2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sedefim ileriye ket vurma mı?

of kızlar basım cok agrıyor ders calısamadıgım gibi pcye de bakamıyorum cok öptüm sizi.

Canım ben datanin bu A++ soru bankasini p.tesi günü alaşım. 28 lira dedi indirim varmış 22 lira olurmus. Biraz pazarlıkla 20 tl ye aldim. Ve eve geldikten sonra farkettim ki mat ve geo soruları cozumlu. Güzel ben begendim kitabı.

sedefim ben de ileriye ket vurma diyorum :26:

pharmatonu bende kullandım canım benimki tabletti direkt içiyorum gerçekten çok iyi geliyordu en kısa zamanda başlayacağım ve o ilaç bana kilo verdirmişti

kızlar bugün şeytanın bacağını kırdım sonunda adam akıllı çalışabildim akşam topluca raporumu vereceğim

Son düzenleme:

Ben de c diyorum.Olumsuz aktarım.

Olanları uzun uzun yazacağım şimcik.

1 hafta canım 4 tane sınavım var Allahtan rahat biraz birini atlattım kaldı 3 ben yine de arada kpss de bakmaya çalışıyorum boşlamam tatlım merak etme
Bu arada son soruna ben de c diyorum canım olumsuz aktarım olur diye düşündüm...

Son düzenleme:

canım bencede cevap c çünkü ket vurma unutma ile alakalı, bişeyi zorlaştırma yada kolaylaştırma varsa aktarımdır
kızlar notları temize çekmeye devam bunlar bitsin bidaha temize çekmicem çok vakit kaybediyorum onu yerine gelir soru çözerim

Ben 2 gün sonra 29 oluyorum:18: 2009da mezun olduğumu düşünürsek ayyy nineyim ben
Canım ya sorucam sorucam unutuyorum, ikizin hastaydı hani, onu beklemişsin dün gece baya. Nasıl oldu canım, iyidir umarım

teşekkür ederim canım yok ya daha toplayamadı kendini doktora çıktı ilaçlarını aldı ama daha bi faydasını göremedik yani ilacın etkisi geçtiği an eskisi gibi oluyor.. İkizimin bademciklerini aldırdık küçükken canım bu yüzden bağışıklık sistemi zayıf havalar soğuduğu an kardeşimde belli olur ama bu sefer iyiden iyiye almış soğuğu.. Tekrar sağol canım..

sedefcim Allah kabul etsin..

ben çok merak ediyordum naptığını gerçekten üzgün görünüyorsun keşke bişe yapabilsek

bekliyorum canım

Canlarım...İyi ki varsınız...

Pazar günü sevdicek ilçeye gitti ev arkadaşlarıyla,erzak almaya...Bugün gezeceğiz biraz kusura bakma e mi hadi öptüm dedi tamam dedim kapattık... Yanımda annem de vardı,o da duydu...O ne biçim konuşma öyle hava atar gibi dedi... Ben de bir sinirlendim.... Yazdım da yazdım...Ben atanamadım,sen geziyorsun,git ne yaparsan yap,kimle gezersen gez tarzı... Şuursuzca hareket ettim,kendimi kaybettim.Akşamüstü eve gelince aradı. Sen ayrılalım deyince elim ayağım tutmuyor,yapma bunu,gücümü tüketiyorsun dedi... Uzaktan sevmek zordu evet ama sen daha zoru seçtin nasıl dayanacağız bakalım dedi...Ben bütün gün ağlamıştım tabi...Öyle olunca annem barışmamı istemedi... Ben barıştım tabi...Annenle konuşmak istiyorum dedi,defalarca özür diledi,tekrarı olmayacak üzmeyeceğiz birbirimizi dedi...Düne kadar yemediğim laf kalmadı...Bugün artık aldım karşıma konuştum.... Ex in sana da bana da babama da demediği kalmamıştı ama ona hiç bu kadar tepki vermemiştiniz dedim...Ne yaparsan yap karışmıyorum ama destek bekleme artık falan dedi.... Ya kızlar çok zormuş evde olmak...

Neyse...Her şeye rağmen maşallah 168 öyt ve 100 gelişim....

gerçekten zor canım hele de uzak olunca her şeyden nem kapıyorsun ee bir de kpssnin stresi olunca insanın tahammül sınırları zorlanıyor normal olarak anlayabiliyorum ama ailenin bu durumda biraz yapıcı olması gerekirdi diye düşünüyorum kafalarını kurcalayan bir şeyler mi var acaba ya da istemiyorlar mı sevdiceğini:26: Ailenin düşünceleri çok önemli evet ama onlar sen üzüldüğün için bir anlık da bunları söylemiş olabilir önemli olan senin ne düşündüğün birbirinizi seviyorsanız ve sen onun doğru kişi olduğuna inanıyorsan elini bırakma sevdiceğinin malum bu zamanda zor doğru kişiyi bulmak

Bu arada kızlar yargının 5555 soru bankaları nasıl bugün ucuza buldum da tavsiye ederseniz alıcam

Al al kaçırma ben çok sevmiştim.

Ben bu konularda bahtsızım biraz fıstıkım. Yine üzülmemi istemiyorlar biliyorum ama onu da kaybetmek istemiyorum. İstememe demeyelim de benim boşlukta olduğumdan onla konuştuğumu falan düşünüyorlar işte.

soruların için maşallah canım..
uzaktan sevmektir zordur canım birşey der ters anlaşılır bazen incir kabuğunu doldurmayacak birşeyden kavga edilir yanında olsan belki bi bakışı yetecektir ama eğer uzaksan .. ve etrafındaki kişilerin dedikleri çok etkiler hele ki bu kişiler ailedense.. Sabret canım.. barışmanıza sevindim hayırlı olsun hayırlısı olsun..

Canım çok teşekkür ederim.İnanın burası terapi gibi geliyor bana. Çünkü sevdiceğimden başka kimsem yok konuşacak,o da çoook uzaklarda.... Ama size yazınca her şeyi unutuyorum. Dualarınızı eksik etmeyin.

Ne çok sorun yazdım şu topike yav...

bende aynı durumdayım yavrum ve iyiki bulmuşum burayı ve sizleri :)) Allah başka sorunlar vermesin canım benim..

Anladım canım ama hayırlısıyla devamı gelirse onlar da anlarlar iyi olacağını zamana bırak gerçekten de zaman her şeyin ilacı bahtsızın bahtsızı olan biri olarak konuşuyorum ayy güzelse alayım o zmn sadece eğitimin konu konu ayrılmaması biraz düşündürdü ama konuları tamamlayınca çözerim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…