginç konu acacagım 2 gece acınca performansım düşmüş:KK1:

olsun canım böyle coğaltacaksın nede olsa:KK76:

inşallah rengiş :KK54:

bakın bakın holofirayı örnek alın. ''günü boş geçmesin diye'' işte bu anahtar kelime.. az ya da çok önemli olan ipin ucunu bırakmamak. aferin canım benim. süpersin :nazar:

sedefcim sen bunları dedin ya bana çok fena gaza geldim :KK52: sen de öylesin canım, hatta süpsüpersin :KK1:

maşallah şimdiden :nazar:

anayasa hemen bitmiyor evet, ben de temel kavramları bir kere çalıştım ama kafamda oturmadığını düşünüyorum. tekrar etcem o yüzden ben de :KK31:

sağ ol şekerim, hepimize maşallah :nazar: ben de az olsun; ama öz olsun dedim, sindire sindire çalıştım, tekrar başa dönmek zor gelir bana :26:

Son düzenleme:

İyi geceler canım:KK54:
Ben de bugünkü raporumu vereyim alandan konu çalışması ve 170 soru bir de coğrafyadan coğrafi konum çalıştım ama soru çözmeye vaktim kalmadı yarına artık:KK34::nazar:

Son düzenleme:
tuğbişim önde gitmenin çok yararını görürsün. düşünsene evde dershanede görüceğin konuyu 1 kere çalış. sonra dershanede dinle. eve gelince tekrar et. 3 kere çalışmış oluyosun. rahatlıkla da soru çözersin. önde gidersen çok rahatlarsın kuzum hadi bakiim yarın göreyim o güzel raporunu :KK31:

artık pek olmuyomuş
inanmıyorummmm. öğretmen şikayet hattına direkt şikayetinizi verin. asla ve asla vurmak olmaz. hele ki ilkokuldaki çocuklara. sınıfçılar bu yıl 85,5 la kapattı. o adam öğretmen olmuş ama insan olamamış. çocuk ödevini yapmadıysa yapıcağı ilk şey onu sınıftan 10 dk uzaklaştırmak. ama bunu yaparken de ona bunun ödevini yapmadığı için olduğunu söylicek. ödevini yapanları övücek. ödevini yapanlara güler yüz vericek. ona vermicek. ancak bu tarz cezalar olabilir. gerizekalı adam. bizim sistemimiz yüzünden böyle oluyo ki, adam diyo kpssden 90 alan iyi öğretmendir diyo. sen de elin kolun bağlı kalıyosun işte. aahh ahh söylencek çok şey var da.. :KK14:
Vizeler bitsin tam gaz devam hatta şimdiden devam çünkü salı günkü sınavım alan kpssye de yararı olcak çalışmamın:KK34: bu arada çok güzel çalışmışsın canım maşallah:nazar:

aferin kuzuma :KK9: vizeler önemli canım. ihmal etme. ben geçen yıl güzel konuşma gibi seçmeli dandik sadece tekerleme söylediğimiz bi dersten dd ile geçtim ve sınıfın yarısı bütle geçti. aman diyim gıcık hocalar var. dikkat et. zaten 1 haftanı geride bıraktın. diğeri de bitcek ondan sonra bomba gibi dönersin aramıza :KK55:

yarın bir günlük aranın ardından ben de başlayacam. hatta planımı yaptım az önce; vatandaşlık ilk konu tekrarı, coğrafya ve tarihten karışık soru çözümü, türkçe ve mat için de ales denemesi :KK52:

artık pek olmuyomuş

öğretmenin yaptığı hiç doğru bir şey değil :KK20: konuşmakla iyi etmişsiniz, umarım devam etmez aynı davranışında.

X