2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Arkadaşlarrrr size ciddi bir sorum varrrr benim gibi hem çalışıp hemde hazırlanan varmııı

Var hocam.:KK6:

merahba arkadaşlar ben de 2013 maduru olarak aranıza katıldım umarım çok geç kalmamışımdır.

Hoş geldiiinnn.:KK16::KK16::KK16: Kendinden bahsetsene.:KK17:

kızlar unutmadan raporumu vereyim :KK68:
tarih 80 soru çözdüm muharebeler çalıştım ama bitmedi daha.
coğrafyadan 120 soru çözdüm
vatandaşlık çalıştım. ilk konu bitmedi şuan hala çalışıyorum:KK6:
neyse az çalışmış olsam da maşallahımı koyayım :nazar::nazar:ziyaretçilerr:KK52:

:nazar::nazar::nazar: Gözü olanın gözü çıksın.:KK33::KK33::KK33:

cumartesi dershanem başlıyo artık kaçış yok sedefim :KK52::KK52:

Hadi bakalım hayırlısı.:KK23::KK1::KK1:

nabi avcı istifa etmiş...

Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.:KK37:

Merhaba:KK3::KK3: canlar.Flaş gelişmeler var.Nabi Avcı'nın istifa etmesi bizim için iyi mi olacak yoksa her şey daha mı kötü olacak?Bekleyip göreceğiz bakalım.İnşallah her şey daha iyi olur bizim için.:KK16::KK16:

Neyse ben bugünkü raporuma geçeyim.Faiz problemleri videosu izledim.2 soru bankasından konuyla ilgili 88 soru çözdüm.:nazar:Türkçeden tekrar yaptım.1 tane 25 soruluk paragraf testi ve 32 soruluk cümlede anlam testi çözdüm.:KK6:Bugün az da olsa (1 saat) alandan konu özeti yaptım.:nazar:

:nazar::nazar::nazar: Maşallah hocam.:KK12:

bizi anlayan tek bir bakan cıksa boşver bizi anlamayı işini anlayan bir meb bakanı cıksa göbek atıcam yahu her gelen cahil her gelen eğitimden uzak al bakalım eğitimci bi adam görelim akıllıca politikayı yok ama dinçer alan sınavı getirdi ne oldu görevden apartopar atıldı olan bize oldu haksızlığın dikalası hayır madem alan getirdim tamam o zaman alan soracagın bölümleri matematikten muaf et mesela bi şeyi de essilt yahu o dinçer var ya o öğretmen nefretiyle yanıp tutuşan ona soracak hesabım var öteki dünyada:KK53:zavallı sbs lerle uğraşırlar yok dershane kapatıcaz derler hadi kapatın da ac kalsın dershane öğretmenleri hem atamayın hem işlerinden edin iş de iş olsa hani eşek gibi çalışıyorlar kendim 4yıl yaptıgımdan bilirim zorluğunu o işin...

ay neyseee cok uzattım hastayım bacılarrrr adet oldum uzanıcam kadın programı bakıcam öğleye kadar:KK76:türk kahvemi de yapayım keyifli keyifliiii herkese güzel bir güüüüün diliyorummmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sonra da alan calışırım bugün zaten yarın dershane varrr :KK37:

Çoook geçmiş olsun,ne kötü bir şey o.:KK14::KK14::KK5:

Ben de eğitim ve matematik çalışmayı planlıyorum.:21::21:

nabi avcı istifa etmiş...
günaydın kızlar :KK3:
nabi avcı ya milli egtmdeki haksızlıga ve çivisi çıkmışlıga dayanamadı ya da postalandı bu iki durumda gösterdiki MİLLİ EGİTİMİN BATTIGI BATIRILDIGI BELGELENDİ :KK31:
BUGÜN ALAN İÇİN Bİ ROTA ÇİZECEM KIZLAR ONUN DIŞINDA Bİ DE PLAN YAPAYIM İNŞALLAH :KK76:

aa evet geçen sene gittim ben o dershaneye...kürşat hoca çok bilgili...fakat aktarmada sıkıntılı..yani kalıcı olmuyo anlattığı..ben maraşta tarihte hüseyin beşçocuklu dan başka tarihçi tanımam...adam mıh gibi aklına kazıyor...daha soruyu bitirmeden sen tak tak sayıyosun...özel dersten adam başını alamıyor

aynı anlatığın gibi anlattı hocam kardeşimde:26: araştırıyor bakalım ne yapacak,7iklim adı var işte ilk oraya sormuş.Sen memnun kaldın mı hocam düşüncen ne:KK17:

coğrafyayı da al ilerde kuşum. ince bi kitap zaten. 1 deneme 18 sorudan oluşuyodu. bazı sorular çok basitti ama öğretiyodu. tekrar için iyi bi kitap

son gelişme anlatayım. düğün gecesi ne olduğunu bilmiyoduk ya hani.. gelin en son evine koşuyodu. biz düğün salonunda bi hayli kaldık. şoktaydık. ayağa kalkamıyoduk. sonra toparlandık. eve geldik halamlar amcamlar teyzemler fln. salonda abimle halamın oğlu kalmıştı. sonra onlar gelini aramaya çıkmışlar. bulmuşlar gelinin evinin yakınlarında. abim bin arabaya konuşcaz demiş. gelinle yengesi binmişler. halamın oğlu onları abimin eve getirmiş. hatta bi kavga çıkmasın diye yarım saat yanlarında durmuşlar. sonra onlar anlaşmışlar herhalde. halamın oğlu gelinin yengesiyle birlikte evlerinden çıkıp arabaya binmişler. gelinin yengesi halamın oğluna ''beni gelinin evine götürür müsün'' demiş. yani gelinin baba evine. götürmüş halamın oğlu. gelinin yengesi zaten çok iyi bi kadındı. bi o karışmadı tüm bunlara. hatta halamın oğluna çok üzüldüm öyle yaptıkları için ama görümcemden korkarım sana daha fazlasını diyemem demiş. neyse eve gelmişler. o sırada gelinin annesi çok fenayım çok zorluk çıkardılar beni hastaneye götürün diye bağırıyomuş. sonra bi de halamın oğlu onu hastaneye götürmüş. yaa işte utansınlar ama nerde.. biz hiç ayılıp bayılmadık. paşa paşa hastaneye gittik. zaten kadına noluyosa? üzen oydu. sonunda altınları alan da oydu. ve onu hastaneye götüren de benim halamın oğluydu. kendi kızı halalarına güvenmiyorum diye bağırıyodu. ama bak hastaneye götüren halanın oğlu oldu. reziller. utanmazlar..

kızlar iyi bi haberim var. bugün öğrencim ilk defa okudu. hepimiz öyle sevindik kiiii. hatta anneannesi ağladı. x okursa 3 gün oruç tutcam diyodum, okudu ya 3 ay bile tutarım dedi kadıncağız. ayy ben de bi mutlu oldum ki sormayın :KK8:

az önce eve geldim. dışardaydım. daha uykum yok. şu öğrenme psikolojisini bitirmek istiyorum inşallah. eğer bitirirsem bu ay çok çalışamama rağmen bu ayki planıma uymuş olucam :KK8:

anne nasıl dua etmiştir sana kuzum çok sevindim çok güzel bir şeye sebep olmuşsun...
benim kardeşimde ilkokulda öğrenemedi ilk dönem,annem öyle pek nazla uğraşan bi hatun değil çook fazla gerçekçidir:KK1: bi gece uğraşıyorum gene kardeşimle,geldi annem kaldırdı beni oturdu masaya o ara eline koca saplı bi bıcak geçti:KK45: korkutacak ya :KK9:
alfabeyi geçti bir kere sonra fişleri yığdı önüne,ben çamaşırı asana kadar hepsi okunacak dedi,Kadın geldi kardeşim bülbül gibi şakıdı valla.Sonra okuma yarışında falan birinci oldu:13:

senin çocuk kadar şanslı değildi kardeşim,yavrum korkudan ikinci bir dil öğrenecekti az daha zorlasaydık:KK53:

merahba arkadaşlar ben de 2013 maduru olarak aranıza katıldım umarım çok geç kalmamışımdır.

Hoş geldin :KK3: Kalmadın hocam bizde uçmuyoruz zaten sağlam ve emin adımlarla inşallah

fıstıklar alan çalıştım,kaşlarıma sarımsak sürdüm gürleşir umarım:KK14: şimdik gidiyorum akşam kabarık bir raporla gelceğim:KK34:

günaydın canlarım biraz moralim bozuk toparlanıp başlarım umarım

nabi avcı ya milli egtmdeki haksızlıga ve çivisi çıkmışlıga dayanamadı ya da postalandı bu iki durumda gösterdiki MİLLİ EGİTİMİN BATTIGI BATIRILDIGI BELGELENDİ :KK31:
BUGÜN ALAN İÇİN Bİ ROTA ÇİZECEM KIZLAR ONUN DIŞINDA Bİ DE PLAN YAPAYIM İNŞALLAH :KK76:

Şu kırmızılı cümle tam da hissettiklerimi anlatıyor.:KK31: Ben postalandığını düşünüyorum.:44:

aynı anlatığın gibi anlattı hocam kardeşimde:26: araştırıyor bakalım ne yapacak,7iklim adı var işte ilk oraya sormuş.Sen memnun kaldın mı hocam düşüncen ne:KK17:

anne nasıl dua etmiştir sana kuzum çok sevindim çok güzel bir şeye sebep olmuşsun...
benim kardeşimde ilkokulda öğrenemedi ilk dönem,annem öyle pek nazla uğraşan bi hatun değil çook fazla gerçekçidir:KK1: bi gece uğraşıyorum gene kardeşimle,geldi annem kaldırdı beni oturdu masaya o ara eline koca saplı bi bıcak geçti:KK45: korkutacak ya :KK9:
alfabeyi geçti bir kere sonra fişleri yığdı önüne,ben çamaşırı asana kadar hepsi okunacak dedi,Kadın geldi kardeşim bülbül gibi şakıdı valla.Sonra okuma yarışında falan birinci oldu:13:

senin çocuk kadar şanslı değildi kardeşim,yavrum korkudan ikinci bir dil öğrenecekti az daha zorlasaydık:KK53:

Hoş geldin :KK3: Kalmadın hocam bizde uçmuyoruz zaten sağlam ve emin adımlarla inşallah

fıstıklar alan çalıştım,kaşlarıma sarımsak sürdüm gürleşir umarım:KK14: şimdik gidiyorum akşam kabarık bir raporla gelceğim:KK34:

Ahh canım yaaa kıyamam.:KK1: Hazırbulunuşluğu yokmuş ki garibimin.:KK9::KK9:

Ben de paragraf çözüyorum,ara vermiştim;asıl rapor akşama.:KK23::KK1::KK1:

günaydın nilim :KK3:büyük ihtimalle postalandı milli eğitime bakan dayanmaz oldu

günaydın canlarım biraz moralim bozuk toparlanıp başlarım umarım

günaydın kuzumm :KK16:noldu bitanem moralin neden bozuk

Oh nihayet bitti geçmiş, oku oku hiç bitmicek sandım:KK53:
Kızlar bu arada söylemeden geçemiycem, samimiyetinize bayılıyorum, ne güzel bi ilişki kurmuşsunuz aranızda:nazar:
Sedefcim yaşadıklarınız gerçekten film gibi, Allah yardımcınız olsun. İnşallah utanır yaptıklarından da en azından bi özür diler. Hala beraber olmaları çok şaşırtıcı gerçekten. Neyse artık, herşeyin hayırlısı olsun diyeyim, Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Bu arada düğün fotolarına tek kelimeyle bayıldım, ne kadar güzel olmuşsun:nazar: Monanın sorduğu kadar var vallahi cildin mükemmelmiş:nazar: kıyafetlerinin ikisi de ayrı güzel, sana da çok yakışmış ve sewdiceğinle de çoookkk yakışmışsınız:nazar: Ay nazar boncuğuyla doldurdum yazıyı:KK1:
O kadar çok sayfa okudum ki, şimdi farkettim de aklımda senin olaydan başka bişiy kalmamış:KK17:
Dersane başladı bayramdan önce iki hafta gittim yanılmıyosam. Fena gitmiyo şimdilik. Ama tekrarlarımı hep ihmal ettim bayramdan sonra yaparım diye, şimdide yaz yaz bitiremiyorum:26:
Dersane programını soran bi arkadaş vardı, onu da yazayım hatırlamışken. Pazartesi salı çarşamba gidiyorum dersaneye canım ben. Almanca olduğum için sözel sınıftayım. Haftada 3 saat matematik var. diğer bütün dersler 1 saat. Ve tarihi ikiye ayırmışlar, kültür tarihi, inkılap tarihi olarak. İki ayrı hoca giriyor.
Bugün dışarı çıkayım diyorum, alışveriş yapıp deşarj olayım azıcık:KK14:

bizi anlayan tek bir bakan cıksa boşver bizi anlamayı işini anlayan bir meb bakanı cıksa göbek atıcam yahu her gelen cahil her gelen eğitimden uzak al bakalım eğitimci bi adam görelim akıllıca politikayı yok ama dinçer alan sınavı getirdi ne oldu görevden apartopar atıldı olan bize oldu haksızlığın dikalası hayır madem alan getirdim tamam o zaman alan soracagın bölümleri matematikten muaf et mesela bi şeyi de essilt yahu o dinçer var ya o öğretmen nefretiyle yanıp tutuşan ona soracak hesabım var öteki dünyada:KK53:zavallı sbs lerle uğraşırlar yok dershane kapatıcaz derler hadi kapatın da ac kalsın dershane öğretmenleri hem atamayın hem işlerinden edin iş de iş olsa hani eşek gibi çalışıyorlar kendim 4yıl yaptıgımdan bilirim zorluğunu o işin...

ay neyseee cok uzattım hastayım bacılarrrr adet oldum uzanıcam kadın programı bakıcam öğleye kadar:KK76:türk kahvemi de yapayım keyifli keyifliiii herkese güzel bir güüüüün diliyorummmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sonra da alan calışırım bugün zaten yarın dershane varrr :KK37:

Dediklerinin her bir kelimesine sonuna kadar katılıyorum tatlım.Her gelen kendi canının istediklerini uyguluyor, onlar yerlerinden olunca da cefasını çekmek bize düşüyor.:KK50:

Çok geçmiş olsun canım.Ağrını hafifletmek için kekik çayı içebilirsin.:KK68:Bir akrabamdan duymuştum faydası oluyormuş.
Bugün işçi havuz problemlerine ve alana çalışacağım.:KK6:Herkese iyi çalışmalar...:KK34:

Son düzenleme:
arkadaşlar Böte mezunuyum. Konyalıyım.. Aslında hem 2012 hem 2013 mağduruyum sayfanızı dün gördüm aranızdaki samimiyet ve birbirinizi motive etmeniz çok hoşuma gitti. Bende aranıza katılmadım edemedim. dershaneye gitmiyorum evde hazırlanıyorum.

Nabi Avcı istifa etmiş ama malum gelenler hep gideni arattığı için üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.

Bir de arkadaşlar dershaneleri kaldıracağız diyorlar nereye kaldırıyorlar okullarda verdikleri eğitime güveniyorlar mı ki dershaneyi kaldırıyorlar eğer güvenselerdi zaten ünilerde okutulan derslerden bir de alan sınavı koymazlardı adamlar doç.larına güvenemiyorlar ki öğretmenlerine güvensinler..

Son düzenleme:
Oh nihayet bitti geçmiş, oku oku hiç bitmicek sandım:KK53:
Kızlar bu arada söylemeden geçemiycem, samimiyetinize bayılıyorum, ne güzel bi ilişki kurmuşsunuz aranızda:nazar:
Sedefcim yaşadıklarınız gerçekten film gibi, Allah yardımcınız olsun. İnşallah utanır yaptıklarından da en azından bi özür diler. Hala beraber olmaları çok şaşırtıcı gerçekten. Neyse artık, herşeyin hayırlısı olsun diyeyim, Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Bu arada düğün fotolarına tek kelimeyle bayıldım, ne kadar güzel olmuşsun:nazar: Monanın sorduğu kadar var vallahi cildin mükemmelmiş:nazar: kıyafetlerinin ikisi de ayrı güzel, sana da çok yakışmış ve sewdiceğinle de çoookkk yakışmışsınız:nazar: Ay nazar boncuğuyla doldurdum yazıyı:KK1:
O kadar çok sayfa okudum ki, şimdi farkettim de aklımda senin olaydan başka bişiy kalmamış:KK17:
Dersane başladı bayramdan önce iki hafta gittim yanılmıyosam. Fena gitmiyo şimdilik. Ama tekrarlarımı hep ihmal ettim bayramdan sonra yaparım diye, şimdide yaz yaz bitiremiyorum:26:
Dersane programını soran bi arkadaş vardı, onu da yazayım hatırlamışken. Pazartesi salı çarşamba gidiyorum dersaneye canım ben. Almanca olduğum için sözel sınıftayım. Haftada 3 saat matematik var. diğer bütün dersler 1 saat. Ve tarihi ikiye ayırmışlar, kültür tarihi, inkılap tarihi olarak. İki ayrı hoca giriyor.
Bugün dışarı çıkayım diyorum, alışveriş yapıp deşarj olayım azıcık:KK14:

Hocam daha sık gelmeye çalış,seni pek göremiyoruz aramızda.:KK6: Evet,şükürler olsun güzel bir topikimiz var ve giderek büyüyoruz.:KK16:

arkadaşlar Böte mezunuyum. Konyalıyım.. Aslında hem 2012 hem 2013 mağduruyum sayfanızı dün gördüm aranızdaki samimiyet ve birbirinizi motive etmeniz çok hoşuma gitti. Bende aranıza katılmadım edemedim. dershaneye gitmiyorum evde hazırlanıyorum.

Nabi Avcı istifa etmiş ama malum gelenler hep gideni arattığı için üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.

Bir de arkadaşlar dershaneleri kaldıracağız diyorlar nereye kaldırıyorlar okullarda verdikleri eğitime güveniyorlar mı ki dershaneyi kaldırıyorlar eğer güvenselerdi zaten ünilerde okutulan derslerden bir de alan sınavı koymazlardı adamlar doç.larına güvenemiyorlar ki öğretmenlerine güvensinler..

Amaaan hocam boşver...:KK14: Al birini vur ötekine...Biz çalışmamıza bakalım.:KK34:

İnşallah hep aramızda olursun bundan sonra.Doğru yerdesin çünkü.:KK23::KK1:

Ben de Türkçe ve öğrenme çalıştım.:KK76: Kaç soru çözdüğümü yazmayacağım,çatlayın ziyaretçiler.:KK33::KK33::KK33:

Birazdan yürüyüşe çıkacağım.:21::21: Sağlam kafa sağlam vücut.:KK1::KK1:

Hepinizi kocaman öpüyorum.:KK54:

Yok hala tek kelime çalışamadım.:KK50:
Nabi Avcı'nın gitmesi iyi olmuş demek için yerine kimin geleceğini bilememiz lazım.
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyeyim.

Bu arada soru sayımı yazmamaya karar verdim ben de monam gibi. hani çalışamayacak kadar kötü değilim şuan ama çalışmak içimden gelmiyor. Az çalşmamıza rağmen nazar değiyorsa çok çalışsak topiğe bile uğrayacak halimiz kalmaz:KK9:
Neyse Allah kem gözlerden korusun. Göz değeceklerine maaşallah deseler ölürler mi :KK20:

Nabi Avcı'nın gitmesi iyi olmuş demek için yerine kimin geleceğini bilememiz lazım.

Bu arada soru sayımı yazmamaya karar verdim ben de monam gibi. hani çalışamayacak kadar kötü değilim şuan ama çalışmak içimden gelmiyor. Az çalşmamıza rağmen nazar değiyorsa çok çalışsak topiğe bile uğrayacak halimiz kalmaz:KK9:
Neyse Allah kem gözlerden korusun. Göz değeceklerine maaşallah deseler ölürler mi :KK20:

Aynen kuzum hayırlısı.:KK24::KK14:

Ölürler Rengişim ölürler.:KK19::KK19:

Başkasının çalışmasına bile göz diken insanlar var
Ne garip ya valla

He yaa.:KK33: Malımız yok,mülkümüz yok.:KK24: Neyimizi kıskanıyorlar bu kadar anlamıyorum.:KK19: Onu da geçtim,okuyup okuyup giden belli başlı tipler var,insan bi kolay gelsin der...:KK14: Iıııhhh...:KK76: Bir de kendilerini bizim topikle yarışa sokanları bile gördüm.:KK1: Allah akıl fikir versin diyorum,biz kocaman bir aileyiz burada.:KK16:

Biraz daha iyi misin sen ?:26:

He yaa.:KK33: Malımız yok,mülkümüz yok.:KK24: Neyimizi kıskanıyorlar bu kadar anlamıyorum.:KK19: Onu da geçtim,okuyup okuyup giden belli başlı tipler var,insan bi kolay gelsin der...:KK14: Iıııhhh...:KK76: Bir de kendilerini bizim topikle yarışa sokanları bile gördüm.:KK1: Allah akıl fikir versin diyorum,biz kocaman bir aileyiz burada.:KK16:

Biraz daha iyi misin sen ?:26:

onlar kim kız:KK53: hiç farketmedim:26:
ya zaten kazanamayacağız diye kendimizi yiyoruz bir de kıskananların nazari yüzünden kazanamazsak tam olacak:KK20:
yok anam yazmayın soru sayınızı artık cidden

onlar kim kız:KK53: hiç farketmedim:26:
ya zaten kazanamayacağız diye kendimizi yiyoruz bir de kıskananların nazari yüzünden kazanamazsak tam olacak:KK20:
yok anam yazmayın soru sayınızı artık cidden

Söylerim bir ara.:KK1: Yemin ederim cadı kazanı gibi bu site.:KK1::KK9:

Aynen ya,yeminle tüm topik etkilendi bu nazardan.:26::KK25:

Yazmayalım,en iyisi mail adreslerimizi yazalım birbirimize,ordan haberleşiriz özel şeyleri.:KK23::KK1:

dersanecim ilk denemen çokkkk güzel geçer inşallahhh :KK16:
güzel sonuçlarla gelmen umuduyla kuzum :KK16:

Bugünki denemeyi pazartesiye almışlar canım dün akşam mesaj attılar:KK14: Güzel dileklerin için sağol Sedefim:KK16:
kızlar unutmadan raporumu vereyim :KK68:
tarih 80 soru çözdüm muharebeler çalıştım ama bitmedi daha.
coğrafyadan 120 soru çözdüm
vatandaşlık çalıştım. ilk konu bitmedi şuan hala çalışıyorum:KK6:
neyse az çalışmış olsam da maşallahımı koyayım :nazar::nazar:ziyaretçilerr:KK52:
Maşallah canım:nazar:
tolman gizil öğrenme
bandura sosyal öğrenme bitmiştir
ve 65 soru daha çözülmüştür :KK64:
gestalt ve bilgiyi işleme kuramı kaldı :KK14: acıktım bi bişeyler yiyeyim de devam ederim :KK56:
Maşallah Sedefim:nazar:

Kızlar biz bu gidişle rapor da paylaşamıycaz.Topik hedefinden şaşmasın sonra:KK52: Herkes çalıştığının yarısını yazar artık.Keşke topik üye olmayanlara kapalı olsaydı.:KK50:

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz:KK3:
Nabi Avcı'nın istifasına çok şaşırdım kızlar,bakalım yeni bakan nasıl olacak:26:
Bugün deneme olmayınca alan çalıştım ve de tarihten soru çözdüm,miktarını yazmayayım ben de:KK39:Çalışmaya devam..
Hepinizi öpüyorum kızlar:KK16:

X