2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ah kuzum niye başlamıyorsun:26: toparlan bebeğim bir an önce. buraya da takıl motiven düşmesin istersen.
ben de ne yapayım gelen gidene uğraşıyorum seningibi. bu aralar pek boşladım çalışmaları da

300 öyt çözdüm bugün,başka da bir cacık yemedim.

Ha az evvel pederden sağlam bir fırça yedim.

300 öyt çözdüm bugün,başka da bir cacık yemedim.

Ha az evvel pederden sağlam bir fırça yedim.

Seni bizim eve transfer edeyim diyeceğim daha kötü olacaksın
Çadır kurup dışarıda mı yaşasak ne yapsak

bitmez ki öyle kuzum
ben bir genelini bitireyim her dersi yani sonra farklı kaynaklardan araştırayım diyorum:26:

Zaten o kadar geniş bir dünya ki bu edebiyat,neye,ne kadar çalışacağımı ben de bilmiyorum.Benim memlekette kalın kalın Türk şiiri antolojisi.Türkiye türkçesi grameri gibi üni kitaplarım var.Acaba onları giderken yanıma alsam mı diyoruum:26: Çok kalınlar..Biri Kenan Akyüz'ün diğeri Zeynep Korkmaz'ın..

Ay ne bilim canım ya sanki garantilemişim gibi neye güveniyorsam su saat olmuş hala tık yok bende,tam başlama zamanı dediğim bir zaman olmadı hazır hissetmedim hiç kendimi ondan başlayamadım galiba kuzum ya..Bayramdan sonra bitsin şu gelen giden başlayacağım inşallahh..

bilmiyorum ki canım
en işe yarayacakları al lazım olur sonuçta.

hazır hissetmesen de başlamaya çalış canım
sonra niye çalışmadım dememek için
gerçi sana diyorum da kendime hiç

El öpmeye de gitseydin bari
Hatta sarmalarını falan sarsaydın olmadı kurbanlarını da sen kesseydin

Ay bilmiyorum Rengişim,anası istemez babası gücenir,herkes ayrı alem.

O Zeynep Korkmaz kitap yazmamış yaaa,nasıl bir kitap o öyle.

olmazsa düşüncesi çok korkutuyo beni :18: olmazsa ücretli yaparım da diyemiyorum. çünkü bu yıl bana çıkmadı, seneye çıkacağı da garanti değil. çok korkutuyo bu düşünceler. lanet kpss de sınava girdiğimiz gibi açıklanmıyo ki. iyice yaz sonu açıklanıyo. insan pat diye boşlukta kalıyo vallahi üstelik nişanlanırsam evlenirsem fln ben işsizken nasıl olcak? çünkü onur özel sektörde olcak, alıcağı para belli, asla geçinemeyiz tek maaşla. o da mali müşavirlik sınavına hazırlancak evlendiğimizde. ikimiz de paso ders çalışcaz gibi görünüyo da para nerden gelcek meçhul
Naber bebegim nasıl gidiyor düğün hazırlıkları?Olmadı demı daha düğün?Oldu da ben mi hatırlamıyorum yoksa:26:
yorucu tubişim yaa. yok cumartesi olucak. bu akşam imam nikahı kıyıldı. artık evlenseler de kurtulsam
bir an önce atlatalım kuzum.
geçen ay kaşlarım için başka bi kuaför deniyeyim dedim rezil etti kaşlarımı. cmt gideceğim yerde aldırıcam tekrar eski haline gelmesi imkansız da birazcık düzelir belki kaş da insanı çok değiştiriyo bi de ben kalın kaş seviyorum. incecik yapıyolar sonra uzatana kadar ohoo neyse artık yarın gidersin kuzum sen de
Sevdiceğin de babası gücenmiş bayramda aramadım diye.

Yeminle sıyıracağım artık.

benim kayınpeder de gücenmiş. zaten büyük gelin aramıyo bari küçük gelin arasın demiş.
adı üstünde o GELİN. ben GELİN ADAYI. büyüğü aramıyosa suç benim mi?
gelin olunca arıcaz herhalde püff

ay sedefim senin kayınpedere çok güldüm
büyüğü aramıyor diye sen suçlusun ha
tövbe yaaa demek ki büyük dişli laf geçiremiyor seni ele almaya çalısıyor.

Son düzenleme:

Valla eski ilişkimde ağzım çok yandı.Yüz verdikçe tepeme s.çtılar. Her şeyin zamanı var.

Valla eski ilişkimde ağzım çok yandı.Yüz verdikçe tepeme s.çtılar. Her şeyin zamanı var.

ya ben hepsine mesaj attım sadece tek eniştesi döndü cevap attı
diğerleri sevdiceke demiş sağolsun diye ben de bir şey demedim. her byram böyle genelde bizde

diğerleri sevdiceke demiş sağolsun diye ben de bir şey demedim. her byram böyle genelde bizde

Geçiştirdim valla Rengiş,gelmiş bayramın son günü,dam üstünde saksağan hesabı...

ay sedefim senin kayınpedere çok güldüm
büyüğü aramıyor diye sen suçlusun ha
tövbe yaaa demek ki büyük dişli laf geçiremiyor seni ele almaya çalısıyor.
aynen dediğin gibi. geçen ramazan bayramında da eltim onlardaydı. ben onurun annesini bayramlarda ararım, ama babasıyla konuşmam. sadece annesiyle. o da zaten sadece bayramlarda. ramazan bayramında aradım, bayramını kutladım. eltim de k.validenin yanındaymış. demiş ki ''sedef seni arıyo ama beni aramıyo o kadar düşünceli işte o'' demiş. onurun annesi de onurun yanına gitmiş. ''oğlum sedefe söyle de yengeni arasın, kıskandı beni arayıp onu aramayınca herhalde, zaten kavgaya yer arıyo, arasında tatsızlık çıkmasın'' demiş. onur da annesine demiş ki ''sedef onu aramıyosa vardır bi bildiği, hem doğru yapıyo onu aramamakla, daha biz sevgiliyiz, yengemi aramak zorunda değil, hele senin istemenle hiç değil, içinden geliyosa arar zaten'' demiş. iyi valla hep eltiye göre hareket etcez herhalde bugün zaten üzmüşler onurcuğumu. benim bu eltide çekiceğim var vallahi

aynen zaten nişanlanınca çok içli dışlı olunur. şimdiden gerek yok öyle mıç mıç.. hiç sevmem

mesaj daha iyi boşver telefonda suratım şekilden şekle giriyo benim. Allahtan yüzyüze değiliz de anlamıyo. çok heyecanlanıyorum ben konuşurken o yüzden kısa kesip bir an önce telefonu kapatıyorum

aman kuzum baştan belli et tavrını yoksa önünü alamazsın. hem gerçekten düşünen insan böyle kıskançlıkla değil güleryüzle karşılar durumu. hatta kendi bile arardı.hadi aramasın diyelim bu şekilde söylmez en azından. niyet belli yani direkt.
ya herkes kendi işiyle uğraşsa, kimse kimseye karışmasa dönmüyor mu bu dünya bir anlasam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…