2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bu günkü raporum kızlar

alan konu + 80 soru
Oyt konu + 60 soru
öğrenme konu + 100 soru
mat 30 soru
türkçe 50 paragraf sorusu

Kızlar şu soruyu biri anlatabilir mi?

Evli olan kişiler hangi ehliyet sınıfına girer?
Cevap: Sınırlı ehliyetliler

Ben de bugünkü raporumu vereyim rehberlik sınavım sayesinde 240 soru çözmüşüm maşallah bi de alandan 100 soru çözdüm ee bi de yarınki vizeme çalıştım

kızlar söz verdım size ama feci bir şekilde basım agrıdı bugün hep
yeni yeni geçti ve hiç konsantre olamadı valla derse

yarın cidden calısacagım ama Allah'ın izniyle
bu günkü raporum kızlar

alan konu + 80 soru
Oyt konu + 60 soru
öğrenme konu + 100 soru
mat 30 soru
türkçe 50 paragraf sorusu

Ben de bugünkü raporumu vereyim rehberlik sınavım sayesinde 240 soru çözmüşüm maşallah bi de alandan 100 soru çözdüm ee bi de yarınki vizeme çalıştım

maaşallah canlarım

kuzum ayırt etme gücünden bahsedilmesi lazım
sadece evli olunca nasıl cevaplanır ki:26:

Bilmiyorum rengişim soru aynen öyle uzman kariyerin sorusu
Anlamadım evli olanların sınırlı olmasını :26:

Acaba birbirlerinden bağımsız hukuki işlem yapamadıkları için mi ki?
Ne bileyim edinilen malları tek tarafın satamaması filan:26:

Mat istikrarlı gidiyor beğeniyorum Maşallah çalışmalarına güzel gitmiş uykunu almana rağmen:81:

uzman karıyer oldugunu tahmın ettım badem
aynen vatanddaslıktan böyle soru vrdı
hak ehlıyetı dogduktan sonra alınır dıye ama rahme düştüğünde alınır
yanlıs cıkıyor uzmanda

Bugünkü raporumu vermeye geldim güzellerim.Bugün çok fazla çalışamadım.Sanırım hasta olacağım.Kafamı kaldıramadım bugün yataktan.Tansiyonum da düşmüş dokuza altıydı sanırım.Üzerimde bir kırgınlık halsizlik var.Galiba grip olacağım.Bu yüzden pek verimli olmadı.Ancak kendimi akşam toparlayabildim.Saat 18.00'den sonra başlayabildim çalışmaya.Permütasyon ve kombinasyonu bitirdim bugün.Ama sorularını çok iyi yapabildiğim söylenemez.Birazdan videolarını izleyeceğim.Belki daha iyi anlayabilirim konuyu o zaman.2 soru bankasından 102 soru çözdüm permütasyon ve kombinasyonla ilgili.Daha da başka bir şey yapamadım.Bugün de paragraf testiyle alan konu çalışmaları da yalan oldu malesef.Umarım yarın toparlarım da daha iyi çalışabilirim.

uzman karıyer oldugunu tahmın ettım badem
aynen vatanddaslıktan böyle soru vrdı
hak ehlıyetı dogduktan sonra alınır dıye ama rahme düştüğünde alınır
yanlıs cıkıyor uzmanda

valla bazen ard arda 3 4 sorum yanlış oluyor sinir oluyorum halbuki eminim

aynen dediğin gibi canım acıklaması...evli olan herkes ehliyetlidir ama sınırlı ehliyetli..çünkü eşinden izinsiz kredi bile çekemiyor artık..

günaydınn bacılarrrrrrgününüz aydın olsun ,perşembeniz bereketli olsun,verimli dersleriniz olsun ben de birazdan başlicamm bugün sadece alan calışıcam gündüz gece de eğitim bilimleri...

ekimde bitti gitti kaldı 8 ayımız su gibi akıp gidecek allahım sonumuzu hayır etsin inş..inş.bu topikte herkes atandıgı yeri yazar eylüleeeeehadi iyi calışmalar bacılarrrr

Teşekkürler fıstıkımm.

Kendi kafalarına göre kredi çekemiyorlar,mal satamıyorlar diye biliyorum ben de.:44:

Ahhh inşallah hocamm... Olur inşallah.

Günaydın hepinize kızçelerim. Gece 20'lik dişimin ağrısıyla uyandım,uyanınca ağrı kesici içtim,inşallah faydası olur.:18: Bir ara Ege Üniversitesi'ne gidip çektirmem lazım ama hemi de 2 tane.

Hepinizi kucak dolusu öpüyorum...

günaydın canım zamansu gibi akıp geçiyor gerçekten inşallah eylülde atanıp kurtuluruz bu dertten iyi çalışmalar canım

günaydın canım 20lik diş ağrısı zor gerçekten benimkilerde ağrıdı önceleri sonrada ağrımayınca çektirmedim duruyor öyle çektirmeye de korkuyorum

herkese günaydın canlarım dün ders çalıştım bünyem alışık olmadığı için sanırım sabaha kadar uyuyamadım şimdide başım ağrıyor ilaç alıp derse başlıcam Allah zihin açıklığı versin hepimize

Teşekkür ederim arkadaşım.Üzülme canım ya bende aralıkta 32 girecem önemli olan yaş değil neyi isteyipte istediğini başarabildiğin 55 yaşında olupta ünüversite sınavına giren insanlar var.

mrb kızlar günayyydıııınn...dünkü raporumu yazayım hemen...gelişimden 4 ünite bitirdim maşallah 200 soru çözdüm..
monacım sevdicekle barışmana sevindim bende..hakkında hayırlısı olsun..uzaktan ilişki sürdürmek zordur, sorunlar illaki olur ama tatlılıkla üstesinden gelirsiniz her zaman inş..

sedefcim mevlüt yapmışsınız Allah kabul etsin cnm..

mantarkaya avatarını çoook seviyorum
hepinizi öptüm kızlar...
bu arada sosyal zümresi yok meydanda, kızıyorum ha

şuan öğle olduğunu düşünmeden günaydın desem olur muu
hepiniz şevkle günaydın yazmışsınız ben de demek istedim

monam geçmiş olsun diş ağrısı gibisi var mı
ben de devrimlere çalışayım inşallah
sizi seviyorum

Allah razı olsun hocam,bitecek elbet ama imtihan işte.... İnsan dayanamıyor bazen... Maşallah diyorum çalışmana da...

Olur tabi ballı fıstıkım. Yok valla,işkence resmen.

Ben de çok seviyorum sizi,çalışmaya devam,rapor akşama...

monam boş olduğun bir ara mesaj at kuzum sana akıl danışayım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…