2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Bir bulaşık yemek ne kadar zaman alıyor ya yarım saattir mutfaktayım

Şöyle yatılı ücretsiz halk eğitimleri varya oralara mı gitsem napsam

Ben de o kadar yorgnum ki Badem bir sürü işim var ama daha
:99:

slm kızlar bugün keyfim yoktu o yüzden hiçbirşeye çalışmadım

yarın sabah başlarım inşallah

hazırladğım programı iptal ettim yerine günlük iki ders koydum kızlar
iyi çalışmalar herkese

merhaba kızlar ben de sizin gibi 2014 kpss'ye gircem, henüz ders çalışmaya başlamadım. bugün polislik sınavına girdim; ama elendim. sınavın geçmesini bekliyordum, artık ben de başlayabilirim. hepinize başarılar...

monacım annene geçmiş olsun menepoz da olsa gitmesinde yarar var her türlü ihtimale karşı hem adet dönemi dışında kan gelmesi insanı kansız bırakıyor bu da halsizliğe baş dönmesine aşırı üşümesine yol açıyor..

ilişkinde de hayrlısı olsun sana köstek olmasınddansa belki böylesi iyidir bilemeyiz.. İnşallah kolay atlatırsın..

arada bi gün kendine izin vermek iyidir ama kötü birşey yok dimi? önceki programın ağırdı iki ders ideal olur gibime geldi iyi çalışmalar..

Son düzenleme:

Annene geçmiş olsun canım,doktora götür bence de.Diğer mesele için hayırlısı olsun

Ben tekrar geldim Hayatımı düzene soktum da geldim Ücretliden vazgeçtim, Dersaneye gitmek istemiyordum ama yazıldım Ya kazanacağız,ya kazanacağız başka yolu yok
Tekrar hoş geldin canım,yola devam

Daha iyi olmuş canım,ama 3 veya 4 ders de olabilir

Hoş geldin hocam Bölümünün ne:26:

Bir bulaşık yemek ne kadar zaman alıyor ya yarım saattir mutfaktayım

Şöyle yatılı ücretsiz halk eğitimleri varya oralara mı gitsem napsam

Benim için mutfak terapi, vakit geçirmekten en çok zevk aldığım yer, evlenmeden önce kesinlikle böyle değildi, evlendikten sonra mutfak aşığı oldum çıktım ondan mutfakta harcanan zamana acımıyorum hiç

Bende bugün dünki misafir yorgunluğumdan dolayı geç uyandım, 1 de dersin başına oturabildim. Tüm gün anayasa çalıştım, akşam yemeğinden sonra test çözmeye başladım ve 2 soru bankasındaki testleri çözdüm. Toplamda 100 soru vardı, şimdi internet molası verdim kendime, dersin başına tekrar geçtikten sonra da bir soru bankasındaki soruları da çözerim oda da sanırım 70 soru vardı.

Yediiklim dershanesine gittiğim için elimde şuanda onun soru bankası var ve yazılırken, ellerinde geçen senenin kısa yollarıyla anlatım serisi vardı, bunlardan çalıştım ve hiç beğenmedim şimdilik anayasasını :18: umarım diğer derslerde de böyle değildir.

Kızlar 2014 baskılı kitap henüz almadım ve artık almak istiyorum. Yarın kitapçılara gideceğim ama burada çok çeşit olduğunu düşünmüyorum, yarın bakacağım yinede. Almak istediğim kitaplar

ihtiyacın ders notları ve 24 saatte anayasa kitabı. Kendi sitesine baktım yoktu 2014 henüz çıkmadı sanırım. Sınava kaç ay kaldı şunun şurasında, ne zaman çıkaracaklar bunlar daha :18:

Datanın tarih konu anlatımlı kitabı, pegem, x yayıncılık soru bankası, yargı sayısal sözel mantık kitaplarını almak istiyorum, bunların hepsini hangi sitede bulabilirim ?

hoş buldum... sosyal bilgiler. senin?

Benim edebiyat canım

Canım kitapseç,ucuzkitapal,avantajkitap gibi birçok site var onlara bak istersen.Bende geçen yılın 24 saatte tarih ve vatandaşlığı var ama hiç tavsiye etmem.X yayıncılığın kpss defterleri güzel ama..

biliyorum bacım hamaratsın belli facebooktan az biraz anladım :))

kitaplarını kitapseçten alabilirsin ben ordan başkasından almadım hiç

Son düzenleme:
Raporum: Alan konu,coğrafya 70 soru,vatandaşlık konu ve 30 soru,gelişim konu.Konu çalışıyorum daha çok,soruya fazla ağırlık veremiyorum şimdilik:79:

Ben bugün yorgunluktan tek kelime çalışamadım

kuzum çok geçmiş olsun
ayrılmanıza çok şaşırdım monam :26: hayırlısı olsun sıkma canını

Ben tekrar geldim Hayatımı düzene soktum da geldim Ücretliden vazgeçtim, Dersaneye gitmek istemiyordum ama yazıldım Ya kazanacağız,ya kazanacağız başka yolu yok

hoşgeldin eften bayadır uğramıyordum artık hep gel olur mu
dershaneye yazılman iyi olmuş canım hayırlı uğurlu olsun

kuzum dershane planını istemiştin
çarşamba,perşembe,cuma gidiyorum ben.

çarşamba=2 ders coğafya,öğrenme,geometri,program geliştirme ,rehberlik
perşembe=ölçme,öyt,mat.,anayasa
cuma=2 ders türkçe,2ders mat ,2 ders tarih

hoşgeldin holofira
benimde bölümüm sosyal bilgiler

Ben bugün yorgunluktan tek kelime çalışamadım

sıkma canını kuzum yarın telafi edersin

Kitapseç'te bulursun kuzum ya da Ucuzkitapal.da.

Hoş geldin

Bugün hiç çalışmadım yarından itibaren işi sıkı tutuyorum artık

Düşünün eylül ayında konularda varken 7 bin küsür soru çözmüştüm bu ay bayramdı şuydu buydu tam bir faciayım

Kızlar size iki soru günde kaç saat uyuyorsunuz bir de gündüz çalışmasından mı yoksa gece çalışmasından mı verim alıyorsunuz hadi bakalım cevaplar gelsin:79:

Kızlar size iki soru günde kaç saat uyuyorsunuz bir de gündüz çalışmasından mı yoksa gece çalışmasından mı verim alıyorsunuz hadi bakalım cevaplar gelsin:79:

Canım ben 2, 3 gibi uyuyup 9buçuk 10a doğru uyanıyorum
gece ev daha kalabalık olduğu için gündüz daha iyi çalışıyorum

gece çalışmasından daha çok
verim alıyorum ben

kıyamam ben sana ama derslerini ihmal etme kuzum. hem belki de düzelir. du bakalım öyle ayrıldım diyince pat diye de bitmiyo bu işler.

canım benim anlatayım. biri daha sormuştu sanki ama şu an bulamadım onun yorumunu kusuruma bakmasın o kişi
geldi. ben bu akşam dışardaydım sevdicekle, annem de düğüne gitmişti. abim bizim eve gelmiş. babam anlatmış olanları ve bu saatten sonra artık biz o tarafla sülalecek görüşmicez gelin de bu eve gelmicek demiş. abim de ben böyle düşünüceğinizi biliyodum zaten tamam getirmem bu eve demiş. ee daha ne düşünelim. kusura bakmasın biz o gelin gibi ikiyüzlü değiliz, o geldiğinde yüzüne gülelim. olcak iş değil. ya çok sinirliyim yaa. bi de dış kapının dış mandalıyım üvey kardeşiyim, o yüzden de karışmaya pek hakkım yok. ama yarın öbürgün ben de düğün dernek yapıcam. seneye kısmetse nişanım olcak. bu gelinin benim nişanımda olay çıkarmıcağını nerden bileyim? kendi düğününü bozan benim nişanımımı düşüncek. kızda gurur yok onur yok saygı yok. daha bir sürü şey işte. ama ne olursa olsun o bu eve gelirse ben ya dışarı çıkıcam ya da odama giricem. ben onunla görüşmicem. babam kızarsa da kızsın bana. ben o gelinden her şeyi beklerim o yüzden bana uzak Allaha yakın olsun. abime de yazıklar olsun. ona sölicek başka bişey bulamıyorum. ama kendi hayatını kendi mahvediyo. onun karısı şu anda sevdiğinin bütün ailesiyle kavgalı. bi insan sevdiğinin ailesine bu kadar saygısızlık yapıyosa sevdiğine de gün gelir yapar. gün gelir gelinin kardeşi abime de yumruk atar. o zaman anlar abim ama iş işten geçer.
bu gelin içimizde olduğu sürece huzursuzluğumuz bitmicek. bunu da hissediyorum. anne olmadığım için anlıyamıyorum belki ama babam her şeye rağmen oğlum da oğlum diyo başka bişey demiyo. 2 gün sonra abim barışın dese barışır. hep huzursuzluk olcak biliyorum 2 güne hamileyim derse de hiç şaşırmam.

canım gece 3-4 gibi uyuyorum. 11-12 gibi kalkıyorum. çok saçma bi uyuma düzenim var. değiştircem en kısa zamanda
gündüz daha çok verim alıyorum. bi de ben çalışırken rahat stressiz olmayı seviyorum. gündüz çalışırken eğer çalışmam bölünse bile gece devam ederim rahatlığını yaşıyorum. ama gece çalışırken saat geç oldu gün bitti verimli olmadım gibi düşüncelere griiyorum. o yüzden gündüz çalışıp gece rahat takılma tarafıyım ama pek beceremiyorum. hala bi düzen kuramadım :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…