2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hergün atanmak istediğim kurumu, tutacağım evin düzenlemelerini, ailemin yanına tatile gelmeleri, off off neleri hayal etmiyorum ki..

Rabbim o günleri göstersin inşallah bize :97:

Aynen kuzum. İnşallah görürüz o günleri hayırlısıyla.

aferin benim akıllı bıdığımaaaa

Bu arada son gelişmeleri yazayım.

Sevdiceğin babası sevdiceği aramış ve özür dilemiş. İş yerinde bir sıkıntı olmuştu,size patladım kusura bakmayın demiş. Gelinime selam söyle demiş bir de. Sevdiceğin morali düzelmiş,ona sevindim,ama adam notunu aldı yani artık benden.

Ben cidden böyle giderse kırıcı olmaya başlayacağım bu konuda.

Yazmaya çalışıyorum ben de elimden geldiğince ama bu muhabbet cidden sıkmaya başladı.

Kimsenin kimseye garezi yok.

Hocam ihtiyacın yoksa bırak ders çalış yaa.

Benim de bugünlük raporum : 200 öyt,100 gelişim. Bir aksilik olmazsa biraz da matematik çalışayım diyorum ama kısmet.

Son düzenleme:

sende eksik olma canım
bende de var yediiklimin genel kültür konu anlatımlı seti bende beğenmiyorum
data gerçekten güzel canım bende tavsiye ederim

kızlar şu soruya bakar mısınız acıktım mı kafam mı gidik anlamadım :/

başka çözüm yolu bulamadım çok çalıştım heralde durdu beynim

meraba kızlar nasılsınız bakalım umarım iyisinizdir ve umarım çalışmalar iyi gidiyodur.
Ücretli öğretmenlik yapıyorum bugün boş günümdü ve dosyamın hazırlanması gerekiyodu o kadar çok saatimi harcadım ki anlatamam. öğretmen olunca bir sürü formalite iş bizi bekliyor benden söylemesi.
Şimdi de oturdum bakalım dersin başına video izliyorum. Bu konu anlatım videolarına bayılıyorum ya iyi ki var. Ama bu videolardaki hocalar niçün ekstra tipsiz onu hiç anlayamadım sevgili hocalarım valla

kızlar şu soruya bakar mısınız acıktım mı kafam mı gidik anlamadım :/

başka çözüm yolu bulamadım çok çalıştım heralde durdu beynim

Eki Görüntüle 837243
Meraba hocam :)
Büyük ihtimal şu hatayı yaptın. Toplam öğrenci sayısını bulmak için 60, 50, 20 topladın. Ama grafikte de görüceksin
1 alan öğrenci sayısı=20
2 alan=50
3 alan=60
4 alan=50
5 alan=60
yani toplamda 240 öğrenci var. Bunlardan 3 alan sayısı 60. Oranlamayı şöyle yapıyoruz
240 kişiden 60 ise
360 dercede x
Buradan da orantı yapıyoruz ve sonuç 90 çıkıyor eğer yanlış bulmadıysam

iyiyiz canım sen nasılsın
işin hayırlı olsun
keşke atansam o formalite işlere razıyım ben
evet videolardaki hocalar biraz tipsiz oluyolar seçilmiş gibi

Çok sağolasın aynen benim gözümden kaçan oymuş diyorum niye yapamıyorum böyle olunca panikliyorum sınavda ne yapacağım diye halbu ki mattan sorunum yok

iyiyiz canım sen nasılsın
işin hayırlı olsun
keşke atansam o formalite işlere razıyım ben
evet videolardaki hocalar biraz tipsiz oluyolar seçilmiş gibi
Teşekkür ederim hocam. Aynen ben de atansam bayıla bayıla yaparım hem de özenerek titizlenerek ama ücretli öğretmenken o kadar içimden gelmiyor malesef. Çok fazla vakit harcamak da istemiyorum hem. Çok çalışmak lazım çooook :)

anlıyorum canım seni
inşallah atanıp bayıla bayıla yaparız bu işleri

Çok sağolasın aynen benim gözümden kaçan oymuş diyorum niye yapamıyorum böyle olunca panikliyorum sınavda ne yapacağım diye halbu ki mattan sorunum yok
Bade hocam ben matematikçiyim testlerde de illa ki hep çıkıyor yanlışlarım. Sonra üzülüyorum kendi alanımı bile doğru dürüst yapamıycak mıyım diye. Soru çöze çöze mükemmelleştirmeye çalışıcaz kendimizi :) Ben bilemediğiniz sorularda her zaman yardımcı olurum burdaysam eğer :)

Selam kızlar

Maşallah coşmuş burası.Dershanenin olduğu günler fazla uğrayamıyorum buraya,zamanım az oluyor Yazdıklarınızı okudum ne güzel çalışmışsınız öyle

Sedefim o kadar güzel bir yüreğin var ki üzülmeni istemiyorum artık.En başta da söylediğim gibi kurtulmuşsunuz canım hepiniz
Mantarkaya ve KPSS2014 süper gidiyorsunuz.Mantarkaya sen mat çalışmayı ne çok seviyorsun öyle
Monalisam çözdüğün sorulara
Renginacım ve Tuğbacım sizin raporlarınızı da görelim artı olmaz mı:26:
Adını anamadığım tüm arkadaşlar hepinize kolay gelsin

Bugün dershaneden gelince alan konu çalıştım yine,sonra ÖYT konu çalıştım.Ardından da tarihe yeniden başladım dershanenin verdiği kaynaktan.

canım iyi ki ben ücretliye gitmemişim diyorum böyle yorumları görünce:26: evde bile çalışamıyorum baen bir de dışarı işi ile hiç yapamazdım Allah yardımcın olsun
canım ben çalışıyorum bugün de çalıştım ama cok gec bitiriyorum çalışmayı o saatten sonra da yazmayı unutuyorum dün de yazacaktım unutmuşum muhabbet ederken.

[video=youtube;SGoyNOEQfDE]http://www.youtube.com/watch?v=SGoyNOEQfDE&feature=youtu.be[/video]

Kızlar 10 dk ayırıp izleyin..

merhaba kızlarruzunca bir süredir foruma hiç girmedim ama sanmayın ki sizleri unuttumçalışmalarınız inşallah güzel geçiyordursizlere öğrencilerin yaptığı birkaç şeyi anlatayımda gülün biraz:)

ben:haftaya sizi sınav yapıcam
öğrenci:hangi dersten hocam?
ben:!!!!

ben:aç kitaplarını çalışmaya başla birazdan sözlü olucaksın
öğrenci1:hangi konudan yapıcaksınız hocam?
ben:sen 6.üniteye çalış çocuğum seni ondan yapıcam
(aradan 30 sn geçer ya da geçmez)
öğrenci2:hocam nereden sorucaksınız?
ben:sende 3.üniteye çalış sanada ordan sorucam
hakikatende o üniteleri açıp okumaya başladıklarını gördüğümde ben aynen oldum

Ha o zaman iyi canım,ben de çalışmadığını düşünmüştüm.Raporunu yaz ama bence hem düzen açısından hem de birbirimizin nelere,ne kadar çalıştığını bilmek bizleri motive ederBunu bütün arkadaşlar için söylüyorum.

Sohbete dalarken unutmazsam kuzum Ya zaten çok çok iyi de çalışmıyorum ama bakma işte.

Hoş geldin kuzum nasısın nasıl gidiyor? Olsun varsın öyle olsun. Ah şuan öyle öğrencilerimin olmasını bile ne çok isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…