2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar topiğe gemeye utanıyorum vallahi:18:
motivmin düşeceğini biliyordum
kısa zamanda hatta hemen yarın düzelse :26:

gerçi bi yandan da doğru söylüyolar kuzum hayırlısı hakikaten. ama bizim için ne hayırlı onu bilmiyorum :KK37: kendi adıma konuşayım. belki atanmam hayırlı değildi. ee o zaman burda kalmam hayırlı olmuş oluyo. ama gel gör ki burda kalmamın da bi hayırlı yanını göremedim. :KK19:
ayy inş şekerim. pek oynamayı da sevmem ama bir an önce olsun bitsin de rahatla çalışayım diye düşünüyorum valla :97:
maşallah fıstığıma her gün bir sürü dersten ayrı ayrı çalışıp sorular çözüyo helal olsun :nazar::nazar:

Canım tabiki her şeyin hayırlısı ama onların söylemesi biraz geveleme gibi ya da bana öyle geliyor.:KK59:
Canım öyle bir korkuyorum ki gelip oturuyorum sonra sınav günü aklıma geliyor(sınavdan çıktığımda beni kendime zor getirmişlerdi),hemen gidip ders çalışıyorum.Bu kadar kaygı a fazla sanki:26: Eğitim derslerini özledim dönüşte bakarım inş.

Renginaaaaa yanında olsam seni silkelicem iyice canım yaa:KK16: Senden enerji patlaması bekliyorum:KK8:

gaza geldim bile bak:KK9: dediğin gibi ben de hep sınavdan sonraki halimi düşünüp motive alıyorum.
ya bir de alana nasıl çalışıyorsun:26: o kadar tamlama, yabancı isimler falan cok bunalıyorum bennn:KK5:

Canım tabiki her şeyin hayırlısı ama onların söylemesi biraz geveleme gibi ya da bana öyle geliyor.:KK59:
Canım öyle bir korkuyorum ki gelip oturuyorum sonra sınav günü aklıma geliyor(sınavdan çıktığımda beni kendime zor getirmişlerdi),hemen gidip ders çalışıyorum.Bu kadar kaygı a fazla sanki:26: Eğitim derslerini özledim dönüşte bakarım inş.

kaygı hiç olmazsa da kötü çok olursa da kötü kuzum. evet bu kadarı sana belki şimdi olmasa bile Allah korusun sınav anında zarar verebilir.
sana attım mı bilmiyorum. nil gün ün sınav stresiyle ilgili mp3 leri var bende. hiç dinlemedim; ama nette yapılan yorumlar çok iyiydi. onları indirip dinlemen sana faydalı olabilir :KK31:
millet hep öyle canım yaa. benim halamın gelininden duyduğum çok inciler var. daha mayısta piknik yapmaya gitmiştik. orda bana demişti ki bırak artık kpss çalışmayı son 2 ay kala bırakılınca daha verimli oluyomuş fln diye nutuklar atıyodu. sözde beni düşünüyo.. atanamadığı öğrenince de napçan öğretmen olup boşver bizim kuruma gel sekreter ol sokarım seni sekreterlik işine dedi ciddi ciddi. :KK53: hem kolay iş bi telefonlara bakıyosun bi çay götürüyosun arada dedi. resmen dalga geçiyo. yanlış anlaşılmasın sekreterlik de bir iş ama ben eğitim fak. okumuşum ne alaka yani.. kendisi de o kurumda sözleşmeli memurdu geçen gün çıkarmışlar işten. şu millet bize laf edeceğine önce kendilerine baksınlar bence. amaann boşver sen de hiç takmaya değmez canım. çünkü bizi bizden başka kimse anlayamazzzz En Büyük KK

gaza geldim bile bak:KK9: dediğin gibi ben de hep sınavdan sonraki halimi düşünüp motive alıyorum.
ya bir de alana nasıl çalışıyorsun:26: o kadar tamlama, yabancı isimler falan cok bunalıyorum bennn:KK5:

Alanı hiç sorma canım bugün o kadar tiksindim ki alandan.Sen Eski Türkçeden başlamadın mı:26:Ben Eski Türkçeye bakıyorum günde 1 saat yada 1,5 saat.

kaygı hiç olmazsa da kötü çok olursa da kötü kuzum. evet bu kadarı sana belki şimdi olmasa bile Allah korusun sınav anında zarar verebilir.
sana attım mı bilmiyorum. nil gün ün sınav stresiyle ilgili mp3 leri var bende. hiç dinlemedim; ama nette yapılan yorumlar çok iyiydi. onları indirip dinlemen sana faydalı olabilir :KK31:
millet hep öyle canım yaa. benim halamın gelininden duyduğum çok inciler var. daha mayısta piknik yapmaya gitmiştik. orda bana demişti ki bırak artık kpss çalışmayı son 2 ay kala bırakılınca daha verimli oluyomuş fln diye nutuklar atıyodu. sözde beni düşünüyo.. atanamadığı öğrenince de napçan öğretmen olup boşver bizim kuruma gel sekreter ol sokarım seni sekreterlik işine dedi ciddi ciddi. :KK53: hem kolay iş bi telefonlara bakıyosun bi çay götürüyosun arada dedi. resmen dalga geçiyo. yanlış anlaşılmasın sekreterlik de bir iş ama ben eğitim fak. okumuşum ne alaka yani.. kendisi de o kurumda sözleşmeli memurdu geçen gün çıkarmışlar işten. şu millet bize laf edeceğine önce kendilerine baksınlar bence. amaann boşver sen de hiç takmaya değmez canım. çünkü bizi bizden başka kimse anlayamazzzz En Büyük KK

Sedom nasihatı herkes veriyor ağzı olan herkes konuşuyor, herkes bilgili bir biz safız sanki boşver valla ya atanıp kurtulsak da insanlrın boş çeneleri kapansa.

Alanı hiç sorma canım bugün o kadar tiksindim ki alandan.Sen Eski Türkçeden başlamadın mı:26:Ben Eski Türkçeye bakıyorum günde 1 saat yada 1,5 saat.

kuzum bugün alana baktım biraz ben de ercilasun.dan devam ediyorum.
60. sayfalarda falanım hala yaa

Haklısın canım:KK16:Annem bile çok şaşırtıyor bazen beni.Bayramda ders çalışılır mı hiç bırak kitapları diyor.Sonra da ah ah inş atanırsın diyor:emir_bebek:

Canlarım yakaladım sizi:KK16:Bayramınız kutlu olsun,seviyorum sizi:KK16:
oyyy kurban olduğumm biz de seni seviyoruzzzz :KK70:

Sedom nasihatı herkes veriyor ağzı olan herkes konuşuyor, herkes bilgili bir biz safız sanki boşver valla ya atanıp kurtulsak da insanlrın boş çeneleri kapansa.

aynen rengoş. zaten atanmayı da sırf buralardan gidip tanıdık insan yüzü görmek istemediğimden istemiştim, o kadar bıktım. inş bu yıl bari gideriz de kurutuluruz bunlardan

Haklısın canım:KK16:Annem bile çok şaşırtıyor bazen beni.Bayramda ders çalışılır mı hiç bırak kitapları diyor.Sonra da ah ah inş atanırsın diyor:emir_bebek:

benim annem de geçen yıl öyle yapıyodu çok şaşırıyodum. :KK53: başbakan gibi öğretmen olmak zorunda değilsin ki başka iş yaparsın diyodu. ay nasıl sinir oluyodum. :KK30: bi de düşün geçen yıl ilk kez gircektim :KK37:
bu yıl da çok erken başlamışım, ona taktı.. :KK6:
dedim ya kuzum bizi ancak biz anlarız :nazar:

kuzum bugün alana baktım biraz ben de ercilasun.dan devam ediyorum.
60. sayfalarda falanım hala yaa

Ben bir konuya önce Ercilasundan sonra aöf den bakıyorum.Ama bugün zor baktım tiksindim artık.Ama alansız da olmaz ki:26:Ne olacak bizim halimiz yaa

Canlarım yakaladım sizi:KK16:Bayramınız kutlu olsun,seviyorum sizi:KK16:
kızçem nerelerdesin sen bakiim ne yapyorsun:KK54: senin de bayramın mübarek olsun :103:

aynen rengoş. zaten atanmayı da sırf buralardan gidip tanıdık insan yüzü görmek istemediğimden istemiştim, o kadar bıktım. inş bu yıl bari gideriz de kurutuluruz bunlardan

aynen ben de o yüzden istedim hep kuzum ne diyeyim bu yıla inşallah diyorum. ama çok bel bağlamak da istemiyorum olmazsa çöküntüsü ağır oluyor diye:KK50:

Naber bebegim nasıl gidiyor düğün hazırlıkları?Olmadı demı daha düğün?Oldu da ben mi hatırlamıyorum yoksa:26:

Ben bir konuya önce Ercilasundan sonra aöf den bakıyorum.Ama bugün zor baktım tiksindim artık.Ama alansız da olmaz ki:26:Ne olacak bizim halimiz yaa

bitmez ki öyle kuzum :KK50:
ben bir genelini bitireyim her dersi yani sonra farklı kaynaklardan araştırayım diyorum:26:

kızçem nerelerdesin sen bakiim ne yapyorsun:KK54: senin de bayramın mübarek olsun :103:

aynen ben de o yüzden istedim hep kuzum ne diyeyim bu yıla inşallah diyorum. ama çok bel bağlamak da istemiyorum olmazsa çöküntüsü ağır oluyor diye:KK50:

İyiyim bebegim napim bol bol misafir agırlayıp bulaşık yıkıyorum:KK53:Aynen böyle oluyor suratım geceleri:KK53:Bayramları sevmez oldum artık tövbe yarabbim!Ders falan da çalışmıyorum valla başlamadım daha Allaha emanetim kuzum:KK14:Sen nasılsın?

hiç sorma kuzumm. o kadar kalabalık ki her yer.. insan kalabalıkta daha da çok yoruluyo. bi de sabahtan beri yağmur var burda. Allah bereketini versin yağmuru da çooookkk severim ama dışardayken hiç hoş bi durum olmuyo.
dediğin gibi her gün bişey çıkıyo. düğün bitmeden rahatlıyamıcaz sanırım. o düğün bitiminde eve gelişimizi hayal ediyorum hep :KK53:
aynen canım ya kuaföre gidecektim (kaşlarımı sadece kuaförüme aldırırım başka kimseye elletmem) oda kalabaktı 2 saat sonra gel dedi.1.30 saat sonra yağmur bastırdı şemsiyede yok uzaktım da eve gelmek zorunda kaldım :KK50: bende canım bitecek gelecem ders çalışacam diye hayal ediyorum.:KK31:
Merhaba kızlar:KK3:Bugünkü raporum yine aynı sayılır.Alan,mat ve coğrafya çalıştım.Tarihten 1 deneme ve 1 paragraf testi çözdüm.

Sedefim ve Sucum düğünlerde kurtları dökersiniz artık,sonra da bomba gibi dönersiniz:KK24:

Bu arada kızlar çevremdeki herkesin ne yaptığımı sorup sonrasında ''HAYIRLISI''demelerinden sıkıldım ben yaa,ciddi anlamda korkuyorum.:KK30:
maşallah dersane:nazar: çalışmalarına hayranım , çok severim oynamayı döktürcem gelecem inşallah :21:

Son düzenleme:
X