2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayşem planını esnet kuzum:KK34: 4 saat aralıksız calıstıktan sonra beyin otomatikman calısılanları yakıyor çünkü. cok agır kuzum bu. günde 6 ders olmuş sanırım:26: 4e indir bence:44:

günde 4 ders ve ayırdığım zaman çok kuzum haklısın ama rakiplerime ancak bu şekilde yetişebilirim diye düşündüm çünkü hiç başlamadım daha:KK14:

iyiyim kaderdaşım ne olsun pazara eşim geliyo bugünde evi temizledim mutluyum çok şükür öyle ugraşıyorum
derse daha başlayamadım canım ya
tubam clemantainem nası çalışacaksınız bi plan yaptınızmı
acaba alan+gkgy+eb hepsini haftanın günlerine bölmekmi daha mantıklı yoksa ay ay egtm gkgy alan diye ayırmakmı karar veremedim :18:

cnm ben alandan başladım biliyorsun...asıl as o çünkü...onu bitirirken zaten gk kısmınıda çalışmış oluyoruz..işte alanı bitirip onunla ilgili soru çözerken eğitim ve gy konu çalışcam...onlarda zaten senelerdir birikimli olduğum için çabuk bitiririm sanıyorum..sence nasıl

günde 4 ders ve ayırdığım zaman çok kuzum haklısın ama rakiplerime ancak bu şekilde yetişebilirim diye düşündüm çünkü hiç başlamadım daha:KK14:

sen kendini daha iyi bilirsin tatlım. bakalım birkaç gün yap uyabiliyorsan devam edersin yoksa istersen esnetirsin.

şimdi çok samimi bişey söyleyeyim mi, demin bu sene atanan arkadaşım okul fotolarını koymuş öğrencilerini falan faceye, nasıl özendim nasıl özendim...bende öğrencilerime kavuşmak istiyorummm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

şimdi çok samimi bişey söyleyeyim mi, demin bu sene atanan arkadaşım okul fotolarını koymuş öğrencilerini falan faceye, nasıl özendim nasıl özendim...bende öğrencilerime kavuşmak istiyorummm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Allah bize de nasip eder insallah canım:KK31:

cnm ben alandan başladım biliyorsun...asıl as o çünkü...onu bitirirken zaten gk kısmınıda çalışmış oluyoruz..işte alanı bitirip onunla ilgili soru çözerken eğitim ve gy konu çalışcam...onlarda zaten senelerdir birikimli olduğum için çabuk bitiririm sanıyorum..sence nasıl
tatlım aslında mantıklı benimde tek sıkıntım alan aklıma şöyle bi fikir geldi 1 gün egtm 1 gün gkgy 4 gün alan çalışsam 1 günde tatil yapsam nasıl olur
hepinize soruyorum kızlar :KK53:

tatlım aslında mantıklı benimde tek sıkıntım alan aklıma şöyle bi fikir geldi 1 gün egtm 1 gün gkgy 4 gün alan çalışsam 1 günde tatil yapsam nasıl olur

evet böylede güzelde haftada bir atıyorum eğitim çalışınca kopukluk olmaz mı zümrem

kızlarım alısacak elbette ama ben az önce usbyi aldım baktım virüs oldugu için pcde fotolar görünmüyormuş. onun ayarını buldum fotolar göründü. doğum gününde, mezuniyet cekımlerinde vs fotolar var. sadece sevdicekle olanlar değil de arkadaslarla falan olanlarla dolu. arada sevdicekle tek olduğumuz fotolar var. belki sevgilim oldugunu anlayamadı bile. böyle erkekli kızlı arkadas ortamına da kızmıs olabilir:26:

hoş geldin canım. her zaman bekleriz topiğe motive de oluyoruz çok şükür:KK6:

kuzum o zaman sen normal davran utanıp çekinirsen şüphelenebilir baban :18:

biz de seni seviyoruz canım. inşallah huzurlu şekilde görevine alısırsın seneye biz de geliyoruz:KK55:[/B]

hayırlısı olsun hangi dershaneye yazıldın tuğbacım..

ihtiyaca yazıldım canım :KK55:
iyiyim kaderdaşım ne olsun pazara eşim geliyo bugünde evi temizledim mutluyum çok şükür öyle ugraşıyorum
derse daha başlayamadım canım ya
tubam clemantainem nası çalışacaksınız bi plan yaptınızmı
acaba alan+gkgy+eb hepsini haftanın günlerine bölmekmi daha mantıklı yoksa ay ay egtm gkgy alan diye ayırmakmı karar veremedim :18:

ben daha plan yapmadım canım:26:
dershanede ocak ayında başlayacakmış alan dersleri
ocağa kadar alanı bitirmeyi düşünüyorum.dershaneyle de ikinci tekrarı yapmış olurum :KK8:

pztssalıçarşperşcumcumt
10:00-12:00coğrfyvattarhcoğtarhvat
12:00-14:00mattürkmattürkmatgeo
14:00-16:00öytgelşmöğrmerehbrprogöçlm
19:00-21:00alanalanalanalanalanalan
21:00-23:00alanalanalanalanalanalan
23:00-24:00günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar

pazar günleri genel tekrar ve deneme olarak düşündüm kızlar

Canım bence programın çok güzel:nazar:Sen istesen de bu programdaki derslerin hepsine çalışamazsın ama birçoğuna çalışır geriye kalanları da boş bıraktığın pazar gününe atarsın olur biter.Benim programım da böyle bir şey.Sayısı seninkinden az.Ben bir de dershaneye gittiğim için programıma dershanemin olmadığı günler uyabiliyorum.Yalnız deslerine saat verme bence canım.Çünkü bazen bir dersin ünitesi 1 saatte bile bitebiliyor.Diğer dersin,mesela vatandaşlık,ünitesi 2 saatten fazla bile sürebiliyor.Her ne olursa olsun çalışmayı kafaya koymuşsun ya gerisi gelir canım.Kolay gelsin:KK16:

Ben facemi kapattım canım,çünkü bu sahneler beni motive etmekten ziyade üzüyor.Hiç gereği yok:KK50:

ihtiyaca yazıldım canım :KK55:

ben daha plan yapmadım canım:26:
dershanede ocak ayında başlayacakmış alan dersleri
ocağa kadar alanı bitirmeyi düşünüyorum.dershaneyle de ikinci tekrarı yapmış olurum :KK8:

evet tereyağlı ekmek olur tubamm böyle...dershanenizin denemeleri başlayınca dışardan katılımcı kabul ederseler bana haber verirmisin cnm..haftasonu kızımı eşime bırakır girerim bende denemeye..

inşallah biz de topikçek atanırız zümrem Allah büyük :KK16::KK16:

paylaştığın habere çok sevindim :KK8::KK8:

bence gün içinde farklı derslere çalışsan sıkılmazsın diye düşünmekteyim zümrem :26:

pztssalıçarşperşcumcumt
10:00-12:00coğrfyvattarhcoğtarhvat
12:00-14:00mattürkmattürkmatgeo
14:00-16:00öytgelşmöğrmerehbrprogöçlm
19:00-21:00alanalanalanalanalanalan
21:00-23:00alanalanalanalanalanalan
23:00-24:00günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar
günlük
tekrar

pazar günleri genel tekrar ve deneme olarak düşündüm kızlar

o değilde bu kadar saat çok değil mi? :26:

evet tereyağlı ekmek olur tubamm böyle...dershanenizin denemeleri başlayınca dışardan katılımcı kabul ederseler bana haber verirmisin cnm..haftasonu kızımı eşime bırakır girerim bende denemeye..

tabiki haber ederim kuzum :KK16::KK16:

canım ben not alarak çalışıyorum :KK31: o nedenle her çalışmamda bi önceki konuyu tekrar eder yatarım kasımda bi deneyeyim bakayım

kız ben kaçtır senın mesajları alıntılayıp yorum atıyorum sen niye kaale almıyorsun beni:KK5:
görmüyor musun yoksa yazdıklarımı:26:

Ben facemi kapattım canım,çünkü bu sahneler beni motive etmekten ziyade üzüyor.Hiç gereği yok:KK50:

dershanecim bu arkadaşım üni. den sınıf arkadaşım.. yıllar sonra küçük çocuğuna rağmen kazandı..maşallah diyeyim bu arada..:nazar:bu beni aslında neden olmasın ki diye motive ediyor..gıpta ediyorum kendisine..rabbim hepimize böyle mutluluklar yaşatsın ..

inşallah biz de topikçek atanırız zümrem Allah büyük :KK16::KK16:

paylaştığın habere çok sevindim :KK8::KK8:

bence gün içinde farklı derslere çalışsan sıkılmazsın diye düşünmekteyim zümrem :26:
1 hafta deneyeyim tubişim olmadı senin dediğin gibi gün içine bölerim

X