2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

çok teşekkür ederim canım elbisemin aslında beyazını almayı çok istemiştim; ama gelin hanım istemez diye almadım. düğünde tek beyaz giyen o olmak istermiş. annem aman kavga çıkmasın alma beyaz dedi. hiç sevmememe rağmen kırmızı rengini aldım. kavgadan gene kurtulamadık
güzel dileğin için kocamaaann amin diyorum

Olsun tatlım.Kırmızısı da çok yakışmış bence.Eminim beyazı da çok güzel olurdu.Belki gelin seni kıskanmış olabilir. O yüzden öyle demiş olabilir. Gelin beyaz giymiş ama yaptıklarıyla düğünün yüz karası olmuş ama haberi yok galiba.

mat.benim de kabusumdu calışmicam ne yaparsam bahtıma alan var önümde o daha önemli artık neyse ki zaten mat.e calışsam da boş ben yapamadıgmı biliyorum daha önce ciiddi emek verdim 1 yıl olmadı zorlamanın anlamı yok...mat.e 1 yıl çalıştım uğraştım 2012kpss de... deli gibi vakit ayırdım malum cok hızlı degilim sonra sınavda sorulara tek tek baktım uğraştım 15yaptım 12 net cıktı işlem hatasından ,vay be dedim benim için süper..ama ne halt yedim sözelleri uçarcasına okudum ki mat e zamanım kalsın yavasım ya...sonuc yanlış ve eksik okumaktan düşünmemekten tarih coğ hatası olarak fazlasıyla döndü bana 80 aldım ve edebiyat 81 le kapadı ...keşke o yıl mat e emek vermeseydim ve sözellei sakin okusaydım gecen yıl da alan kabusu çöktü üzerimeofffff

anlatma sebebim matematikte hız kazanın sözelleri sakın hızlı geçmeyin ..ders cıkarın diye yazdım felaketimden

aman olsun canım ya yazılı oku not geçir yazılı hazırla yazın da 2,5 ay yat...dinlen...maaşlara ocakta 200 küsür tl zam var süper bu atanan arkadasım harcıyor harcıyor bitmioyr..kimse öğretmen maaşı az demesin hele de karı koca atanmışsa göüyorum akıllı evler alıyorlar araba sık sık değişiyor biraz da hesabını bilince tabi...o yüzden olacak o kadar formalite...atanalım yeter...kpssdaha bitmez çile..

konu anlatımlı videolar güzel canım tipler evet genelde bozuk haklı adamlar eşek gibi derse giriyor dinlenemiyor hoop sonra video dersine dershanecileri sömürmeselerdi şimdi burda kpss derdinde olmaz gider ben de devam ederdim işime zaten yani tip yorgunluktan kayık canım bence..
ama videolar güzel hoş da ya cok uzun ve zaman alıcı degil mi benim izlediklerim uzun ben 1 saatte okuyorum videosu 3saat

Sedefim çook cicik olmuşsun maşallah.

Yüzün maşallah çok pürüzsüz,bir şey kullanıyor musun özel olarak ? :44:

Bu arada ben de ocak ayına kadar gy-gk-eb bitirip soru çözmek istiyorum bol bol.

Akşama görüşürüz canlarım.

doğru diyorsun hocam cevap e cıkoyr 90..ama nerde artık bu kadar basit soruyu sınavda zor görürüz ales tarzı degil de bu önceki yıllar gibi..

Çok sağolasın aynen benim gözümden kaçan oymuş diyorum niye yapamıyorum böyle olunca panikliyorum sınavda ne yapacağım diye halbu ki mattan sorunum yok

panikleme badecim zaten panikledik yanlış okuduk burdayız alanımdan 2 sorumu tam okumadan hoop sonuca vardım sonuc atanamadım burdayım dikkatli olanlar atanıyor bu yıl dikkatimiz yüksek olsun denemelerde buna alışalım ..

Umarım canım.Zaten maliye bakan her gün memur alımlarını düşüreceklerini söylüyor.Bu da benim motivemi düşürüyor.

motiveni hiç düşürme canım benim hergün yeni bir şey çıkarırlar sen iyi çalıştıktan sonra ve kısmetinde de varsa 100 kişi de alsalar onların içinde sen de olursun

sedefim maşallah sana Allah nazarlardan saklasın

canım bence sen 1 mart gelip çattığında oh yüm konularım bitti de...temelin varsa gecen yıldan öyle yap..sonra da sadece deneme çöz her gün deneme test degil ama piyasadaki tüm denemeler bitsin şahsen ben 1marttan sonra böyle yapıcam baska türlü olmaz..deneme hatan mı var mesela coğrafyadan madenler o zaman döner sadece oraya göz atarsın ...tavsiyem bu..

evet valla sedef güzel hatunmuş belliydi zaten maşallahhhh bahtı da güzel olsun

raporum 3saat alan

2 saat tarih

2 saat eğitim soruları

1 saat coğrafya olacak inş...

e daha ne olsun yemek de yapıcam bugün evin de silinmesi lazımmm..akşam misafir geldi çaya malesefff veletler ünitenin camında parmak izleri bırakmışlar brownili elleriylebi de 1 i beyaz halıma kustu böööösil sil gece zor geçirdim kendime kızdım yap sade kek kakaolu yapmak senin neyine allahımmm kimseye gitmiyorum gelmesinler diyeee ya inş.son misafirim olur sınavdan önce :18:benim de bi veletim olsun ben de onlarda kusturucam

canım kardeşim benim :13::13:biliyorsun yerin bende çok özel çok farklı kader arkadaşı sayılırız ne demek? hakikatende öyleyiz hatırlasana senin uyarıların olmasaydı eğer ne durumda olurduk eşimle Rabbim korusun

sedefim antremanlarla matematik kitabını bir kere daha çözeyim mi geçen yıl çözmüştüm ama geçen yılki soruları gördük artık tamamen ales bilemedim valla bi akıl ver bakalım :44:

sadece ales matematiği mi çalışsak sonra bide başka tarz sorarlar valla kafam çok karışık matematik konusunda.

sözellere başlayacağım lakin önce matematik bir tur bitsin istiyorum çok mu geç kalarım diğerlerine ?

ammaaaannn akıl ver işte sedefim kafam durdu valla

bu arada o resiminize (profilde olan) bir nazar değsin ben ondan sonra ablalık yapıp bir güzel fırçalayacağım seni

kızlar dün gece pc kucagımda uyumuşum 6da bir uyandım aynı uyuduğum şekil duruyor ya düşseydii
neyse tarihten 3 konum, coğrafyadan bölgeler kaldı. vatandaşlıktan henüz ilerleme kaydetmiş değilim zamanı iyi değerlendirebilirsem bu ay o da biter ama işte
kolay gelsin canlarımmm kuzu alayım ben senden o mpleri o zaman olur mu kulaklığımda yok gerçi hiç müzik dinlemediğim için gerek duymamıştım almaya alayım ondan da bir tane madem
kıızzz ben seni yerim biliyon muuu :103::103::103: ne güzel elbiseymiş o öyle sedefim omuzlarına bittim vallahi. sen yüzünden hafif kilo mu aldın kuzum tombik tombik olmuş çok yakışmış yaa çok çok beğendim seni maaaaşallaaaahhhh
ahahaah cok güldüm anlatışına canım yaa
Maaşallah calısmana da ayrıca

Sevdiceğinede sanda maşallah sedef kuzu çok uyumlu,şirin,huzurlu duruyorsunuz Maşallah....

Dayının düğününde yengen kaçarken o ara biz sözü taktık yavrum,hazır milleti bulmuşken:))

hepinizin çalışmları hızlanmış fıstıklar daha daha verimli olsunnn

bende yürüyüşten geldim minik bi kahvaltı edip derse devam edeceğim...

yıl başına kadar tarih,coğrfya,türkçe,eğitim bilimleri bitecek mat her gün var zaten,mantık ve anayasayı dershaneyle götüreceğim...

alandan günlük 50 sorum sabit,5 güde de bir dergi bitirmeye çalışıyorum zaten

planımıda uygulayacağım yıl başına kadar bu kilomu da vercem

ben sportif sportif kaçtımmm :122:

Son düzenleme:
kızçelerim çözemediğim şu sorulara bir el atıverseniz:26:
M. Kemal'in yayınladığı Havza genelgesinin maddelerinden hangileri İst hük. karşı görevini yaptığını gösterir?
1azınlıklara kötü davranılmamalıdır.
2işgallere karşı mitingler düzenlenmeli
3İzmir işgali haksızdır.
a)1 b)2 c)3 d)1,2 e)1ve 3

Milli mücadele döneminde kararları bakımından toplanan ilk ulusal kongre?
A)pozantı
B)nazilli
C)erzurum
D)balıkesir alaşehir
E)sivas

Bu sorunun da sebebini anladım dikkat eksikliğimden yanlış yapmışım. bir de siz bakın istedim ama
1.dünya savası sonrası izmir ve cevresi için tartışma hangi iki ülke arasında daha yoğun oldu?
A)rusya,italya
B)ingiltere,italya
C)yunanistan, italya
D)abd,italya
E)fransa italya

sedeff fıstık gibisin kuzum

benımde bugunkü proğramım anayasa ilk konusuna çalışmak ve geometrinin ilk konusunun videosunu izlemek. umarım yetistiririm.

valla bravo canım süper konuşmuşsun. aynen dediğin gibi.. ben de beyazı nikahımda falan giymeyi düşünüyorum. çünkü içimde hep bi beyaz elbise isteği var. artık kendi giyerim napalım
canım bi kere sizin gelin hırslı mutlaka kazanır da arabayla kaçar vallaalemsin...
aynen arabayı alamasa bile annesine bi telefon eder. bütün komşularını toplayıp arabayı kaçırmaya gelirler artık evde de sürekli dalga konumuz oldu bu onura diyorum ki, halalarına güvenmiyorum, boşarım seni şu dk boşarım o da diyo ki benim halam yok teyzem var. o zaman teyzelerine güvenmiyorum diyorum. gülmekten kopuyoruz
monammmm sağol kuzum benim. sen de çok cici bi kızsın lokumum
yüzüm için ben her akşam kil sabunuyla ya da nar sabunuyla yıkıyorum. ondan sonra diadermine nin lift lissage immediat jour kremini kullanıyorum. bu krem aslında yaşlanma karşıtı ve sıkılaştırıcı bi krem. belki bu yaşlarda kullanmak uygun değildir. ben 22 yaşında biri olarak kullanıyorum. o sabundan sonra inanılmaz pürüzsüz yapıyo. farkı hissediceksin. onun dışında haftada 2 gün loreal in pure zone peelingini yapıyorum. bunu yüzüne sürüp hemen de yıkayabiliyosun. biraz bekleyip maske gibi durduktan sonra yıkarsan o zaman yüz çok pürüzsüz oluyo. bi de siyah nokta hiç kalmıyo. hele bi de bu maskenin ardından diadermine nin pembe bi toniği var. onu pamukla yüzüne sürersen gözle görülür bi gözenek sıkılaşması yaşıyosun. bu ürünlerimi çok seviyorum kuzum. çok da memnun kaldım. hepsi de test edilmiş ürünler. yan etkisini görmedim. gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.
ayşegülümmm sağol canım arkadaşım senin de nişan fotoğraflarını görmek isteriz kuzum
evet valla sedef güzel hatunmuş belliydi zaten maşallahhhh bahtı da güzel olsun
oyy canım benim sağolasın. o senin bakan gözlerinin güzelliği. önemli olan dış güzellik olmuyo, dediğin gibi hepimizin bahtı geleceği kaderi güzel olsun inşallah
oyy benim cloşşş ablammmmm bilmez miyim kader arkadaşlığımızı :13: sizin eşinle aranızda öyle bi bağ var ki, sizi ancak (Allah korusun) ölüm ayırır gibi klasik bi cümle sizin ilişkinize cuk oturuyor. geçen yıl çözdüysen eğer, o zaman benim sana tavsiyem ales matematiğine çalışman. ben bi kitap aldım. 7iklim konu anlatımlı ales kitabı. 2014 basım. onu al. içinde mat ve türkçe ales konu anlatımı, çözümlü sorular, çözümlü testler ve denemeler var. zaten normal mat konularına da yer vermiş içinde. mesela obeb okek rasyonel sayılar falan da var. bu yıl bu kitaptan mat çalış bence. geçen yıldan az çok temel yapmışsındır diğer kitapla. bu kitap da üstüne bal kaymak olur.
kaldırayım ben o resmi o zaman ablam alaydan geldiğimizde apartmanların merdivenlerinde bi düştüm tam toto üstüne ama nasıl canım yandı. kuzenle banyoya girip buz koyduk halimizi görmeliydin düğünde de tam düşüyodum o sırada teyzem tutmasaydı yeri öpmüştüm nazara inanıyorum ama boncuğa pek inanmıyorum. asıl nazar duası taşımak lazım
rengoş inanmıyorum sana nasıl kıpırdamadan tatlı tatlı uyumuşsun kıyamammm.. ben de bi omuz detayını beğenmiştim aslında. pek öyle dallı güllü şeyleri sevmem. abartıyı hiç sevmem. elbise sadeydi o detayları hoşuma gitmişti. ayy o senin güzelliğin şekerim ben galiba kilo almışım aslında 50 kiloydum. geçen onurla bi tartıldık 53 çıktım. ama onur da 90 çıktı. 87 idi. ya bizim tartı yanlış, ya da biz resmen kilo almışızzz :18: yanaklarım hep var. hiç sevmiyorum o yanakları hemen atıyorum linki. 9 tane part var. hepsini indirmeden açılmıyo. hepsini indir. ondan sonra içindeki her dosya açılcak. istediğini dinlersin. akşam zaman yönetimini dinledim biraz. çok güzeldi. hatta dinlerken eyvah zamanım geçiyo ders çalışmalıyım falan oldum
oyy sağol cupkekim benim alayda o tarz şeyler yaşanmasına rağmen huzurluyduk, güzel başlamıştık düğüne aslında. onur beyden romantik iltifatlar havada uçuşuyodu ama bi kıymeti kalmadı o ayrı kuzum..
maşallah hep diyet hem kpss. sen ikisinin de üstesinden gelirsin evelAllah
1.soruya a diyorum
2.soruyu hiç hatırlamıyorum
3.soruyu hiç bilmiyorum

sedeff fıstık gibisin kuzum

benımde bugunkü proğramım anayasa ilk konusuna çalışmak ve geometrinin ilk konusunun videosunu izlemek. umarım yetistiririm.

sağol canımmmm
anayasaya ben ihtiyacın 24 saatte vat. kitabından çalışmıştım. çok beğenmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…