2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben pek anlamadım sorun sana nispet yapıyor gibi olması mı:44:

Evet canım,o öyle olmadığını iddia ediyor ama.:KK14:

Ve bilmiyorum içim çok huzursuz,sanki başka şeyler de var gibi hissediyorum.:KK14:

Amaaan.Uzatmadım ayrıldım işte...Ne halt yerse yesin...:nazar:

:KK3:
Ben tekrar geldim:KK17::KK17: Hayatımı düzene soktum da geldim:KK14: Ücretliden vazgeçtim, Dersaneye gitmek istemiyordum ama yazıldım:KK31: Ya kazanacağız,ya kazanacağız başka yolu yok:emir_bebek:

:KK3:
Ben tekrar geldim:KK17::KK17: Hayatımı düzene soktum da geldim:KK14: Ücretliden vazgeçtim, Dersaneye gitmek istemiyordum ama yazıldım:KK31: Ya kazanacağız,ya kazanacağız başka yolu yok:emir_bebek:

Hoş geldin tekrardan Eften iyi yapmışsın ücretliden vazgeçmekle:KK6: Çalışmaya başladın mı?

bu haber canım

Gider tabi gönlünde biri yoksa,karşı değilim ben görücüye,öyle evlenip çok mutlu olan gördüm ama çok yanlış tavrıları:KK20: ay boşver baba doğru demiş eve almazsın olur biter,bakalım sen onları beğenecek misin ne bu rahatlıkları:KK9:

İnşallah... bebekim maddi manevi ihtiyacımız var atanmaya

daş gibiym şükür geçti ağrım,şimdik kursa gidiyorum:KK55:

daha uzun rapor ver akşama bakcam:86:

günaydın:KK3: kolay gelsin:KK55:

yokum akşama kadar az yazın oku oku bitmiyor :76:

canım gönlümde biri var :) raporuma hemen geçeyim bu gün genel temizlik günümdü temizlik ve akşam ki yemek işini hallettim buraya koştum birazdan başlayacağım artık ne kadar çalışırsam akşam yazacam bak şevke geldim şimdik :KK1:

evet yazışmaları yaklaşık yarım saat okudum ama bu arada ki dayanışmayı gösterir :)
[/B]

Naber canlar? :KK16:
Bu gece sevdiceğimi gördüm rüyamda, çok güzel bir rüyaydı :KK16:

Bir de kızlar bana bir şey oldu. Anneme polar yatak örtüsü hediye etti babaannem anneme diyorum ki kullanma atanınca ben götürürüm
Ve bu daha bir kaç şeyde oldu. Ama bilinçli yapmıyorum o an içimden geçiyor öyle. Bardak takımı beğeniyorum alırım evimde kullanırım diyorum :/
Annemde fazla takıyorsun diyor sizce de öyle olabilir mi?

ne güzel sabaha mutlu uyanmışsın :) sürekli atanmayla ilgili söylemlerin senin bilinç altını gösterir ki bu da çalışma azmini artırır takılma bence neden bu kadar çok dillendiriyorum diye :) hem büyükler bir şeyi 40 defa deme olur derler neden çünkü kişi bi işi başaracağını ne kadar çok söylerse olacağına o kadar çok inanır ve başarmak için elinden geleni yapar :)

hatta fen bile bekliyorum
zaten alese benzettiler içine biraz da ygs katarlar

en iyisi kpss ile ilgili her şeye kulak tıkamak. daha ne yalan haberler olur kim bilir?
yalnız şunu bekliyorum bu yıl. din kültürü soruları koymalarını. öyle bi söylenti duymadım; ama sadece içime doğuyo :KK14:
,

sedefim ağzını hayra aç kötüleri dillendiricinde kendini gerçekleştiriyo :)

Allah Allah ben de çok şaşırdım :KK53: bu devirde öyle şeyler kalmış mı yahu? yaşından başından utansın. hem onlar seni beğense de oğullarına, sen beğencen mi bakalım oğlanı? kaldı ki senin öyle bi düşüncen de yoktur şu anda. sanki sen evde kaldın da zorla birini bulmaya çalışıyolar gibi. haklısın canım ben de olsam kendimi kötü hissederdim. bence bi daha kapıyı açma. komşun olsa bile. ben açmıyorum. bi de ben bi kere haberlerde görmüştüm. hırsızlar kapı gözüne komşunu gösteriyolarmış, yan tarafta saklanıyolarmış. mesela sen de kapı gözünden bakıp komşunu görünce açıcaksın ya kapıyı, o sırada hırsız eve dalıyomuş. o yüzden ben komşumu görsem bile açmıyorum evde tekken. zaten ihtiyacı varsa telefon eder, sonra yine gelir vs. sen de açma hiç boşuna da canını sıkma kuzum

aynen canım. hayatta başımıza gelen tüm kötü şeylere deneyim gözüyle bakalım ki ona göre davranıp aynılarını yaşamamaya çalışalım. onlar insan değildiler canım. çok üzdüler bizi. ilk defa biri için boşansınlar diyorum. yoksa daha çok zarar görürüz çünkü. :KK14:

dün sinirlendim de bu gün baya komik geldi olay canım ya :) kendimi kurbanlık koyun gibi hissettiğimi anladım :) densizliğine verdim biraz da sindirdim heralde iyiyim yani.. canım anlattığın olayı yaşamamak için kapının zincirini takıp aralıktan bakıp öyle açıyorum kapıyı açmasam da olmuyor laf söylüyorlar bir kaç kere anlatmaya çalıştım anlamadılar :KK43: bizde bu yolu bulduk artık.. beni düşündüğün için çok teşekkür ederim..

Morisicim aynı şey 3 yıl evvel geldi başıma,30 yaşında herifti hem de...:KK6: Ben tezecik bebeyim,utanmaz kart horoz.:KK33::KK33:

Geçen yıl da annemin dayısı birini önermiş,bubam terslemiş.:KK6:

Sıkma canını,densiz çok.:KK14:

teşekkürler Monacım.. utanmazlar ya.. haklısın densizlik işte..

kızlar ben de buraya gelince yazdıklarınızı okuyunca soru sayılarınızı görünce motive oluyorum :) ve hemen gidiyorum dersn başına :) hepinizin yeni başlayacağı soru bankaları hayırlı olsun :) em kısa sürede the end yazılarınızı da okuruz inşallah :))

Hoş geldin tekrardan Eften iyi yapmışsın ücretliden vazgeçmekle:KK6: Çalışmaya başladın mı?

Hoşbuldum canım:KK54: Bayrama kadar baya miskindim tatil modundan çıkamadım ama bu hafta dersaneyle başladım çok şükür:KK24:
Ocağa kadar bitirmek istiyorum konuları,Biter mi ki:26:

Hoşbuldum canım:KK54: Bayrama kadar baya miskindim tatil modundan çıkamadım ama bu hafta dersaneyle başladım çok şükür:KK24:
Ocağa kadar bitirmek istiyorum konuları,Biter mi ki:26:

Biter canım neden bitmesin? Yeter ki güzel bir plan yap ve ona uy. Düzenli çalışınca 1 aya bile bitiyor konular:KK6: Sonra tekrarlarla pekiştirmek kalıyor.

Merhaba.:2::KK25:

Canım sıkkın,annemden iki aydır adet dönemi dışında kan geliyor.:KK14: Bugün yine geldi.

Doktora götüreceğim en kısa zamanda.:KK20::KK20:

Ha bir de... Ben artık yalnızım.:KK25::KK14: Çizelge kaldırıldı gördüğünüz gibi.:KK24:

Şunu anladım ki,ben eski ilişkimden sonra çok tahammülsüzleşmişim.:KK14::KK4:

Naptın sen zümrem ya öyle kolay mı dur hele bir sakin düşün:KK53:
Anneni de tez zamanda götür kuzum aynen Allah korusun hastalıklar kol geziyor ya..

Biter canım neden bitmesin? Yeter ki güzel bir plan yap ve ona uy. Düzenli çalışınca 1 aya bile bitiyor konular:KK6: Sonra tekrarlarla pekiştirmek kalıyor.

Öyle yapcam canım inşallah:KK54: Dersaneye zaten sırf sistemli olmak için yazıldım:KK31:Evde rahatlıktan,kahve molası çay molası dizi derken afallıyorum:KK14: Özellikle bütün yabancı dizileri izlemek gibi bir zaafım var sıkıntıdan:KK5: Neyse bende çalışkan bir hatun olcam inşallah desteğinizle:KK54:

çok sağol canım :KK16::KK16:

inşallah vizelerin çok güzel geçer canım :KK8:

Allah söyletiyordur kuzum :21:
bazen bana da oluyo istemsiz bir şekilde :KK1:
mesele annem bişey alacak oluyo "boşver alma ben atanınca alırım" diyorum:KK52:
Çok saol canım inş:KK16:

Canım sıkkın,annemden iki aydır adet dönemi dışında kan geliyor.:KK14: Bugün yine geldi.

Ha bir de... Ben artık yalnızım.:KK25::KK14: Çizelge kaldırıldı gördüğünüz gibi.:KK24:

Canım eğer ilişkin seni mutlu etmekten çok mutsuz ediyorsa bırak gitsin bazen öyle doluyo ki insan tahammül edemiyo hiç bir şeye o da miladın dolduğunu gösteriyo biraz da hayırlısını dile Allhtan en doğru kararı verirsin inş :KK34: annene de geçmiş olsun umarım kötü bir şey yoktur...

Son düzenleme:
Öyle yapcam canım inşallah:KK54: Dersaneye zaten sırf sistemli olmak için yazıldım:KK31:Evde rahatlıktan,kahve molası çay molası dizi derken afallıyorum:KK14: Özellikle bütün yabancı dizileri izlemek gibi bir zaafım var sıkıntıdan:KK5: Neyse bende çalışkan bir hatun olcam inşallah desteğinizle:KK54:

Hep gel canım biz buradayız:KK19:

Canım annen için çok geçmiş olsun, ihmal etmeden gidin doktora ama menopoz olabilir bence de, anneminde kanamalarla baslamıştı.
İlişkin için de hayırlısı neyse o olsun canım, seni üzecek insanlardan uzak durman lazım, özellikle bu süreçte ki empati yoksunu insanla zordur bişiyler paylaşmak bana göre:26:
Bugün sabah buraya yazdığımdan beri notlarla uğraşıyorum ve hala bitmedi:KK19:Daha iki haftalık not var ki o da bir orta boy defter, ne çok yazmışım valla kızdım kendime:KK53:

kızlar 8den beri ev işleriyle uğraştık:KK5: yoruldum duş almadan kendime gelemem:KK14:
geçmişi okuyamadım henüzz

Temizlik bi yerde rahatlatıyo aslında insanı canım ama çok yoruluyo insan ya, bende dün yaptım hala belim ağrıyo:KK14:
Bu arada geçmiş yazışmalardan hatırladığım kadarıyla baban fotoları görmüştü, noldu o olay? Babanın iletişimi değişti mi sana karşı, çok mu meraklı oldum ben acaba:KK37:

sedeeeeffff gelin geldi mi ki ya:KK52:

Son düzenleme:
Temizlik bi yerde rahatlatıyo aslında insanı canım ama çok yoruluyo insan ya, bende dün yaptım hala belim ağrıyo:KK14:
Bu arada geçmiş yazışmalardan hatırladığım kadarıyla baban fotoları görmüştü, noldu o olay? Babanın iletişimi değişti mi sana karşı, çok mu meraklı oldum ben acaba:KK37:

Temizlik beni hiç rahatlatmıyor canım ya:KK53: O gün gidiyor ders falan hak getire yani.

Konuşmuyor benimle canım.:KK5: Bu da ders çalışmamı etkiliyor ama ne yapayım kendimi adapte etmeye çalışıyorum bir yandan da.

Temizlik beni hiç rahatlatmıyor canım ya:KK53: O gün gidiyor ders falan hak getire yani.

Konuşmuyor benimle canım.:KK5: Bu da ders çalışmamı etkiliyor ama ne yapayım kendimi adapte etmeye çalışıyorum bir yandan da.

Hay Allah canım ya kıyamam, ama sadece erkek arkadaşınla da değilmiş fotolar. Bazen çok zor oluyo anne babaları anlamak:26:
Sen ufak ufak adım atsan? Takma kafana dicem ama aileden biri olunca diyemiyo insan.

Hay Allah canım ya kıyamam, ama sadece erkek arkadaşınla da değilmiş fotolar. Bazen çok zor oluyo anne babaları anlamak:26:
Sen ufak ufak adım atsan? Takma kafana dicem ama aileden biri olunca diyemiyo insan.

Ama öyle bir durum ki utanıyorum sanki kötü bir şey yapmışım gibi. Ben de onunla konuşamıyorum. Annem olsa neyse de baba ya işte daha farklı oluyor. En çok sevdicekle benim fotolar vardı. Böyle öğrenmemeliydi.Hayatın ne zaman ne getireceği hiç belli olmuyor maalesef.

Ama öyle bir durum ki utanıyorum sanki kötü bir şey yapmışım gibi. Ben de onunla konuşamıyorum. Annem olsa neyse de baba ya işte daha farklı oluyor. En çok sevdicekle benim fotolar vardı. Böyle öğrenmemeliydi.Hayatın ne zaman ne getireceği hiç belli olmuyor maalesef.

Hayırlısı olsun canım, sen sıkma canını, belki o da kendi içinde tartıp ölçüyodur. Bi de hani babalar kızlarına daha düşkün olurlar ya kıskanırlar damat adaylarını öyle bi durumdur belkide. Böyle öğrenmesi nasipmiş canım, gerçekten ne getiriceği belli olmuyo hayatın. :KK14:

Hayırlısı olsun canım, sen sıkma canını, belki o da kendi içinde tartıp ölçüyodur. Bi de hani babalar kızlarına daha düşkün olurlar ya kıskanırlar damat adaylarını öyle bi durumdur belkide. Böyle öğrenmesi nasipmiş canım, gerçekten ne getiriceği belli olmuyo hayatın. :KK14:

aynen canım hayırlısı. bakalım zaman gösterecek her şeyi:KK31:

Bir bulaşık yemek ne kadar zaman alıyor ya yarım saattir mutfaktayım

Şöyle yatılı ücretsiz halk eğitimleri varya oralara mı gitsem napsam :KK53:

X