2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Geride kalmıştır,konuştuk baya.:KK1:

Ya kızlar ben bilgisayara format attırmıştım,ama sevdicekle görüntülü konuşamıyoruz. Nasıl düzeltileceğini bilen var mı ?

kuzum ben de pcyi yeni aldım daha kamera ayarı olmadıgı için görüntülü konusamıyorum
ayar yapmaya da hiç ugrasmadım:KK25:
senin de fabrika ayarına döndüğü için öyledir ayarını arastır netten yap canım

selam kızlar kusura bakmayın bir kaç gündür giremiyordum.. Nasılsınız?

Monacım bilgisayarına Drivereasy diye bi program var onu netten indir kur canım sonra programı çalıştır o program bilgisayarındaki eksik driver ları bulur.. Bulduklarının içinden CAMla alakalı olanın yanında dowloand yazar oraya tıkla indir sonra downloadın yanında ki butona tıkla ve kur canım sıkıntın hallolur inşallah..

Monacım bilgisayarına Drivereasy diye bi program var onu netten indir kur canım sonra programı çalıştır o program bilgisayarındaki eksik driver ları bulur.. Bulduklarının içinden CAMla alakalı olanın yanında dowloand yazar oraya tıkla indir sonra downloadın yanında ki butona tıkla ve kur canım sıkıntın hallolur inşallah..

Çok şükür iyi olmaya calısıyoruz morisicim sen nasılsın?
kardeşin iyi oldu mu?

Çok sağol canım,deneyeceğim.:21:

Kamera aklımı almış,çok şükür canım sen ? :KK24:

İyi de iyi olsun
ders için motive toplamaya calısıyorum henüz:26:
o kadar çalışıp bırakınca bildiklerini de unutuyor ınsan:KK19:

canım yapmaaaaaaaaaa ders çalışarak motive olmaya çalış.. Çalışma isteğini beklersen gelmez biliyorsun :KK43:

canım yapmaaaaaaaaaa ders çalışarak motive olmaya çalış.. Çalışma isteğini beklersen gelmez biliyorsun :KK43:

Yok canım benim motivem şu anlattıgım sebepten gitti daha da toparlayamadım.
ama inşallah daha azimli olacagımEn Büyük KK

Kamera aklımı almış,çok şükür canım sen ? :KK24:

çok şükür canım iyiyim..

Yok canım benim motivem şu anlattıgım sebepten gitti daha da toparlayamadım.
ama inşallah daha azimli olacagımEn Büyük KK

canım kaçırdığın zamanı yakalamak çok zor olanlar oldu bi kere.. Yarın senden iyi bir rapor istiyorum rengişim anlaştık mı?

kızlar bu aralar rapor veremiyorum çünkü çalışmalarım sarktı ben halk eğitimde görev yapıyorum yarın yeni kursum başlayacağı için kurs ve kursiyer işlemleri uğraşıyordum :KK43::KK43:

çok şükür canım iyiyim..

canım kaçırdığın zamanı yakalamak çok zor olanlar oldu bi kere.. Yarın senden iyi bir rapor istiyorum rengişim anlaştık mı?

kızlar bu aralar rapor veremiyorum çünkü çalışmalarım sarktı ben halk eğitimde görev yapıyorum yarın yeni kursum başlayacağı için kurs ve kursiyer işlemleri uğraşıyordum :KK43::KK43:

tamam canım inşallah:KK16:
sen de kurstan arta kalan zamanda güzelce plan yapıp baslarsın :nazar:

Son düzenleme:

tamam canım inşallah:KK16:
sen de kurstan arta kalan zamanda güzelce plan yapıp baslarsın :nazar:

inşallah canım :):) yok canım bu hafta kayıtları sisteme girmem ve planları yapmam gerektiği için full halk eğitimdeydim.. Birde müdür yardımcısını ikna ettim sağolsun hafta sonu kursu verdi.. Hafta içine başka bi hocayı görevlendirdiler.. hafta içi evdeyim yani..

inşallah canım :):) yok canım bu hafta kayıtları sisteme girmem ve planları yapmam gerektiği için full halk eğitimdeydim.. Birde müdür yardımcısını ikna ettim sağolsun hafta sonu kursu verdi.. Hafta içine başka bi hocayı görevlendirdiler.. hafta içi evdeyim yani..
tamam canım o zaman ona uygun planını düzenlersin
artık raporlarımızı sıklaştıralım dedğin gibi:KK31:

Kitap defter kapağı açmadım atın beni denizlereeeee :KK24::KK24::KK24:
beni okyanusa atsınlar o zaman:KK9::KK9:
Evet Rengiş saat 12 'ye yaklaştı.:KK23::KK23:

konu bulmada cok fena performans düşüklüğü yaşıyorum yaa:KK9:
biraz sohbetten sonra acılırım heralde:KK1::KK1:

X