2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Vallahi bu ailenin oyunlarından beynim sulandı artık.

Bıktım bu ziyaretçilerden yaaa...

Sedefimmm çok sevindim kuzum ya. Ne güzel birine okuma yazma öğretmek...

bunlarda entrika bitmez kuzum bitmez bakalım bir balayından dönünce neler yapacaklar.

çok sevindim öğrencine de kuzum maaşallah

yalan ruzgarı in turkey

kuzum kusura bakma gülüyorum ama tam seyretmelikler

ayy yok şekerler biz de gülüyoruz artık zaten. olan oldu giden gitti napalım sağlımız yerinde olsun yeter
balayından gelince son dk gelişmelerini yazarım ben size

ayy yok şekerler biz de gülüyoruz artık zaten. olan oldu giden gitti napalım sağlımız yerinde olsun yeter
balayından gelince son dk gelişmelerini yazarım ben size

sedefim aslında tam dizi olayı bunlar he şu stvde oluyordu ya önceden birine bir kötülük yapıyor sonra çıkıyor ondan falan.
güzel konu olurmuş bu da

ben barıştıklarını balayına gittiklerini bilmiyordum çok şaşırdım

sedefim şu konuyu bdv ye açsan alır başını giderdi ha

Son düzenleme:

sedefim aslında tam dizi olayı bunlar he şu stvde oluyordu ya önceden birine bir kötülük yapıyor sonra çıkıyor ondan falan.
güzel konu olurmuş bu da
aynennn. sırlar dünyası hatta olay bi sonuçlansın. onların başına da gelcek olan gelsin. ben ondan sonra sırlar dünyasına bi mektup olarak yazarım canlandırırlar
babam abimin anneannesiyle konuşmuş. kadın demiş ki ''sen saygını korumaya devam et ama o kadını görürsen sadece şu cümleyi söyle: -senin de oğlun var inşallah sen de aynılarını oğlunun düğünde yaşarsın- de'' demiş. gelinin bi erkek kardeşi var. babama yumruk atan. gün gelir ona da aynısını yaparlar elbet.. Allah öteki dünyaya bırakmıyo bile.
zaten olayın gerisini sen biliyosun. abim de anneme neler çektirmişti. yıllarca annemle babamı ayırmaya çalışmıştı. al işte kendi yuvası daha düğün gününden bozuldu. yuva yıkanın yuvası olmadı. aynı şey bi de gelinin kardeşinin başına gelirse hiç şaşırmam
ben barıştıklarını balayına gittiklerini bilmiyordum çok şaşırdım

sedefim şu konuyu bdv ye açsan alır başını giderdi ha

millet evlenmekten vazgeçerdi o gece diğer halamın oğlu bizimle eve geldi. şu dk ayrılıyorum sevgilimden dedi bu kadar terbiyesiz insanlarla karşılaşmayız herhalde inşallah umarım

rengoşum sayın editörcüğüm
bizim bu konuyu ziyaretçilere kapatma imkanımız var mı acaba? eğer diğer kızlar da isterlerse tabii

ahahhaha tam sırlar dünyası valla gerçi şuan küçük kıyamet var ona yazarsın

şaka bir yana bir daha göstermesin sedefim rezillik baştan aşağı ne terbiyesizlermiş

hepi topu olsun 10 20 bin olsun altınlar sanki ne alabilirlerki onunla:26:

rengoşum sayın editörcüğüm
bizim bu konuyu ziyaretçilere kapatma imkanımız var mı acaba? eğer diğer kızlar da isterlerse tabii

maalesef tatlım bir tek, bugün ne giydin vs gibi forumda kendi fotosunu yükleyenlerin bölümü kapalı dışarıya. o da güvenlikten dolayı. burayı okuyup üye olmaya niyetlenenler var ya o yüzden kapatılamıyor canım

Ya da konunun başlığına maaşallah demeyen okumasın diye ekleyeyim

doğru kuzum. hani sadece kpss için üye olan da çok fazla arkadaşımız var. güzel bişey de işte.. :97:

misafirler dışardan bakmayın anacım gelin katılın aramıza. maşallahınızı eksik etmeyin sakın

ekle maşallah deyin de. zaten başlığı okurken ister istemez maşallah demiş olcaklar

az önce ziyaretcierimiz vardı biz bunları yazdıktan sonra yok oldular

ziyaretçilerrr ıııııııııııııı

Aklınıza kurban uleeenn...

Ben yatıyorum bebeklerim,çok konuşmayın,sonra okuması zor oluyor.

İyi geceler güzellerim.

Arkadaşlarrrr size ciddi bir sorum varrrr benim gibi hem çalışıp hemde hazırlanan varmııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…