2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

cloşummmm bizim seninle branşlarımız farklı olsa da kader arkadaşı sayılırız. alan sınavımız yok ama bence hedefimiz 90 olmalı kuzum.
sen kendini biliyosun. matta sorun varmış. o halde mat için antremanlarla mat kitabı varmış. herkes bundan çok memnun. hatta 1 ve 2 si varmış kitabın. önce 1 ini alıp ondan çalışmaya başla. hocanla birlikte de çalış. hocanı ve bu kitabı aynı anda götürmeye çalış.
zaten senin sözelin iyi. ölçmede de sen sayısal kısmında belirli kuralları biliyodun ve soruları rahatça çözebiliyodun. o da biraz sayısala bakıyo diye ondan korkmana gerek yok. inşallah bu yıl bu iş olucak kuzum

bu adamın derdi ne böyle ya :44:
aman takma kafanı monam ya.sen sevdiceğinle mutlu musun ona bak sen

Evet kuzularım aynen öyle... Hayırlısı neyse o olsun diyorum artık,sınav varken bir de bunu düşünemem.

Vayyy be... Resmen haberlik bir olay oldu ya.:44: Balayı mı ? Bizim feys vakalarının üzerine bu da kaymak oldu,yuh yani.

Yok,bırakmak gibi bir durum söz konusu değil zaten hocam. Sevse de ben sevemem zaten artık,her yaptığı batacak,her lafında bir şey arayacağım.

ayşegülümmmm hoşgeldinnn ne güzel artık hepimiz buradayız inşallah. başka bi engelimiz çıkmasın da düzenli bi şekilde gidelim artık. sistemli olalım.
benim bugün bi işim var. ama akşama ya da yarın başlıyorum

son cümlene bayıldımmmm

monam sen kesinlikle onunla iletişime geçme. senin sinirlerini zıplatsa bile sakın ona bişey yazma. adamın istediği de o zaten. seni sinir edip ağzından kötü bişey çıkmanı sağlasa, oğluna bak sevdiğin kız ne terbiyesiz nutukları atıcak. sakın iletişime geçme sakın. feysten sil engelle. ama sana yazdıklarının hepsini sevdiceğe anlat. sakin bi dille. o zaten kaç yıllık babasını tanımıcak ki? her şeyin farkındadır ama topu sevdiceğine at.

aynen tam haberlik

Sence bende o göz var mı ? Öyle yaptım zaten bebikom.

Dersaneden geldim,yemeğimi yedim,birazdan çalışmaya başlayacağım.

Akşama görüşürüz canlarım.

Hergün atanmak istediğim kurumu, tutacağım evin düzenlemelerini, ailemin yanına tatile gelmeleri, off off neleri hayal etmiyorum ki..

Rabbim o günleri göstersin inşallah bize :97:

yukarda Allah her şeyi gördü kuzum. bizim vicdanımız rahat. yaşarsak görücez onlara neler olucağını.. hele de geline ve annesine. artık yarım mı kalırlar sakat mı kalırlar bilemem. Allah a havale ediyorum.
Sence bende o göz var mı ? Öyle yaptım zaten bebikom.

Dersaneden geldim,yemeğimi yedim,birazdan çalışmaya başlayacağım.

Akşama görüşürüz canlarım.
aferin benim akıllı bıdığımaaaa
Hergün atanmak istediğim kurumu, tutacağım evin düzenlemelerini, ailemin yanına tatile gelmeleri, off off neleri hayal etmiyorum ki..

ben de atandınız yazısını gördükten sonra pılımı pırtımı toplayıp istanbula, ordan da uçakla nereye ise oraya gittiğimi yolculuğumu hayal ediyorum. çok iyi geliyo valla

saol canım benim sanada hayırlı olsun yakışmışsınız aşkitonla
ev kira tatlım almadık iyi dileklerin için çok saol Allah razı olsun kitapseçe bak canım kampanyada baya kitap var
atama ve bebikte gelir zamanı gelince tatlım senin içinde aynılarını diliyorum
bu aralar başlayalım dersede tatlım. ocakta bitiririz ne de olsa geçen yıl az ineklemedik

Hepiniz sağolun fıstıklar buralardayım dolanıyorum sayfada

yok bebekim burdayım gidecek yerimde yok zaten öküz başına kızgınım buluttan nem kapar oldum herhal

zamanla her şey olduğu kadar

sedef bu arada ilerde torun torbaya anlatacak,aktaracak ne çok anın deneyimin oldu bu ara.haberlerden duyduğumuz olayları sen canlı yaşadın:26: uzak dur o yengeden!!!! sokma odana falan her fenalığı beklerim,şaşırmam

Doğrusunu söylemek gerekirse sana katılıyorum canım benim de yazdıklarıma cevap bile gelmiyor ama tabi ki kimseyi suçlamak değil bu kimse bilerek yapmıyordur heralde ama can sıkıcı oluyor bu doğru

gel hocam gitme sakın sen bana yazarsın ben sana en kötü

Revda kendi adıma söyleyim ben senin her mesajına cevap attım ama sen bana cevap atmadın. ve diğer arkadaşlarım da sana cevap attı. hatta sen o zaman da bana yazmıyorsunuz dedin. ben yine yazdık eskilere göz at dedim.
Geriye dönüp bakarsanız veya bildirimlerde alıntılar geliyor, ordan da takip ederseniz cevap atıldığını görürsünüz sizler böyle dedikçe ben cidden üzülüyorum artık.

Son düzenleme:
Selam kızlar. Şuan dersanedeyim. saçma sapan işler çıkarıyorlar. Canım sıkılıyor. Bunun içinmi okuduk. Aslında bunu gördükçe asılmam gerek ama nerde... Çalışmayada başlayamadım. Başlarsam gelirim. Şimdilik içim almıyor( nasıl bi kuyunun içine düştüm yarabbim.

canım benim çok sağol
sevdicekle aramız iyi çok şükür
atandı diyarbakıra gitti bayramdan öncede buraya geldi görüştük
dershanede kaptığım her şeyi paylaşırım tabi ki kuzum
yeniden aramızda olmana çok sevindim cloşuum

inşallah badem

kuzum sen her işi aynı anda yaparsın bu sene de 90 alacaksın inşallah

canııımmmmm inşallah bitanemmmm ben de senden aynı performansı bekliyorum hatta çok daha iyisini yapabileceğinden eminim bebeğim

ayşegülüm bende geç başladım birbirimizi motive ederiz arkadaşım merak etme sen bu arada bir ara face resimleriniz gördüm çokçok beğendim Rabbim bir ömür boyu mutlu mesut eder İNŞALLAH

inşallah canım benim çok teşekkür ederim artık kpssye odaklanma zamanı

hoşbuldum sedefimm inşallah bundan sonrada hep burda olacağım düzenli de çalışmaya çalışacağım

inşallah canım yaa ben de hergün ne hayaller kuruyorum bir bilsen

çok teşekkür ederim nilim

bugün tarihten dağılma dönemine kadar geldim kızlar sorularını da çözdüm başka derse bakmadım akşam da alan çalışacağım

pirayem sen hiç uğramıyorsun kuzum yaa:26: bir an önce başla e mi ben senin çalıştıgını düşünüyordum :26:
kıııızzz ne ara calıstın da dağılmaya geldin anacım
maaşallah kuzumaaa
ben de tarihe çalıştım şimdi coğrafya madenler bitirmeye calısıyorum:98:

Son düzenleme:

sabahtan beri tarihten başka birşeye bakmadım kuzum kafayı tarihle bozacağım yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…