2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aziş'in kulaklar dün baya çınlamıştır bizden ötürü

kızlar bi sorum var. ama çok uzun kısa özetlicem.

askerliğini yapan erler içinde bulundukları ortamı daha eğlenceli hale getirmek için neler yapabilcekleriyle ilgili konuşmaktadır. içlerinden birisi gizlice içeriye bilgisayar getirtip oyun oynama fikrini ortaya atınca bölükte bulunan erlerin olaya bakış açıları farklılık göstermiştir. (işte kendi aralarında konuşuyolar, bence oynayalım bence oynamayalım vs.) sonra bunları duyan Öncel, daha önce sorun yaşadığı komutanına giderek her şeyi anlatıyo.

Öncelin bulunduğu evre hangisidir?

a) itaat ve ceza
b) saf çıkarcı
c) yasa ve düzen
d) iyi çocuk eğilimi
e) sosyal sözleşmelere uyum

Sistematik duyarsızlaşmaya çalış kuzum.

Yavaştan aç sesi,giderek arttır.

Oyy kuzum gelsin sevdiceğin. Biz ne zaman görüşürüz bilmiyorum. Ben de gezmek,sevdiceğimle yalnız kalmak istiyorum bol bol.

Saf çıkarcı mı balım ? :44:

ben de saf çıkarcı diyorum

iveettttt
ben iyi çocuk dedim ama yaaa
arkadaşlarını ispiyonlaması güzel bişey değil ama komutanına karşı iyi biri olmuş olmuyo mu :26:

Kilit nokta son cümle.

Komutanla daha önce sorun yaşamış Öncel.Yine aynı sorunu yaşamak istemediği için gidiyor,kendi başı derde girmesin diye.O yüzden saf çıkarcı canım.

iveettttt
ben iyi çocuk dedim ama yaaa
arkadaşlarını ispiyonlaması güzel bişey değil ama komutanına karşı iyi biri olmuş olmuyo mu :26:

Canım komutanı da ona iyi davransın diye yapmış sorun yaşamışlarya o yüzden çıkar var yani arada o yüzden saf çıkarcı iyi çocukta daha çok topluma uyma toplumun dediğini yapma var

Son düzenleme:
Kilit nokta son cümle.

Komutanla daha önce sorun yaşamış Öncel.Yine aynı sorunu yaşamak istemediği için gidiyor,kendi başı derde girmesin diye.O yüzden saf çıkarcı canım.

vaaayyyyy. doğru ya kendini düşünüyo çakal
çok iyi anladım monam çok teşekkürler

Sedefim ben de saf çıkarcı dedim kızceler çözmüş

Muhatım bizi bu hale getirenler utansın
ama sohbetimizi depresifliğe kurban etmiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…