2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Arkadaşlarrrr size ciddi bir sorum varrrr benim gibi hem çalışıp hemde hazırlanan varmııı

Var hocam.

merahba arkadaşlar ben de 2013 maduru olarak aranıza katıldım umarım çok geç kalmamışımdır.

Hoş geldiiinnn. Kendinden bahsetsene.

Gözü olanın gözü çıksın.

cumartesi dershanem başlıyo artık kaçış yok sedefim

Hadi bakalım hayırlısı.

nabi avcı istifa etmiş...

Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.

Maşallah hocam.

Çoook geçmiş olsun,ne kötü bir şey o.

Ben de eğitim ve matematik çalışmayı planlıyorum.

nabi avcı istifa etmiş...
günaydın kızlar
nabi avcı ya milli egtmdeki haksızlıga ve çivisi çıkmışlıga dayanamadı ya da postalandı bu iki durumda gösterdiki MİLLİ EGİTİMİN BATTIGI BATIRILDIGI BELGELENDİ
BUGÜN ALAN İÇİN Bİ ROTA ÇİZECEM KIZLAR ONUN DIŞINDA Bİ DE PLAN YAPAYIM İNŞALLAH

aynı anlatığın gibi anlattı hocam kardeşimde:26: araştırıyor bakalım ne yapacak,7iklim adı var işte ilk oraya sormuş.Sen memnun kaldın mı hocam düşüncen ne

anne nasıl dua etmiştir sana kuzum çok sevindim çok güzel bir şeye sebep olmuşsun...
benim kardeşimde ilkokulda öğrenemedi ilk dönem,annem öyle pek nazla uğraşan bi hatun değil çook fazla gerçekçidir bi gece uğraşıyorum gene kardeşimle,geldi annem kaldırdı beni oturdu masaya o ara eline koca saplı bi bıcak geçti korkutacak ya
alfabeyi geçti bir kere sonra fişleri yığdı önüne,ben çamaşırı asana kadar hepsi okunacak dedi,Kadın geldi kardeşim bülbül gibi şakıdı valla.Sonra okuma yarışında falan birinci oldu:13:

senin çocuk kadar şanslı değildi kardeşim,yavrum korkudan ikinci bir dil öğrenecekti az daha zorlasaydık

merahba arkadaşlar ben de 2013 maduru olarak aranıza katıldım umarım çok geç kalmamışımdır.

Hoş geldin Kalmadın hocam bizde uçmuyoruz zaten sağlam ve emin adımlarla inşallah

fıstıklar alan çalıştım,kaşlarıma sarımsak sürdüm gürleşir umarım şimdik gidiyorum akşam kabarık bir raporla gelceğim

günaydın canlarım biraz moralim bozuk toparlanıp başlarım umarım

Şu kırmızılı cümle tam da hissettiklerimi anlatıyor. Ben postalandığını düşünüyorum.:44:

Ahh canım yaaa kıyamam. Hazırbulunuşluğu yokmuş ki garibimin.

Ben de paragraf çözüyorum,ara vermiştim;asıl rapor akşama.

günaydın nilim büyük ihtimalle postalandı milli eğitime bakan dayanmaz oldu

günaydın canlarım biraz moralim bozuk toparlanıp başlarım umarım

günaydın kuzumm noldu bitanem moralin neden bozuk

Oh nihayet bitti geçmiş, oku oku hiç bitmicek sandım
Kızlar bu arada söylemeden geçemiycem, samimiyetinize bayılıyorum, ne güzel bi ilişki kurmuşsunuz aranızda
Sedefcim yaşadıklarınız gerçekten film gibi, Allah yardımcınız olsun. İnşallah utanır yaptıklarından da en azından bi özür diler. Hala beraber olmaları çok şaşırtıcı gerçekten. Neyse artık, herşeyin hayırlısı olsun diyeyim, Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Bu arada düğün fotolarına tek kelimeyle bayıldım, ne kadar güzel olmuşsun Monanın sorduğu kadar var vallahi cildin mükemmelmiş kıyafetlerinin ikisi de ayrı güzel, sana da çok yakışmış ve sewdiceğinle de çoookkk yakışmışsınız Ay nazar boncuğuyla doldurdum yazıyı
O kadar çok sayfa okudum ki, şimdi farkettim de aklımda senin olaydan başka bişiy kalmamış
Dersane başladı bayramdan önce iki hafta gittim yanılmıyosam. Fena gitmiyo şimdilik. Ama tekrarlarımı hep ihmal ettim bayramdan sonra yaparım diye, şimdide yaz yaz bitiremiyorum:26:
Dersane programını soran bi arkadaş vardı, onu da yazayım hatırlamışken. Pazartesi salı çarşamba gidiyorum dersaneye canım ben. Almanca olduğum için sözel sınıftayım. Haftada 3 saat matematik var. diğer bütün dersler 1 saat. Ve tarihi ikiye ayırmışlar, kültür tarihi, inkılap tarihi olarak. İki ayrı hoca giriyor.
Bugün dışarı çıkayım diyorum, alışveriş yapıp deşarj olayım azıcık

Dediklerinin her bir kelimesine sonuna kadar katılıyorum tatlım.Her gelen kendi canının istediklerini uyguluyor, onlar yerlerinden olunca da cefasını çekmek bize düşüyor.

Çok geçmiş olsun canım.Ağrını hafifletmek için kekik çayı içebilirsin.Bir akrabamdan duymuştum faydası oluyormuş.
Bugün işçi havuz problemlerine ve alana çalışacağım.Herkese iyi çalışmalar...

Son düzenleme:
arkadaşlar Böte mezunuyum. Konyalıyım.. Aslında hem 2012 hem 2013 mağduruyum sayfanızı dün gördüm aranızdaki samimiyet ve birbirinizi motive etmeniz çok hoşuma gitti. Bende aranıza katılmadım edemedim. dershaneye gitmiyorum evde hazırlanıyorum.

Nabi Avcı istifa etmiş ama malum gelenler hep gideni arattığı için üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.

Bir de arkadaşlar dershaneleri kaldıracağız diyorlar nereye kaldırıyorlar okullarda verdikleri eğitime güveniyorlar mı ki dershaneyi kaldırıyorlar eğer güvenselerdi zaten ünilerde okutulan derslerden bir de alan sınavı koymazlardı adamlar doç.larına güvenemiyorlar ki öğretmenlerine güvensinler..

Son düzenleme:

Hocam daha sık gelmeye çalış,seni pek göremiyoruz aramızda. Evet,şükürler olsun güzel bir topikimiz var ve giderek büyüyoruz.

Amaaan hocam boşver... Al birini vur ötekine...Biz çalışmamıza bakalım.

İnşallah hep aramızda olursun bundan sonra.Doğru yerdesin çünkü.

Ben de Türkçe ve öğrenme çalıştım. Kaç soru çözdüğümü yazmayacağım,çatlayın ziyaretçiler.

Birazdan yürüyüşe çıkacağım. Sağlam kafa sağlam vücut.

Hepinizi kocaman öpüyorum.

Yok hala tek kelime çalışamadım.
Nabi Avcı'nın gitmesi iyi olmuş demek için yerine kimin geleceğini bilememiz lazım.
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyeyim.

Bu arada soru sayımı yazmamaya karar verdim ben de monam gibi. hani çalışamayacak kadar kötü değilim şuan ama çalışmak içimden gelmiyor. Az çalşmamıza rağmen nazar değiyorsa çok çalışsak topiğe bile uğrayacak halimiz kalmaz
Neyse Allah kem gözlerden korusun. Göz değeceklerine maaşallah deseler ölürler mi

Aynen kuzum hayırlısı.

Ölürler Rengişim ölürler.

Başkasının çalışmasına bile göz diken insanlar var
Ne garip ya valla

He yaa. Malımız yok,mülkümüz yok. Neyimizi kıskanıyorlar bu kadar anlamıyorum. Onu da geçtim,okuyup okuyup giden belli başlı tipler var,insan bi kolay gelsin der... Iıııhhh... Bir de kendilerini bizim topikle yarışa sokanları bile gördüm. Allah akıl fikir versin diyorum,biz kocaman bir aileyiz burada.

Biraz daha iyi misin sen ?:26:

onlar kim kız hiç farketmedim:26:
ya zaten kazanamayacağız diye kendimizi yiyoruz bir de kıskananların nazari yüzünden kazanamazsak tam olacak
yok anam yazmayın soru sayınızı artık cidden

onlar kim kız hiç farketmedim:26:
ya zaten kazanamayacağız diye kendimizi yiyoruz bir de kıskananların nazari yüzünden kazanamazsak tam olacak
yok anam yazmayın soru sayınızı artık cidden

Söylerim bir ara. Yemin ederim cadı kazanı gibi bu site.

Aynen ya,yeminle tüm topik etkilendi bu nazardan.:26:

Yazmayalım,en iyisi mail adreslerimizi yazalım birbirimize,ordan haberleşiriz özel şeyleri.

dersanecim ilk denemen çokkkk güzel geçer inşallahhh
güzel sonuçlarla gelmen umuduyla kuzum

Bugünki denemeyi pazartesiye almışlar canım dün akşam mesaj attılar Güzel dileklerin için sağol Sedefim
Maşallah canım
tolman gizil öğrenme
bandura sosyal öğrenme bitmiştir
ve 65 soru daha çözülmüştür
gestalt ve bilgiyi işleme kuramı kaldı acıktım bi bişeyler yiyeyim de devam ederim
Maşallah Sedefim

Kızlar biz bu gidişle rapor da paylaşamıycaz.Topik hedefinden şaşmasın sonra Herkes çalıştığının yarısını yazar artık.Keşke topik üye olmayanlara kapalı olsaydı.

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz
Nabi Avcı'nın istifasına çok şaşırdım kızlar,bakalım yeni bakan nasıl olacak:26:
Bugün deneme olmayınca alan çalıştım ve de tarihten soru çözdüm,miktarını yazmayayım ben deÇalışmaya devam..
Hepinizi öpüyorum kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…