2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

cnm yediiklimin eğitim hocaları süperdi. fakat gk-gy için aynısını söyleyemeyeceğim...kardeşin önlisans mış zaten..yediiklimi elesin bence baştan...onun dışında bu dediğim hüseyin beşçocuklu akademi dershanesindeydi geçen sene bu sene nerde bilmiyorum..ama akademi ve fem dershanesinin gy-gy iyi demişlerdi ...bir de yediiklimde mustafa kaplan var vatandaşlık hocası, o her sene , dönemde 7-8 defa vatandaşlık semineri düzenliyor şahane oluyor..dışardan katılanlara da serbest oluyor.heryere afiş asıyor bu şekilde duyuruyor onlarıda takip etsin..umarım yardımcı olabilmişimdir

Nabi Avcı değilde şu Ösym topyekün istifa etse ya çok gereksiz bir kurum olmaya başladı

Kızçelerim nazara inandıkça gerçek oluyor bunu teyit ettim ben artık

Renginam, neyin var? Facedeyim gelirsin konuşuruz

hoşgeldiniz hocam aramızaa..bu arada cahilliğime verin böte ne oluyor

Nabi Avcı değilde şu Ösym topyekün istifa etse ya çok gereksiz bir kurum olmaya başladı
aynen kuzum ya

gelen gideni aratmaz inşallah

kuzum neyin var :26:

rapor paylaşan arkadaşlar maşallah diyorum

rengina cnm iyisindir inşallah ..canını hiç sıkma bangır bangır aç müzik iyi geliyor

cok sağolun canlarım düşünüp sorduğunuz için şeker yiyorum sabahtır enerji verir belki derse

inşallah hocam derse ara verdiğimde ne yapsam diye düşünüyordum artık sizlerle olurum :) Maşşallah hocam sıkı devam

Rengina sabah yazdıklarını okudum sizi tanımıyorum ama biraz daha iyi gibi geldiniz umarım daha da iyi olursunuz. Bunu canı gönülden isterim.

Rengina sabah yazdıklarını okudum sizi tanımıyorum ama biraz daha iyi gibi geldiniz umarım daha da iyi olursunuz. Bunu canı gönülden isterim.

çok sagol canım. ben de hepinizin iyi olmasını cok isterim evet daha düzeldim tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…