2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

rengina bir şey sormak istiyorum, elimde 2011 baskı data vatandaşlık konu anlatımı var. dershaneye başlayana kadar bundan çalışayım mı, yenilerin içeriği çok mu farklı?

rengina bir şey sormak istiyorum, elimde 2011 baskı data vatandaşlık konu anlatımı var. dershaneye başlayana kadar bundan çalışayım mı, yenilerin içeriği çok mu farklı?

tatlım yenilerin içeriğini hiç görmedim.
ben de 2012 basımından calısıyorum yargının. zaten vatandaşlık hepsinde aynı.data da ayrıntı da cok var işine yarar yani.
dersaneye gidene kadar çalışırsın. dersanenin verdiği kitaplar daha iyiyse ondan devam edersin.
vatandaşlığı sona bırakmak olmuyor cok ezber var tatlım nereden baslasan o kar.

haklısın canım benim de elimde tek konu anlatım bu var, başlim hevesim kaçmadan dedim 2012 baskı uzman kariyer ve yediiklimin soru bankası setleri var, kapaklarını açmadım işe yarar mı ki onlar?

haklısın canım benim de elimde tek konu anlatım bu var, başlim hevesim kaçmadan dedim 2012 baskı uzman kariyer ve yediiklimin soru bankası setleri var, kapaklarını açmadım işe yarar mı ki onlar?

sorunun yenisi eskisi olmaz canım. bende de 2012 soru bankaları var hatta her yıldan var bir tek 2014 yok
onu da bunlar bitince alırım inşallah.
soru sorudur hepsinden bir şeyler öğreniyoruz. sen bir başla onları bitir yenilerini de alırsın.
zaten bir süre sonra bitirince soru bulamıyor insan çözmeye

bende daha eskiler de var da bugün kağıt toplayan bi amca var burda ona vermek için kapının önüne çıkardım öyle durup duruyorlar kolide... konuya çalışmadan onları çözemem daha dursunlar az daha o zaman. bu arada yaş kaç senin?

24 senin?

canım bu bana panik atak gibi geldi :26: bi dr a görün istersen. annemin panik atağı var, aynı böyle. mesela zil çalıyo hopluyo yerinde. benim telefon titriyo masada, titrerken bi ses çıkarıyo ya, annemin de eller titriyo. mutfakta yemek yaparken ben mutfağa girip anne diyosam, ayy ödümü koparttın diyo. bi fena oluyo bu tarz şeylerde.
kuzum geçmiş olsun

kuzum rengoşun dediği gibi, soru bankalarında yayın yılı farketmez. soru sorudur. sadece türkçe ve matta alese döndüğü için onlarda farklı soru bankaları tercih edebilirsin. diğerlerini çöz, mutlaka işe yarar.

gelişimden 100 soru çözdüm.
tarihten ilk türk islam devletlerini çalıştım ve 71 soru çözdüm
tarih beni çok yoruyo, çok fazla ezberlencek şey var. sanırım ilk konular diye öyle geliyo. bi de iki şey arasında sebep sonuç ilişkisi de kuramıyosun. bir sürü devlet var. her devletin farklı şeyleri var. ooff off
uykum var; ama şimdi uyusam gece uyuyamam. bi greys anatomy izliyip kafamı dağıtıcam azcık. sonra da öğrenmeden 100 soru çözmek istiyorum inşallah

Panik atağa bakayım netten o zaman canım. Annemlerin yanına gittiğimde mesela biliyorum evde insanlar var (bizin evin misafiri hiç eksik olmaz 7/24 ) Ama koridorda bile biri çıktığında zıplıyorum. Kalbim küt küt 15-20dk kendime gelemiyorum. Geçen gün sevdicekle kahve içiyoduk, ben odaya kitap almaya gittim. İçeri girdim unuttummu artık onun orda olduğunu nasıl bişiy bilmiyorum ayy die bi bağırdım, ödü koptu garibimin Aman neyse işte alıştım bu duruma da rahatsız olmuo değilim, bi de sizin fikrinizi alayım dedim saol sedefcim

Yok canım ne yaşlısı
çıtırsın daha

insan hala atanamadığını düşününce çok yaşlı hissediyor kendini

maşallah sedef... aslında tarihin de bi mantığı var; ama açık değil göremiyoruz. tarihte çok soru çözmenin çok faydasını gördüm ben, ilk yıl 1 yanlışım vardı sadece

ooo maşallah canım benim ne güzel çalışmışsın ben çalışamadım bugün nedense
Aynen tarih çalışırken içim sıkılıyo resmen, kim kurmuş nerde kurulmuş ordusuymuş göçebeliğiymiş kafam allak bullak oluyo. Konuların bittiğini görürmüyüz ki ya
İzle canım ya benim tek hobim dizi desem yeridir

rica ederim kuzum. aynı annemin hareketleri olduğu için direkt aklıma panik atak geldi. aynı onun da kalbi küt küt çarpıyo. bi de annemde her an kötü bişey olcakmış hissi var. bilmiyorum sende var mı? sen bi araştır. ilerde daha da artarsa kötü olur kuzum. rahatlamaya çalış relax ol

insan hala atanamadığını düşününce çok yaşlı hissediyor kendini

Ben 2 gün sonra 29 oluyorum:18: 2009da mezun olduğumu düşünürsek ayyy nineyim ben
Canım ya sorucam sorucam unutuyorum, ikizin hastaydı hani, onu beklemişsin dün gece baya. Nasıl oldu canım, iyidir umarım

Allahın izniyle anayasanın ilk konusunu bitirdim acayip uzundu yahu 4 5 günde bitirdim elim ağrıyo diye
Yazmadan anlamıyorum çünkü
Gerçi unutmamışım
Bu sorularını toparladım 600 küsür soru çıktı onlarıda 2 günde çözücem diğer konuya öyle geçicem

Kızlar anayasa aslında en kolay ders Tarihten bile kolay
Bir kere mantığa oturdu mu daha çıkmıyor
Elinizde hangi kaynak varsa çalışın önemli olan güncel bilgiler ben onun için ayrı kitap alıyorum daha geniş diye ama ocak ayı bir geçsin öyle alırım

Yaşlardan bahsedilmiş benim öteki ay sonu doğum günüm
23 olcam inşallah
Şaka maka zaman su gibi yahu ömür gidiyor

Ayyy olmaz mı canım ya her akşam depremler oluyo hırsızlar giriyo, her yola çıktığımda kaza yapıyorum arabalar takla atıyo Bazen çok kaptırıyorum kendimi hatta, çok sıkıyorum dişlerimi vücudumu falan kaskatı oluyo sakin ol sakin ol die rahatlatmaya çalışıyorum kendimi Annen gittimi peki canım doktora? Yani doktora nasıl anlattı, korkuyorum diye mi anlattıki? Bi de psikiyatriste gidicem dimi:18:

ayy maşallah canım ne kadar güzel 1 yanlış. darısı başıma. tek derdim o çünkü. aslında not çıkararak çalışıcaktım; ama baktım gördüm yaz yaz bitmiyo. sadece tarih dersim yok ki bütün vaktimi ona harcıyamam. o yüzden ben de bol bol okuyup soru çözerek yürütmeye karar verdim. sen de böyle diyince içim rahatladı canım sağol

aynennnn. tarihten nefret ediyorum sanki o kadar çok şey var ki bitmicek gibi. bi de datadan çalışıyorum çok ayrıntı var. daha bi sıkılıyorum. geçen yıl hakan dede nin videolarını izlemiştim. çok güzel anlatıyodu. çok iyi öğrendiğimi de sanıyodum; ama sınavda yeterli olmadı. bu yıl tarih soruları fazla ayrıntıydı sanki.
ben yabancı dizi manyağıyım türk dizilerini hiç sevmiyorum. ama yabancılarınki izletiyo. zaten 40 dk ya hadi bi bölüm daha hadi bi bölüm daha diye diye sezon bitmeden rahatlıyamıyosun onlar olmasa napardık ama dimi kuzum

bademmm kesinlikle katılıyorum. anayasa tarihten daha kolay. en azınadn net bi bilgi var. içine yorum katmadan pat diye doğru cevabı bulabiliyosun. en azından yanlışın olmuyo. biliyosan cevaplıyosun, bilemiyosan boş. bu kadar basit.

ben de yaşımı söliim bari, en küçük ben miyim yahu 22 yim

evet kuzum psikiyatriste gidicen. annemin daha önceleri de gittiği bi dr du bu. kadın az çok biliyo annemi zaten. annem demiş işte ''en ufak bi tıkırtıda hopluyorum zıplıyorum, kalbim küt küt atıyo, sesler ani olmasa ben o an kötü bişey olmuş gibi düşünüyorum, korkuyorum, zil çalınca, telefon çalınca yüreğim ağzıma geliyo sanki'' demiş. bi de annemin uyku problemi vardı. sanki her an bi şey olcakmış gibi geliyomuş, uyuyamıyodu. sonra dr ona bi ilaç verdi. azaldı şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…