2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben Yargı'yı çok seviyorum yanlı yorum yapmış olabilirim ama sen yine de edin kuzum. Yediiklim soru bankan da olsun mutlaka,geçen ters takla attırdı bana resmen.

canım öncelikle çalışman için maşallah diyorum
annenin gazına gelip sevdiceğine haksızlık etmişsin canım elbette ki bir yerlere gidecek gezecek eğlenmek onun da hakkı kuzum
annen de senin üzülmeni istemiyor belki kendini ona fazla kaptırmaman için böyle yapıyor olabilir
bugünlerde geçecek monam sabret

Sorma canım ya. Çocuk yapmazdı yaptığımı,ettiğimin cezasını çekiyorum aslında şu an ama buna da şükür. Evet,fazla kapılmamı istemiyor çünkü geçmişte çok üzüldüm. Geçecek değil mi canım ?

Merhaba kızlar bugün çok misafirlerimiz vardı ders mers yalan oldu

Sese hiç tahammülüm yok o yüzden başım çok ağrıdı biraz uyudum

Yarında annemi hastaneye götüreceğim anneme ameliyat günü verecek dr

Bir de banyo ıslakmış abim duş almış çıkmış öyle malak gibi arkada insan napar hiç düşünmüyor annemde benim gibi farkedememiş oda yardı kafayı gözü

Babamda başımızın gözümüzün sadakası için koç keselim kuran okutalım dedi

Neyse kızçelerim bende durum bu sizler nasılsınız?

Bu ara da sedefim; hiç güleceğim yoktu ama güldüm inanki Benimde geçen sene rüyalarıma girerdi hep
Hani konuları yetiştiremezsem diye düşündüysen ondan olmuş olabilir

Kuzummm çok geçmiş olsun anneciğine,Allah şifalar versin. Valla bir kadersizliktir gidiyor topikte.

Ben de c diyorum.Olumsuz aktarım.

Olanları uzun uzun yazacağım şimcik.

çok çok zor valla devlet yurdunda kaldım hep ama evden daha rahattım kafa olarak

mutlu son olmuş bacım,ailenin eleştirilerine alış artık,bazen öyle bağlantılar,öyle tepkiler geliyor ki mal gibi kalıyorum

tamam iyi olalım istiyorlar ama bide bizi dinleyip öyle yorum yapsalar

sende iyi haşlamışsın sanki o kadar olacak eve mi kapansın adamyazık ona da

benim ki dün piknik için kalkıp üç saat yol tepip şehir dışına gitti,sosyalleşmekten zehirlenecek

anneyi saymazsak,barışmanıza sevindim,sen mutluysan tamamdır

elimde beyaz kaleminkiler var bitsin bende alacağım onlardan canım ama bizim hoca artık yeni basımı yapılmayacak demişti

Ahh kızçem sormaaa... Bir de ben duygularımı çok belli ederim,hiç saklayamam o yüzden çok kızıyorum kendime.

Kıskanıyorum cupkekim ya,ama artık abartmamaya karar verdim.:26:

geçecek tabi kuzum sabrın sonu selamettir sen derslerine odaklan iyi çalışki ağustos atamasında sevdiceğinin yanına gidesin

anam toppiğimin başında yine kara bulutlar dolanıyor:18::18:
ahh ne zordur ben bilirim bu 2.yılım bakalım bu yıl neler olacak

canım yargıyı mutlaka al. ben yargıyı genelde begenmemem ama o kitap cok öğretici. hem ucuzladı da

kıyamam badem cok cok gecmiş olsun. siz br nazar duası falan da okuyun ya:26:

geçecek tabi kuzum sabrın sonu selamettir sen derslerine odaklan iyi çalışki ağustos atamasında sevdiceğinin yanına gidesin

Atama dedin de aklıma geldi.:44:

15 gün sonra ortaöğretimden atama var.Hizmetli de yazsam mı diyorum ? :26: 86 puanım var gelmez ya,umut işte.

canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin baban iyi düşünmüş canım size böyle bir şey yapmak şart oldu

Ahh kızçem sormaaa... Bir de ben duygularımı çok belli ederim,hiç saklayamam o yüzden çok kızıyorum kendime.

Kıskanıyorum cupkekim ya,ama artık abartmamaya karar verdim.:26:

biliyorum bende öyleyim ama işi var ne güzel,gönlüde dolu,senide seviyor baksana.Biraz kendine zaman ayırmaya hakkı var bebekim

ben dün gitmesini istemiyordum ama belli etmedim tabi git eğlen dedim ama içimden sövdüm durdumtuttum kendimi yansıtmadım,on kere aradı,paylaştı ne yaptıysa.tartışsak onun da burnundan gelecekti

seninde benim gibi sinirlenince ağzının ayarı yok sanırım,bende hemen ayrıl diyorum bi yandanda tamam derse diye kalbim çarpıyor korkudan ama sahip çikıyor sağolsun saçma sapan tribim çook çoktur ama napim 8 saat yol var arada uzağız

ascık idare etmeyi,alttan almayı öğrensek süper olacak

seviyorsan seviliyorsan sahip çıkmak lazım,kolay değil bunu yakalmak fıstıkım

Kız sorma bugün öyle bir laf etti ki...''Çok sıkıntı çekiyoruz ama seni sevdiğime hiç pişman olmadım.''dedi. Aynen ağzımın ayarı kaçıyor malesef ama dersimi çok fena aldım. Tübe bir daha.... Bizim 19 saat.

puanın gayet iyi canım hiç belli olmaz bakarsın bir yer gelir

Sevdicek de çay mı dağıtacan,paspas mı yapacan diyor;bilemedim.

Ben Yargı'yı çok seviyorum yanlı yorum yapmış olabilirim ama sen yine de edin kuzum. Yediiklim soru bankan da olsun mutlaka,geçen ters takla attırdı bana resmen.
Yediiklimin dershanesine gidiyorum canım ordan vercekler alayım ben o zmn ya bak akşam olmasa şimdi gidip alcam heves ettim bi anda yeni kiraba dayanamıyorum
Bnm baktığım da 2013 tü zaten canım eğitimde değişen pek bir şey yok zatem sorun değil eski basım olması hem bu sene elimize ne geçerse çözelim eski yeni fark etmez soru sorudur

Tamam canım alıcam hemencecik

Son düzenleme:

Yeni kitaplarla resmen aşk yaşıyorum ben.

Atama dedin de aklıma geldi.:44:

15 gün sonra ortaöğretimden atama var.Hizmetli de yazsam mı diyorum ? :26: 86 puanım var gelmez ya,umut işte.

bacımmm hizmetli için okudun demi sen inşallah işimizi yapacağız biz çalışmaya devam

sağlam lef etmiş çocuk daha ne desin biz sadece bize zor geliyor sanıyoruz ama bizim kadar onlarda çekiyor

Rabbim inşallah güldürür yüzümüzü bu sene sevdicklerimizin yanlarına atanırız amin amin amin

bütün kızlar herkes hepimiz inşallah

iyi çağıralım iyi olsun,şeytanın dürtmesi vesvesesi bitmez anacım

Ne bileyim ya,atanıp gitmek istiyorum işte... Bakalım,yazmam herhalde. İnşallah cupkakem,amin binlerce kez...

Bitmiyor valla haklısın.

Bugünkü raporum:Alan konu,tarih konu ve 80 soru,gelişim 50 soru

Monalisam erkek arkadaşınla barıştığına sevindim canım.
Badecim annene geçmiş olsun canım

İyi geceler kızlar,hepinizi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…